Jump to content
noose

Co powiecie na taki hostnig ?

Chcialbys takie konto ??  

2 members have voted

1. 1. Chcialbys takie konto ??

• Tak
      21
    • Nie
      20

Recommended Posts

co wy chcecie od tego thc - jak ktoś ma firme to niech sobie kupi domene mi się thc.net podoba - pozdrawiam no to może konta.pl :)

zajete.. www.top100.pl kliknij sobie jakas firme.. tam zapewne bedzie zakladka domeny.. i sprawdzaj czy wolna/zjaeta

thc jest mlodziezowe, zadna powazna firma nie chce miec czegos takiego w adresie internetowym.

pozdr

a ile razy trzeba pisac, ze jak jest firma to bierze domene wlasna :?: juz mamy kilka firm, wiec nie widze problemu.... chyba naturalne jest, ze jak firma bierze hosting np w home.pl to nie chce miec adresu NAZWA.home.pl tylko NAZWA.pl itp....

jak dla mnie sprawa nazwy / domeny jest zamknieta

a ile razy trzeba pisac, ze jak jest firma to bierze domene wlasna :?: juz mamy kilka firm, wiec nie widze problemu.... chyba naturalne jest, ze jak firma bierze hosting np w home.pl to nie chce miec adresu NAZWA.home.pl tylko NAZWA.pl itp....

jak dla mnie sprawa nazwy / domeny jest zamknieta

no wlasnie... i z tego powodu nastepne nasze domeny to beda:

-feta.pl

-kwas.pl

-i inne

MeHow ma racje... thc jest mlodziezowe... trzeba wejsc na wyzszy poziom...

:twisted: :wink:

a nie czytasz na kasarcie :?: wlasnie latam.

btw, to ze mozna poczytac /etc/passwd to nie jest blad, jakbys nie zauwazyl. jak nie bedzie +r to nie bedziesz mogl sie zalogowac, wiec nie wiem o co mu biega. a z configami juz mam poprawione

a nie czytasz na kasarcie :?: wlasnie latam.

btw, to ze mozna poczytac /etc/passwd to nie jest blad, jakbys nie zauwazyl. jak nie bedzie +r to nie bedziesz mogl sie zalogowac, wiec nie wiem o co mu biega. a z configami juz mam poprawione

Kasartu nie czytam, mogę zaraz oblukać. A co do /etc/passwd to wiem.

No tak... Kazdy ma prawo do urlopu :D Na forum ktore czyta praktycznie kazdy kto sie zaczyna interesowac THC napiaslem zeby konkretnie pisac na maila, bo na GG zadko bywam.... a sheep aktualnie nie jest dostepny... Po za tym rozmawialismy na GG. Wszystko o co sie Pan pytal mozna bylo znalesc na stronie lub na forum...

Oczywiście każdy ma prawo do urlopu. Tylko, że jeśli dzwonie pod jedyny numer jaki jest dostepny na stronie i ktoś mówi mi, żebym skorzystał z oferty innej firmy to możliwości są tylko dwie:

1. Firma ma już tylu klientów i bije takie kokosy, że nie zalezy jej na kolejnym pojedyńczym kliencie.

2. Facet jest delikatnie mówiac nierozgarnięty i nie ma pojecia o interesach.

Znalazłem jeszcze jednego buga na stronce. Po rejestracji i kliknieciu na link do panelu administracyjnego stronka sie nie otwiera bo w linku jest https:// - zamiast http://

Wracając jeszcze do sposobu kontaktu. Chcę coś kupić - nie mam czasu na rycie po forach i przekopywanie sie przez offtopicowe linijki głupawych uśmieszków i dziwnych textów. Wole zadzwonić i pogadać konkretnie. To tak samo jakby zdenerwowana ekspedientka w sklepie spożywczym nie chciała cie łaskawie poinformować co ma i za ile tylko odsyłała na jakieś forum.

Pozdrawiam

Troszke sie zmienila nasza oferta... mysle ze na lepsze...

http://www.thc.net.pl/oferta.php?konto=porownaj

z nastepnych zmian... nie ma juz znizki dla forumowiczow ( 25% )...

kolejna zmiana... w koncu zdecydowalismy sie jaka domene wykupujemy... wlasciwie to bedziemy ja juz miec na dniach:

www.iuk.pl ( link nie dziala z oczywistych powodow ;) ) ...

Zostanie stworzona nowa strona... na ktorej bedzie cos na zasadzie pododdzialu z thc.net ... ale na stronce bedzie tez kilka innych rzeczy...

"paru" osobom moze sie spodoba...

... ale to wszystko za jakis czas. Na razie tylko bedzie mozna po zakupie konta... skorzystac z domenki login.iuk.pl ...

... zamierzamy takze zmienic design strony... oraz poszerzyc informacje na temat naszych uslug... oraz zrobic porzadny dzial FAQ... i to chcemy zrobic jak najszybciej...

adit: ja dodam jeszcze linki do 2 rankingow :D

http://www.webhostingtalk.pl/ranking.php

http://www.hyperspin.com/ranking.php?type=1