Skocz do zawartości
gregorjus

POMOCY!!!! Co zrobić aby nagrywarka pracowała poprawnie??

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest mianowicie taki, że gdy próbuje nagrać płyte to wyskakuje mi mi wiadomość że nagrywarka jest zajęta przez inną aplikacje! Nie dzieje sie tak odrazu lecz po zainstalowaniu jakiegoś programu, jeszcze mi sie nie udało określić jaki jest to program dokładnie ale moje podejrzenia padają na EASY CD-DA 4.5. Problem ten jest przy wszystkich prędkościach i różnych nośnikach.

Nawet jak odinstaluje wszystkie programy to problem pozostaje, więc przypuszczam że ten program musi zmieniać rejestrze i odinstalowanie nie cofa tego!

 

Co zrobić aby to istniało razem i bez problemowo!! Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz ten problem tylko wtedy, gdy próbujesz nagrać cdrw, czy zawsze? Bo jeżeli tylko przy cdrw, to najpewniej masz zainstalowany jakiś program typu InCd, który przejmuję "władzę" nad płytką, traktując ją jako dyskietkę. Jeżeli masz ten problem nie tylko z cdrw, to nie wiem, czym jest to spowodowane, ale jest jeden bardzo dobry, i prosty sposób-

NAJPIERW uruchom program, którym chcesz nagrywać (np Nero), a dopiero potem włóż płytkę do nagrywary. Powinno zadziałać ( a przynajmniej u mnie działało).

A najlepiej po prostu uruchomić msconfig, i zobaczyć, jakie programy działają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regulamin

 

5. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie

przycisk Dołączona grafika w 1 poscie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawa sie ma przy wszystkich płytkach i nie ma to znaczenia czy jest to płyta RW czy R. Również nie ma to znaczenia czy płyte włoże przed włączeniem nero czy po włączeniu.

Aby nagrać płytke wyłanczałem wszystkie aplikacje i procesy Windowsa które tylko mogłem i nic nie pomagało.

Nie wiem co mam zrobić!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...