Skocz do zawartości
tasiek

nic nie dziala?!?!!?!

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzis rano wlaczam kompa i zaden program nie chce sie uruchomic

 

klikam a tu ze nie ma tej sciezki bla bla bla - oczywiscie programy sa na miejscu i sciezki nie sa zmienione.

a najsmieszniejsze jest to ze jak klikne np. na jakis plik mp3 to winamp sie wlaczy, ale jakby winampa wlaczyc ze start menu albo bezposrednio z katalogu to nie wchodzi........

 

troche nie usmiecha mi sie przeinstalowywyac systemu wiec moze ktos mi cos doradzi - sprawdzilem system mks i nic nie ma

 

:(

pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ma programu antywirusowego to tak sie dzieje :) >

 

Z tego co pamietam to kiedys byl taki kozak wirus co sie CiH ( czarnobyl ) nazywal i on wlasnie sie uaktywnial 26 kwietnie , Ale on tlyko w win 98 smigal , chyba ze cos zmodyfikowali :) >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to kiedys byl taki kozak wirus co sie CiH ( czarnobyl ) nazywal i on wlasnie sie uaktywnial 26 kwietnie , Ale on tlyko w win 98 smigal , chyba ze cos zmodyfikowali :) >

Taki CIH zwany czarnobylem uaktywnił mi sie 26 kwietnia 2 lata temu. Przy pierwszym uruchomieniu kompa zwis, przy drugim na dysku nie było już partycji, tego samego dnia u kolegi było to samo więc działał on trochę inaczej. Ale wirus ten miał kilka wersji wiec wszystko mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to kiedys byl taki kozak wirus co sie CiH ( czarnobyl ) nazywal i on wlasnie sie uaktywnial 26 kwietnie , Ale on tlyko w win 98 smigal , chyba ze cos zmodyfikowali :) >

Taki CIH zwany czarnobylem uaktywnił mi sie 26 kwietnia 2 lata temu. Przy pierwszym uruchomieniu kompa zwis, przy drugim na dysku nie było już partycji, tego samego dnia u kolegi było to samo więc działał on trochę inaczej. Ale wirus ten miał kilka wersji wiec wszystko mozliwe.

Wiem ale ja znam wersje, ktora wlasnie pliki exe atakowala ( czyli ta co kazdego miesiaca 26 dnia sie uaktywniala :) ) i jakos mi sie skojarzylo z problemem tego czlowieka , chociaz to moze byc calkiem cos innego :) .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no virusa najnowszy mks nie znalazl

a norton jest zainstalowany , fakt ze autoprotect jest wylazcone a teraz to nawet scana nie moge zrobic...

Hehhe no to masz wira misiu , CiH potrafil tez programyantywirusowe atakowac :) , jak zreszta jeszcze pare wirow . Poskanuj sobie jakims innym skanerem on-line , bo moze mks nie ma go w bazie . Mozesz jeszcze zaniesc dysk do kumpla na inny komp , ale lepiej zeby koles mial autoprotect on :) .

Pozatym nie chce cie straszyc , ale bedzie potrzebny format , i to wszystkie pliki exe musza byc sprawdzone ( bo wystarczy jeden i od nowa bedzie to samo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...