Skocz do zawartości
bbc20000

Samsung 172x 12ms LCD wrazenia.

Rekomendowane odpowiedzi

fajna ta Iiyamka - szkoda ze tak rwie CSa no i nie wiem czemu wziales taki tandetny odpustowy plastyk a nie silverka albo blacka :) no ale to juz kwestia gustu :)

jak mozesz to zrob jakies lepsze foty :)

csa wcale tak bardzo nie rwie ... mi sie super gra, a co do kolotu, primo jest tanszy, secundo , jak bys wszystko mial tego koloru ... klawe mychem, glosniki i bude tez bys sie w silvera ni epakowal ... ja mam all black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna ta Iiyamka - szkoda ze tak rwie CSa no i nie wiem czemu wziales taki tandetny odpustowy plastyk a nie silverka albo blacka :) no ale to juz kwestia gustu :)

jak mozesz to zrob jakies lepsze foty :)

csa wcale tak bardzo nie rwie ... mi sie super gra, a co do kolotu, primo jest tanszy, secundo , jak bys wszystko mial tego koloru ... klawe mychem, glosniki i bude tez bys sie w silvera ni epakowal ... ja mam all black

 

PS. cr4shh ja kupilem na allegro za 20 zł kabel ... dam ci znac czy jest cos wart czy gowno wart ;) bede go mial w srode. PS. tez masz paski latajace poziome jak flasha rzucisz ? podobno na dvi tego efektu nie ma ... nie moge go calkiem usunac za pomoca regulacji phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnych paskow :F A jak odpalam PassMarka wybieram test Moire Interface 1 i tak dziwnie to wyglada jak by te paski sie poruszaly. To normalne? Kolor bialy wybralem z prostego powodu ...po prostu w sklepie innych nie bylo, ale za cene 2995zl mysle ze sie oplacalo :> Do gry juz sie przyzwyczailem i wcale mi to nie przeszkadza, ale galy mnie pieka :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ERIO: hehehehe

czytaj co pisza inni :))

cr4shh ma inny panel niz Ty :)

 

ojojojojo, widze nie zdrowa maniakalnosc :)

cos jak userzy amd w stosunku do intelowcow :))

sorry , nie zwrocilem uwagi na jedna cyferke ... ale to dlatego ze oryginalnie to byl topik o lcd 17" ... dlatego jak ktos pisze ze ma iiyame E4X1S to zakladam ze 17" ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mam, bede mial go dopiero jutro ;) Jak ja to wytrzymam hehe :D

Eh czemu jednak sony? To ja czekałem aż opiszesz viewsonica :)

Kurde jak to jest chce kupić monitor i nie mam gdzie, chce porównać viewsonica z np tym sony lub iiyamą no i nie mam gdzie! :evil:

W monitor.pl moge miec viewsonica ale nie wiem czy bedzie do czego porównać bo nie moge zamówić dwóch!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh czemu jednak sony? To ja czekałem aż opiszesz viewsonica :)  

Mozesz sie nie doczekac ;) bo jezeli sony bedzie spelnial moje oczekiwania to go biore, a jezeli nie to wybiore wtedy viewsonica :) ale mysle ze soniacz mnie nie zawiedzie ... do jutra musze wytrzymac hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to że spełni twoje oczekiwania to nie znaczy ze bedzie lepszy :) moze viewsonic spełnia oczekiwania podwójnie :)

Wiec nie musisz tego sonego brać? dawałeś zaliczke czy coś? jak nie to zamów teraz viewsonica i po kłopocie - wybierzesz coś 8)

Ja chyba jednak biore "na ślepo" viewsonica :? :roll: :o :wink:

Nie wiem czy ten pan z monitor.pl naprawdę sie tak zna ale on cały czas poleca Viewsonica (chyba jednak troche ja go na niego naprowadziłem w rozmowie i mi przytakuje :wink: ) W jego rozumieniu ten S74B nie ma szans z viewsoniciem.

Troche racji jest w tym jeśli chodzi o gwarancje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie okaze sie jutro bo z tego co pisales to viewsonica nie testowałeś :D Więc pozostanie ta niepewność: kurde a może jednak to nie to... :wink:

Wszystko można kupować do kompa, wszystko!, tylko nie monitor LCD :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam pytanko właśnie apropos "piekących gał". Ile czasu spędzacie przed monitorami i jakimi? Ja właśnie chcę sobie kupić LCD ZE WZGLĘDÓW ZDROWOTNYCH - podobno nie męczą oczu a tutaj czytam i się smucę...

 

BTW: jest jakaś różnica między 15 a 17 oprócz wielkości? Bo wolę sobie sprawić lepszą 15 niż słabą 17.

 

Co byście polecili? A i przy okazji: co z tymi pikselami? Która firma daje gwarancję klasy I na panel ( zero wypalonych pixeli) na 3 lata? a jeśli nie to na ile?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez widzialem te aukcje i mnie zaciekawily.

 

Ja jestem z okolic Wawy i czesto wpadam do stolicy wiec moge w wolnym czasie podjechac i je zobaczyc.

Nie moge jednak obiecac ze to bedzie dzisiaj czy jutro ale jak tylko je zobacze to oglosze to wszystkim.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie waszemu watkowi gdyz sam nosilem sie z zamiarem zakupu LCD. Osobiscie zdecydowalem sie na IIYAME H430, odwiedzilem sklep, umowielem sie na testy, potestowalem i kupilem. Kosztowalo mnie to 2400zl, ale mysle ze bylo warto - kosmiczne kolory i katy takie ze lezac na podlodze mozna film ogladac. Do netu, filmow i TV monitor jest wrecz stworzony, a co do gier to bywa roznie. Wyscigowki sa w 100% OK, w UT2004 o dziwo tez jest dosc dobrze - przy ostrych nawrotach obraz delikatnie traci ostrosc, ale nie nazwalbym tego smuzeniem. Odrobine rozczarowal mnie FarCray, utrata ostrosci jest wieksza niz w UT, ale wynika to chyba z faktu ze 1200x1024 w max ustawieniach daje sie we znaki karcie graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal farcry w mniejszej rozdzielczosci !

nie musisz zawsze uzywac 1280x1024

 

w 3D utrata jakosci w monitorach bez procka poprawiajacego - wygladzajacego, jest naprawde nie wielka i mozesz smialo grac !

sprawdz sam

 

rekomandowana rozdzielczosc glownie odnosi sie do tekstu itp.

 

sprobuj i daj znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem przetestowac sony s74 co moge powiedziec?

BOMBA !!

1 zero bad pikseli

2 zero smuzenia i rwania (testowane na unreal 2004) ten model ma chyba 12 ms hehe

3 w rozdzielczosci 1024 gra wyglada wysmienicie, a w najwyzszej bosko

4 katy takie jak pisza, brak ustawien pc game itp ale jest mozliwosc wlasnego dostrojenia jasnosci nawet nie wiem co to byly za funkcje tam :D

5 idzie go chyba lekko pochylic do siebie

6 zajebisty design

7 testowalem go w nokia monitor test : na standardowych ustawieniach czern jest czarna, biel lekusienko czerwona przejscia kolorow plynne !!

8 zaraz po niego jade :D a jutro dam zdjecia

POLECAM KAZDEMU !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem przetestowac sony s74 co moge powiedziec? 

BOMBA !!

a można wiedzieć gdzie go testowałeś ?? bo wytypowałem swoją trójkę do zakupu:

 

Sony S74

Sony HX 73

Iiiyama E431S

 

chciałbym zobaczyć chociaż 2 z nich w "akcji" i porównać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...