Skocz do zawartości
Wawelski

Blok na 2 HDD wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie najsłabszym ogniwem mojego chłodzenia jest blok na HD (dysk ma temperaturę wyższą od procka). Do tego przymierzam się do zrobienia RAIDu (jak tylko US odda mi podatek ;)).

 

Czyli obecny blok i tak idzie do kosza. Szukamm zatem gotowego bloku na 2 HD i... nigdzie nie ma. Kilku producentów zapowiadało takowe bloki (CFD, bloki i chyba ktoś jeszcze) jednak opóźnienia przekraczają już pół roku. Wolałbym uniknąć męczenia się z robieniem własnego bloku (ale jak nie będzie wyjścia, to trudno).

 

Czy ktokolwiek widział w sprzedarzy, albo wie o realnych planach wypuszczenia sensownego bloku na 2 HDD?? Cena nie jest najistotniejsza (ale bez przesady) - ważne, żeby był wydajny i umożliwiał wyciszenie pianką/gąbką/matą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam foto Popixsowego bloku. jak masz chec to moge je podeslac, bo aktualnie nie mam gdzie go umiescic.

 

daj foto swojego bloku na hdd to moze sie nim zaopiekuje ;]

no fota by sie przydala :D

co do tego Popixsowego bloku to podeslij fote do mnie : kubasik@tenbit.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde Niemiec ten bloczek jest świetny 8O  On jest jakiś firmowy czy self-made

mowiac szczerze nie pamietam. znalazlem go tu:

http://forums.procooling.com/vbb/index.php?s=

 

bardzo fajne forum z profesjonalistami, kupa ekstra rozwiazan i duza iloscia informacji.

 

wklep w wyszukiwarke hdd waterblock i mozesz poprzegladac, bo niektore pomysly sa dobre a i sa tez linki do sklepow zagranicznych, ale ceny na poziomie 60E mnie przerazaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta racja jak zwykle glupie pyskowy o [gluteus maximus] Maryni i zawierucha jak w Sajgonie ;/ . Wawelski chcial byc Marcinem Lutrem tego forum to go spalono :lol: Nie wie ,ze to forum to panstwo za bardzo feudalne ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłbym sie jakby ktoś założył topic "Na jakie forum się przenosicie", żeby zbanowani napisali gdzie teraz bedą sie udzielać.

Z tego co widze, to kupe wartościowych userów zostało zbanowanych za pie.rdoły, a część dobrowolnie odeszła widząc co sie tu dzieje.

Zrobił sie z tego lekki off topic, ale nie sądze, żeby zakładającemu temat to przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh malo znalazlem na temat tego cacka powyrzej, tylko jakis link i to jeszcze niedocelowy, ktory dop. mnie zaprowadzil do postow z hdd waterbloks, ale nic nie bylo na temat tego bloku oprocz jego fotki takiej jak jest tutaj powyzej. Jednak wydaje mi sie ze jest to blok od innovateka wsadzony w obudowe od cd-romu i wytlumiony pianka bo jak inaczej mozna cos tam wepchnac :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...