Skocz do zawartości
bbc20000

Samsung 172x 12ms LCD wrazenia.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

haha tak jak ja i wiesz co - szczerze Ci wspolczuje moj drogi i radze sie zastanowic jeszcze nad zmiana kierunku, bo to przewalony kierunek i napewno bym nie poszedl drugi raz na to (nie tylko ja zreszta).

Elektronika i telekomunikacja owszem ale nie Elektrotechnika.

No ale coz witam w piekle - wkrotce wyleja na Ciebie kubel zimnej wody taki ze sie nie pozbierasz :]

do Maziboss:

potwierdzam, byłem na EiT. Masakra. Nastaw się na ciekawe przygody z dr Czechem - np. 5000 pochodnych albo i więcej jak mu podpaniesz. Zmień wydział jak możesz - zaoszczędzisz sobie przynajmniej rok życia.

Kurde ale zescie mnie pocieszyli :? Ja pierdziele grrr juz sie zaczynam bac :( teraz to juz chyba za pozno na zmiane kierunku :cry:

@sebasw

nie chce mi sie juz czekac na nowe modele bo to czekanie mozna przedluzac w nieskoczonosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale E431S ma inna matryce niz E481S.

myslalem ze piszesz o 431S ... to watek o 17 calowkach (bo juz na pewno nie o 172x ;)

Prawdopodobnie nie ma na standardowym wyposazeniu kabla DVI (u mnie duzy minus) i chyba niestety rowniez trybow games movie etc. Szkoda bo bym go sobie nabyl a tak to znowu powraca klopot: Iiyama 431 black czy Viewsonic 171b... Ehh idzie oglupnac i coraz bardziej zaczyna mnie to wkurzac

co do kabla na allegro jest za 20 zł, a co do wyboru ... polecam Iiyame ... w CSa sie gra spoko , udany zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kabla na allegro jest za 20 zł

Yyy ja znowu czytalem, ze te tanie kable to sobie mozna wsadzic do... (kazdy wie gdzie). Wiec na allegro na pewno go nie kupie ;) Kurde cholernie chcialbym porownac na zywo Twoja Iiyame i Viewsonica 171b :)

Erio zarzuc jakimis zdjeciami tej Iiyamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie cieszę się nowym nabytkiem ACER 1731. design miodzio, cena miodzio - 2100, wyposażenie- ma wszystko jakosc obrazu ok, troche trzeba obniżyć jasnosc bo razi w oczka, w grach płynnie wszystko. Polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zdecydowałem na SONY HX73S. Jak dlamnie rewelacja, fakt że jest drogi, ale jakość wykonania rewelacja ! kontrast jest niesamowity, w grach nie ma mowy o jakimkolwiek smużeniu, kolory są wypasione, ogólnie juz nigdy sie nie przesiąde na CRT. Oczy mi nareszcie odpoczywają podczas pracy przy komputerze. Skończyły sie bółe głowy, bolące pieczące gały. Obraz wyswietlany przez ten monitor to jest miód dla oczu :D :D :D wizualnie jest poprostu piekny poprostu trzeba go zobaczyć w rzeczywistości. POLECAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Acera - jasność da się opanować, zdjęć nie będzie nie mam cyfrówki. Cene zaproponowali mi w sklepie - infast.com.pl -Rzeszów ul.Szopena 51. Są dilerem regionalnym Acera. Jakby ktoś chciał kupić tego LCD-eka to najlepiej poszukać najbliższego przedstawiciela na stronie acera - acer.pl. Co do wrażeń: obudowa z aluminium, podstawka też, w miarę cienka. Wraz z monitorem dostaje się wszystko co potrzeba, czyli kable analog i cyfrowy. U mnie monitor pracuje na analogu. Ostrość trzczionki znakomota, podświetlenie równomierne. Kąty dla mnie osobiście zadawalające. Drzenia obrazu nie zaobserwowałem, głosników nie uzywam więc nie wiem jak sie sprawują. czas reakcji idealny, nie odzcuwam różnic po przejściu z CRT. Dla mnie monitorek bardzo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z wielkością czcionki na tym Soniaczu? Bo naczytałem się że 1280x1024 rozdziałka jest trochę za mała na 17" LCD. Chociaż na zdjęciach nie zauważyłem żeby była za mała. I czy występuje rwanie obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z wielkością czcionki na tym Soniaczu? Bo naczytałem się że 1280x1024 rozdziałka jest trochę za mała na 17" LCD. Chociaż na zdjęciach nie zauważyłem żeby była za mała. I czy występuje rwanie obrazu?

1280x1024 moim zdaniem jest idealna rozdzielczoscia na 17 cali w soniaku, w mniejszych rozdzielczosciach procesor graficzny zaimplementowany w soniaku sprawia iz czcionki nie sa rozmyte i są bardzo wyraźne. Patrzyłem i nie dopatrzyłem sie żadnych rozmyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba ide zamowic dzisiaj Sony s74 tylko mam pewne obawy czuje sie jakbym kupowal troche w ciemno :/ sam juz nie wiem co robic :( help me !! hehe :)

do sebasw

zadzownilem do Sony i dowiedzialem sie gow.no :evil: eh szkoda gadac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla dobra wszystkich, rozmowa z sebasw

Mazi (3409540)

koles odpowiada yy nie sprzedajemy tego monitora

14:44:26 Mazi (3409540)

przekierowal mnie na serwis

14:44:34 Mazi (3409540)

pytam sie babki a on nic nie wie 

14:44:39 Mazi (3409540)

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a jacy ludzie tam pracuja

14:44:48 Mazi (3409540)

dowiedzialem sie tylko o pikselach

14:44:59 Mazi (3409540)

za na 15' sa 3 piksele a na 17' 7 

14:45:12 Mazi (3409540)

gwarancja jest 3 letnia na wszystko

14:45:27 Mazi (3409540)

powiedziala ze caly produkt jest nia objety

14:46:01 Mazi (3409540)

to wszystko co sie dowiedzialem

P.S

Zamowilem Sony S74 Black

Prawdopodobnie bede mial go jutro ;) I mam nadzieje ze bedzie cacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pogralem i film obejrzalem :) W quake gra sie super, prawie jak na crt. W CSie obraz sie rozmazuje przy szybkich ruchach. Nie przeszkadza to jakos bardzo, ale podejrzewam ze wzrok bedzie sie bardziej meczyl. Ogladanie filmow na tym monitorze to sama przyjemnosc. Ogladalem kawalek LOTRa razem z mama i ciocia i bylo OK. Nikt nie zauwazyl aby obraz gwaltownie sie zmienial pod wiekszym katem. Smuzenia nie zaobserwowalem.

 

Tu kilka zdjec (2 z csa i 1 z tweaka). Nie wiem czy o takie Ci chodzilo? Powiedz jakie chcesz to moge porobic.

 

http://cr4shh.webpark.pl/P6280004_resize.JPG

http://cr4shh.webpark.pl/P6280007_resize.JPG

http://cr4shh.webpark.pl/P6280002_resize.JPG

 

Narazie nie zaluje zakupu, zobacze co bedzie pozniej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cr4shh: no to testuj, opisuj, rob fotki !!!

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Opis ... 0 smuzenia kąty jak najbardziej poprawne true 16 ms ... co jeszcze chcesz wiedziec ? super obraz 3 lata gwary na wszystko (normy pixeli standardowe:( ) Jestem zarombiscie zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pogralem i film obejrzalem :) W quake gra sie super, prawie jak na crt. W CSie obraz sie rozmazuje przy szybkich ruchach. Nie przeszkadza to jakos bardzo, ale podejrzewam ze wzrok bedzie sie bardziej meczyl. Ogladanie filmow na tym monitorze to sama przyjemnosc. Ogladalem kawalek LOTRa razem z mama i ciocia i bylo OK. Nikt nie zauwazyl aby obraz gwaltownie sie zmienial pod wiekszym katem. Smuzenia nie zaobserwowalem.

 

Tu kilka zdjec (2 z csa i 1 z tweaka). Nie wiem czy o takie Ci chodzilo? Powiedz jakie chcesz to moge porobic.

 

http://cr4shh.webpark.pl/P6280004_resize.JPG

http://cr4shh.webpark.pl/P6280007_resize.JPG

http://cr4shh.webpark.pl/P6280002_resize.JPG

 

Narazie nie zaluje zakupu, zobacze co bedzie pozniej :>

cr4shh ja mam a4techa optycznego wiec w csie tak szybko myszka widocznie nie ruszam .... to na zdjeciu fatalnie wyglada ja takiego efektu nie zauważyłem moze myszke zrzeczywiscie mam za wolna,

jak masz podlaczona iiyamke przez dvi czy dsub ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...