Skocz do zawartości
mib

problem z Gainward 3 TI

Rekomendowane odpowiedzi

Pozyczylem od kumpla w/w karte i mam problem. Robiac 1 raz 3d mark'01 mailem 7200 punktow a po podkreceniu tylko 6300 a powinno byc wiecej. Czemu tak sie dzieje??

 

Gpu 200/250

Ram 450/550

sterowniki 29.80 konfig kompa ponizej!!!

prosze o odpowiedz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam identyczna karte i na 250/550 jest kilku sekundowe (najczesciej tak z 3sek) zatrzymanie obrazu. Na 235/535 mi chodzi idealnie. Jest to spowodowane tym ze karta sie juz zbyt grzeje i wlancza sie VPU recover...spróbuj na taktowaniach 230/530, powinno byc spox.

 

aha ja mam stery 45.23 WHQL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezle ja nie moge osiagnac nawet 8000 i jak robie powtornie 3d marka to wynik jest okolo 10-15% procent mniejszy!!!!!!!!! co moze byc tego przyczyna moze karta jest uszkodzona??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem megabajta i chciałep podkręcić procka tz.FSB ze 166-defaul na 200MHz nie startował , miałem w: +12V napięcie +12,9 a +13,2V, wielu mówiło zebym zmienił zasilacz ( przyczyna). Kupiłem Chiftec 360 302(250zł) i dalej nic( z podkręcaniem) a+12V mam +12,48

Może Megabajt jest zły ale co z tego u mnie działał przez 6 miesięcy bez broblemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiem ze nie sa za dobre ale jak probowalem podkrecic procka to spoko szedl na 200 ale vcore mial kolo 1,75. A le bardziej martwia mnie odczyty +12 mam 11,86 (pomiar Speedfan) i 12,4 w aida!!! ktory pomiar jest prawidlowy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem megabajta i chciałep podkręcić procka tz.FSB ze 166-defaul na 200MHz nie startował , miałem w: +12V napięcie +12,9 a +13,2V, wielu mówiło zebym zmienił zasilacz ( przyczyna). Kupiłem Chiftec 360 302(250zł) i dalej nic( z podkręcaniem) a+12V mam +12,48

Może Megabajt jest zły ale co z tego u mnie działał przez 6 miesięcy bez broblemów

 

to dobrze ze zmieniles na chiefteca, bo moze juz bys nie pisal na forum.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pewnie z czasem tez wymienie na cos lepszego np Chiefte'ca albo Modecon'a zobacze jak bedzie z forsa!! Na razie nie podkrecam proca ale pozniej pewnie cos pokombinuje!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie zmień stery !!! tez twoje 29.xx to juz zabytek , do 3dmarka 2001 najlepsze sa 44.03 !!! a d ogier 53.03 !! oc daj 230/520 i karta powinna hulać ładnie , napewno niejest uszkodzona !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3 tylko 44.03 omegi z http://www.deluxserials.com/ .Dokładnie przy tym cfg. 9012 marków :)

mozna dokładnij- szukam i nic :(

www.google.pl szukanie zajelo mi ok 5 sekund

 

pod xpeka:

http://downloads.driverheaven.net/omega/nv...omega_14403.exe

 

i 98se:

http://downloads.driverheaven.net/omega/nv...omega_14403.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...