Skocz do zawartości
Menphis

Wybory Do Parlamentu Europejskiego !

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zblizającymi sie wyborami do parlamentu europejskiego ...

Chiałbym was drodzy forumowicze zapytac na jaką partię zamierzacie oddać Swój głos .... Bardzo zależy mi na poważnych Odpowiedziach ...

 

Prosił bym o unikanie wpisów w stylu :

 

"Ja to na ANRZEJA LEEEEPPPPPPPEEEEERRRRRAAA !!! !!!!!

 

SAomobrona RULEzzzzzzzzz I LIGA TEZ !!!! "

 

 

Oczywiśćie nie zamierzam zabraniac nikomu głosowania na owe partię ... chciałbym tylko zeby opinie wyrażane były poważnie ...

 

Zacznę od Siebie .....

 

Jeżeli Unia Wolności .. zdoła zarejestrowac komitet to będe głósował włąśnie na Ta Partię ......

 

P.s

Jeżeli ktoś chciałby pomóc Uni Wolności w rejestracji komitetu wyborczego ( chodzi o podpis) i jest z warszawy zapraszam na Priv ..........

 

Pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)SDPR (ci co sie odlaczyli z sld ... chyba taki skrot maja) napewno nie na samoobrone i lige :)

Czyli wlasciwie i tak bys glosowal na SLD, na jedno wychodzi. Zobaczyli ze partia (SLD) upada, poparcie spada coraz nizej i nizej, wiec sobie wymysili ze zalorza nowa partie (co w histori polski wiele razy juz mialo miejsce) i powoli wszyscy przeskocza do "nowej" parti, tak ludzi robia w <span style="color:red;">[ciach!]</span>a.

Mysla, ze wszyscy polacy sa glupi i tego nie zauwarza.

Polskie spoleczenstwo jest za glupie i tak wlasnie znowu wybiora komuchow, szkoda gadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wlasciwie i tak bys glosowal na SLD, na jedno wychodzi. Zobaczyli ze partia (SLD) upada, poparcie spada coraz nizej i nizej(...)

nie proboje nawet temu zaprzeczac . Wiekszosc politykow kradnie i kombinuje jak by sie tu najlepiej ustawic , wszystko jest ladnie pieknie przed wyborami jedni sie nie sprawdzzili to bierzemy innych a po dostaniu stolkow i tak robia to samo co poprzednicy (przynajmniej ja mam takie wrazenie) . zreszta jak gdziesz przeczytalem " komunizm od demokaracji rozni sie tym ze w demokracji sami wybieramy kto nas okrada " . no i w takim wypadku w sumie na kogo by nie glosoowac to bedzie zle , pozatym mam wrazenie ze z sld odeszla czesc najrozsadniejszych ludzi ,ale nie wiem nie znam sie nie jestem politologiem , tak wiec po odrzucieniu sld , odlamow ich , samoobrony , i lpr to niewiele zostaje do wyboru , pytanie co wybrane z tej reszty co zostala bedzie najmniejszym zlem (bo ze bedzie dobrem to dawno przestalem wierzyc) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^Garth^ <--- "Demokracja jest najlepszym systemem z tych najgorszych..."

 

Kazdy kto rwie do stolka zaczyna nas okradac, ale mnie az sciska jak widze te glupie sondarze (wkoncu mnie nikt o zdanie nie pytal????!!!!) gdzie Samoobrona z burakiem na czele zajmuje w sondarzu 30% nastepny zlodziej sie pcha, chce wykrasc to czego inni nie zdarzyli, a o LPR to wogole nie pisze bo jak widze Giertycha to jestem za aborcja i te jego niektore akcje.

 

Jak ludzie moga byc az tak tepi i nie widziec niektorych rzeczy ktore sie dzieje wogolo ich samych.

 

:> mozna by tak caly tweak zebrac (wkocnu kilka tys userow) i obalic caly rzad ;) hehe

 

Glosujac na Samobrone ludzie wpuszcza tylko kolejnego zlodzieja, wystarczy rzucic okiem kto jest w ich parti, chyba wiecej niz polowa ludzi ma jakies sprawy w sadzie itp.

 

Temat rzeka :) pewnie bedzie jakas klotnia z czasem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, mnie wali kto rzadzi krajem.

Ja rzadze swoim losem, a krasc beda i tak.

Jezeli mieliby mnie zaciagnac na glosowanie pod grozba smierci to pewnie na Samoobrone bym zaglosowal.

Przynajmniej bede mial satysfakcje, ze mam wyksztalcenie lepsze od rzadu :P

A w sumie to na polityce sie nie znam. Nawet nie wiem kto jest wicepremierem PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na kogo tu glosowac :] lol , banda debili i zlodziej , :

nic dodac nic ująć popieram niestety , zmobilizujmy sie utworzymy partje tweakowcow i do biero będziemy kręcić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram SKRYTOBOJCE!!! Zazwyczaj jest tak że Ci co nie głosują, to najwięcej narzekają... a w zasadzie to powinni mieć pretensje tylko do siebie...

 

Ja chyba zagłosuję na PO chociaż nie wiem czemu ale jakoś tak mam zaufanie do Borowskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tu o wyborach mowa to zamieszcze maly of topic w tym miejscu ... ale nie bicie jak sie nie spodoba niech moder mnie wytnie ....

 

List z przyszłości ....

1.05.2008 r.

Kochana Mamusiu! Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Właśnie przed chwilą dowiedziałem się że nasz Pan Prezydent Roman Giertych podpisał umowę o wymianie turystycznej z Białorusią, Mongolią i Kubą! Tak że już niedługo będziesz mogła z tej Białorusi do nas przyjechać bez specjalnej przepustki i wizy! Kiedy do nas przyjedziesz bardzo się zdziwisz jakie zmiany u nas zaszły! Nasza córka Kasia pracuje i już dostała pierwszą wypłatę! Na początek niewiele ok. 5.000.000.000 zł. Tak! Nie przewidziało ci się! Nasz wspaniały Pan Premier Andrzej Lepper wraz z Panią Minister Finansów Renatą Beger odkryli że pieniądze leżą w bankach i należy je rozdać ludziom, którzy są w potrzebie. Od tego czasu pieniędzy nam nie brakuje bo jak tylko sejf jest pusty to natychmiast pieniądze są dodrukowane. Balcerka i tą całą resztę z tej rady pognali i teraz każdy se może wziąć kredytu ile chce. Kasia pracuje w fabryce i wyplata koszyki z trzciny. Kiedyś miała tam być fabryka jakichś samochodów czy cóś ale po wyborach z 14 czerwca 2004 roku właściciel uciekł. To był jakiś Anglik czy Żyd, nie wiem dokładnie. Całe szczęście bo gdzie by teraz nasza Kaśka pracowała przecież na samochodach się nie zna, a matury nie zdała. Pieniądze nie są nam prawie potrzebne bo i tak nie można nic w sklepie kupić poza chlebem, cukrem, olejami no i tymi koszykami co Kaśka wyrabia ale to nam nie przeszkadza. W sąsiedniej wsi produkują bimber a u nas w pegeerze hodujemy świńki i krowy. Raz na miesiąc na jarmarku robimy wymianę i każdy jest zadowolony. Nasz Pietrek w fabryce pracuje w Polskim Cukrze zarabia aż 8.000.000.000 zł więcej co jego szef z mgr i inż. przed nazwiskiem, a więc tera jest sprawiedliwie nie będzie przecież jakiś obibok, który tylko przerzuca papierki zarabiał więcej od naszego Pietrka, który ciężko pracuje cały dzień nosząc worki z cukrem.

Fabryki też mamy teraz wszystkie państwowe, a pan Zygmunt Wrzodak Minister Pracy dba, aby wszyscy pracowali. Mówi też, że Polska jest teraz trzecią potęgą gospodarczą Europy zaraz za tą Unią z której wyszliśmy i Rosją, a w produkcji cukru i koszyków to nawet ich wyprzedzamy. Prąd u nas we wsi wyłączyli bo to przez tych ze Śląska. Powiedzieli że huta ma im dać stal a elektrownia prąd. No to elektrownia powiedziała że da prąd jak dadzą węgiel. A huta powiedziała że chce i prąd i węgiel. No a potem się okazało że żeby wydobyć tonę węgla z kopalni to trzeba dać tonę dla elektrowni i dwie tony dla huty. No i się wszyscy pokłócili i prądu we wsi ni ma. Ale to nic! Mamy NAFTE!!! Bo jak tego węgla brakło to Pan Prezydent Giertych powiedział że Polska ma NAFTE i nikogo prosić się nie musi. No i teraz mamy w domu lampki naftowe. A jak my od razu mówili że trza do NAFTY to nas żaden nie słuchał. Są też smutne wieści: umarła ciotka Stefka. Bo jak to te wszystkie lekarze pouciekali w tym 2004 roku do Unii to został nom się ino weterynarz Józek no i mu się dawki zastrzyku z koniem pomyliły... A!!! I umarł też ten Heniek z sąsiedztwa i to na AIDS-a!!! Bo to chodził do tych panienek z Tajlandii i Bangladeszu co to u nas we wsi mieszkają no i się zaraził! A Pan Minister Zdrowia Gabriel Janowski ostrzegał że połowa ich mo AIDSA a połowa gruźlice i żeby się zadawać ino z tymi co kaszlą... Natomiast tych panienek z Rosji przy drogach już nie ma pojechały do Czech, na Węgry i na Słowację, w głowach im się poprzewracało kiedyś to można u nich było za 50 zł, a potem nawet za 5000000 zł nie chciały o jakiś ejłro tylko mówiły. W zeszłym tygodniu pisali w gazecie że złapali na granicy z tą uniom kilku takich co to chcieli uciec na Litwę niby to za robotom. Ale ja se myślę że to jakieś szpiegi musieli być bo to przecież Pan Minister Propagandy Czarnecki mówił że w tej unii to roboty ni ma a bieda aż piszczy. Zresztą Minister Sądownictwa i Więziennictwa Danuta Hojarska powiedziała, że pracę da im u nas w kamieniołomach. Mamo, spróbuj też przemycić prezerwatywy bo ich się w Polsce już nie produkuje odkąd prezydent Giertych uznał je jako narzędzie zbrodni dzieci nienarodzonych. Słyszałem, że Białoruś to bogaty kraj w sklepach mają nawet czekoladę i banany mogłabyś z tej Białorusi przywieźć tego trochę, dzieciaki się ucieszą a może i co wyhandlujemy za to. Tylko uważaj na granicy bo ci celnicy od Ministra Spraw Wewnętrznych Antoniego Macierewicza mogą chcieć łapówki albo wszystko zabiorą. Muszę kończyć bo zaraz idę na zebranie Koła Ligi Samoobrony Polskich Rodzin a jak sie spóźnię to zaś mi zabiorą talon na nafte. Po zebraniu koła idziemy wszyscy razem, żeby nikt po drodze się w knajpie nie zapodział do kościoła. Jak ksiądz doniesie przewodniczącemu koła, że kogoś nie było w kościele to też mogą zabrać ten talon na nafte. Wiem, że polityką się nie interesujesz, ale musisz wiedzieć, że teraz mamy tylko jedną partie Ligę Samoobrony Polskich Rodzin,a te z Unii coś gadają o braku demokracji i chcą przyjechać obaczyć nasze wolne wybory, ale my przecież już dawno postanowili na zebraniu Koła Ligi Samoobrony Polskich Rodzin, że w następnych wyborach będziemy mieli jednego kandydata, którego nam polecił sam ukochany przywódca Lepper. A te wszystkie z solidarności i komuniści to podobno są w Londynie i jakiś rząd tam sobie wymyślili. Rozrywek u nas mało jak mamy prąd to oglądamy albo Telewizję Publiczną albo Telewizję Trwam naszego kochanego ojca Rydzyka pozostałe zbankrutowały bo wszyscy mieli dość tych ich reklam. Daj znać kiedy przyjedziesz to wyślemy furmana na stację.

 

Pozdrawiam Twój Syn Edek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć głosowania w mojej "ukochanej" Polsce. Mam prawo do głosowania juz od 10lat i co? Do dzisiaj zadna z partii na którą postawiłem haczyk nie wniosła nic dla mnie,dla mojej rodziny,sam się musze martwić jak to bedzie jutro i nie liczę na tych panów, że coś mi dadzą..Nie narzekam na swój los, nie jestem pokrzwdzony, ciesze sie,że mam to co mam tylko irytuje mnie jedno. Chodziłem przez 21lat do róznych szkół i jedynie co wyniosłem oprócz wiedzy to papierki ze zdjęciem i okazuje się niestety, że moja nabyta wiedza jest nieprzydatna w tym kraju za bardzo. Wysyłałem Cv do wielu firm, osobiście tez zwiedziłem niemało ale mój stan umysłowy jest oceniany dość nisko 600-1200PLN no to się człowiek zaczyna zastanawiać po co głosowałem przez te 10lat na tych „madrali” którzy tak wymądrowali, że jest teraz ciężko znaleźć godziwą pracę,ale sami biora diety po 12tys.PLN. . Ja wiem,że ten "smród" to się ciągnie już od 1945 roku odkąd Amerykanie zaczęli w zachód pompować pieniądze a w nas ruscy tylko Marksa i Lenina.Na zachodzie z ludziki dobrze wykształceni mają taka prace i kasę, że aż wolałbym o tym nie wiedzieć. Oczywiście zdaje sobie sprawę,że do lepszej roboty ciężko jest się załapać na zachodzie ale nawet przy sprzątaniu zarobie duzo więcej niż tutaj chodząc pod krawatem i udając wielkiego burżuja jak to robi wielu.A najlepsze jest jest to, że wielu moich kolegów zakończyło edukację na ZSZ po czym wyjechali na zachód i albo nie wrócili (bo i po co??) albo popracowali kilka lat wrócili i teraz żyje im się całkiem nieźle (nie muszą na razie pracować) a ja jak ten głupek narobiłem papierków i co?? Pracuje chyba w imię honoru w tym kraju, jak to powiedział jeden gość w filmie o Nikosiu: Z przodu honor z tyłu goła [gluteus maximus]…”. Kończe z głosowaniem w ojczyźnie i spadam na zachód. Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego bo ja pakuje tobołek i „go to the west”. "Kazdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi_k <-- ludzie tez sa sami sobie winni, ze glosowali na tez na partie ktore wiadomo bylo ze sa zle, ale kto sie histori polski nie uczyl i strzelal na karci wyboru krzyzyki na chybil trafil to dostalismy to co dostalismy.

A jak sa jakies wybory obojetnie jakie to ledwo 50% spoleczenstwa idzie glosowac i widac jaki maja stosunek do tego. A potem narzekaja ci co nie glosowali, ze im tak zle i wogole a sami nic nie zrobili :(

Ja juz sie martwie na kogo bedziemy glosowac jak beda wybory prezydenckie??? az strach sie bac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A jak sa jakies wybory obojetnie jakie to ledwo 50% spoleczenstwa idzie glosowac i widac jaki maja stosunek do tego. A potem narzekaja ci co nie glosowali, ze im tak zle i wogole a sami nic nie zrobili :(

2. Ja juz sie martwie na kogo bedziemy glosowac jak beda wybory prezydenckie??? az strach sie bac...

ad 1. racja!! dla tego lepiej zaglosowac bo potem mozna ponarzekac :wink:

 

ad 2. brrrrr ja tez...

 

a jesli chodzi o wybory do parlamentu europejckiego to raczej PO (Jan Maria Rokita Rulezzz :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyborów nigdy nie strzelałem krzyzykami na chybił-trafił, zawsze była to przemyslana (tak mi się przynajmniej wydaje) decyzja. Ale prawda jest taka,ze od "okragłego stołu" i odejścia komuny nie ma ludzi w Polsce,którzy by mądrze pokierowali naszym podwórkiem, a sciślej mówiąc są tylko nie zostaną nigdy dopuszczeni do władzy i dlatego naszym krajem rządzą na zmiane postkomuniści,robotnicy,aferzyści,złodzieje,wieśniacy (nie mam nic do ludzi ze wsi, chodzi mi o chłopów od pługa oderwanych jak np: A.Lepper i jego banda) a mądrzy ludzie śmieją sie z boku z tej szopki i pozakładali własne interesy lub wyjechali za granicę bo nie mogli znieść widoku kmiotów którzy się dorwali do władzy. No to kogo wybrać?? Moja teściowa na prezydenta!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, głosujcie na PO i PiS, w końcu to nie oni rozwalili nasz kraj (pod innymi szyldami) w latach 'panowania' w poprzedniej kadencji przed SLD-UP. Brawo panowie, tak trzymać! I Buzka do parlamentu europejskiego(z listy PO oczywiście)! Wszak to najlepszy specjalista!

A ta Antyklerykalna Partia czegośtam jak widzę zdobywa poklask wśrod zbuntowanych młodych bardzo anty- :) Ciekawe czy tak interesowalibyście się tak tą partią jakby w nazwie nie było jej pierwszego członu...

Ech, szkoda słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paszczu: co do pierwszej części posta to masz absolutną rację a co do drugiej to przecież jedna z ważniejszych rzeczy do zrobienia to oddzielenie Polski od Watykanu i kleru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...