Skocz do zawartości
spider2000

Wentylator 120mm na chłodnicę

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o tych papstach?

Model 4212

Aukcja

cena jeszcze do lyknięcia, niby nieyużywane .Mają nietypowa wtyczke ale to da sioe przerobic-tylko mnoe mam pojęcia jak to bedzie chodzic.Może ktoś kupi na test? :wink:

 

 

 

co do Ac to sorry one są głosne i tyle. Jak komuś to nie przeszkadza to ma widocznie nieco przytlumiony słuch :wink:

 

z takim podejściem to moje delty na 5v "tylko troche"' słychać

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem wentylatora który chłodził by Kadeta. Nie ma sensu myśle wypisywania tutaj moich propozycji i słuchania opini na ich temat, więc czy istnieje jakis zbiorczy test, albo po prostu - jaki polecacie najlepszy wentylator w kategorii cena/jakosc (tutaj mam na mysli wydajnosc jak i decybele) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę źle opisana aukcja,

to jest model 2HI, 5,7W, jakieś 3100 obrotów na 12V i wydajność 180m^3/h (c.a. 106 cfm)

zdecydowanie GŁOŚNY

Zapomnij o tych wentylach - na niskim napieciu slyszalne lozysko, a na maxa maja za 60dB... i w sumie nie ma roznicy czy nowe czy nie, to sa mocne papsty 120x38 nastawione na moc (jak delty). Z cichych papstow sa tylko 120x120x25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tomcat nie masz czasem blach do montazu blokow z socket A na LGA 775?? mialem kiedys od pietacha fajne blachy ale przycialem na socket 939 :P

 

 

MOZE KTOS INNY MA? :> przepraszam ze zasmiecam topic ale nie mam gdzie napisac za bardzo... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymiataczy do OC, mam w domu cos takiego :P

 

Trudno go utrzymać w rękach na 12v ;) A dzwiękiem przypomina odrzutowca.

PS. Nie jest to najmocniejszy model Sunona !!!

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Tutaj, najmocniejszy z Sunonów.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...