Skocz do zawartości
Łukasz

Głupota

Rekomendowane odpowiedzi

"Przykro mi, ale:

9. Nie proś, żeby użytkownicy forum wypełniali za Ciebie Twoje obowiązki. Na forum nie wolno zamieszczać postów z prośbą o zrobienie zadań domowych bądź podanie odpowiedzi w testach/konkursach."

 

Przykro ci? hahaha

1. nie jest to zadanie domowe

2. nie jest to test

3. tym bardziej konkurs

A słowa "Nie proś, żeby użytkownicy forum wypełniali za Ciebie Twoje obowiązki." są żałosne, człowieku zastanów się co napisałeś. Ostatnio zauważyłem, że w co 2 poście odpowiedź to: poszukaj w google, ban itp. bzdety. Ludzie proszą o pomoc w zrozumieniu problemu ,a nie o zdołowanie się, którego przyczyną jest idiotyzm-inaczej tego nie można nazwać. Więc proszę o odblokowanie tematu "Zadanie z matmy:)" bo zadanie te nie daje mi spokoju(uczę się na maturę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupota to jest zakladanie takiego topicu!!

Nie mozna bylo do Kucyka odezwac sie na GG albo na PW????

Nie!! Pewnie najlatwiej zalozyc nowy temat i sie wyzalic.

Jakis czas temu MeHow zalozyl temat gdzie ludzi prosili o porady. Kolego regulami to regulamin. A to ze masz mature powinno Cie tylko zdopingowac do samodzielnego myslenia. Na maturze tez wejdziesz na forum.purepc.pl i poprosisz aby rozwiazano za Ciebie zadanie???

Mysl samodzielnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwyrazniej regulamin jest do bani, w ktorym zabrania sie pomocy innym-widze, ze ktos sie zdenerwowal:) to byl tylko test waszej czujnosci- jestescie przewidywali,az 2 odpowiedzialo:), ale powaznie jest z nim cos nie tak(nie jestem pierwszą osobą, która liczyła na to, ze na tak duzym forum ludzie szybko pomogą w problemie, mozecie mnie zbanowac(nie wiem za co, ale wy to lubicie robic to bez wyraznej przyczyny).

 

"9. Nie proś, żeby użytkownicy forum wypełniali za Ciebie Twoje obowiązki. Na forum nie wolno zamieszczać postów z prośbą o zrobienie zadań domowych bądź podanie odpowiedzi w testach/konkursach."- moje pytanie nie było jak juz pisałem zadaniem domowym, czy pytaniem w teście, konkursie. rozwiązanie go nie jest też moim obowiązkiem poniewaz robie zadania mat. dla przyjemniści i nikt mi nie nakazuje, żebym je rowiązywał, więc nie złamalem postanowien regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lada moment słowa >zadania domowe< zostaną umieszczone w cudzysłowiu, tak aby Ci którzy mają problemy ze zrozumieniem regulaminu nie mieli się do czego **** :evil:

Sprawiedliwość musi być i nie obchodzi nas to czy rozwiązujesz zadania na maturę, klaskówkę czy zadane do domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jasssssne, od dzisiaj niech każdy "pokrzywdzony" zakłada toppik i żali się w nim na "złych moderatorów".

 

Ludzie, poczytajcie regulamin. Jeżeli on się wam nie podoba, nikt was nie zmusza do pozostawania na Tweaku, ostatnio aż ****** się chce od wszelkich debilnych toppików (skargi, tanie sklepy, etc.).

 

Imho TO powinno być przypięte w każdym "zagrożonym" dziale (np gry)...

 

...ufffff... wyżyłem się trochę, ale Ludzie! opanujcie się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geometria na 10 dni przed matura??? niezle.

poszukaj wzorow na zaleznosc pomiedzy bokami i srodkowymi.wrzuc je do zadania tak aby w liczniku i mianowniku pozostaly tylko a,b,c.(srodkowe poskracaj)

wyciagnij to a,b,c w jakiejkolwiek postaci z tego ulamka.

powinien ci zostac ulamek 3/4* a wszystkie niewiadome powinny sie skrocic.

niestety nie moge znalezc tablic wiec ci zadanka nie rozwiaze.

jak znajde tablice to na pw ci wysle rozwiazanie a teraz zajmij sie czyms innym.

 

ps.swoja droga moglby byc jakis topik z zadaniami do liczenia.

ale jeden w ktorym wszyscyby pisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ze masz mature powinno Cie tylko zdopingowac do samodzielnego myslenia. Na maturze tez wejdziesz na forum.purepc.pl i poprosisz aby rozwiazano za Ciebie zadanie???

Mysl samodzielnie!!

buahahah esencja tego topiku, szkoda ze ci tak nauczyciel przed lekcja nie mowil a potem nie pytal cie z nowych tematow po prostu ROTFL

 

a tak btw. to jest juz topik Matura 2k4 gdzie wymieniamy poglady i zadania na tematy zwiazane z matura :)

 

nie moglibyscie stworzyc jednego tematu o "pracach domowych" i go rpzykleic? bylby spokoj i mniejszy burdel w bazie (bo i tak tych zablokowanych z lenistwa nie usuwacie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL.

 

Jarod151: zastanów się czy to co mówisz ma jakikolwiek sens. Jeśli to czynność będzie Cię miała boleć to ja już odpowiem: NIE!

 

Jak powiesz na forum aby ktoś Ci np. napisał program na zaliczenie do czegośtam to wtedy łamiesz regulamin i także się sam oszukujesz. Ale jeśli poprosisz o dokumentację/tytuły książek/pomoc np. w algorytmie to wtedy jeśli ktoś będzie potrafił to pomoże.

 

Zastanów sie nad tym.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ze masz mature powinno Cie tylko zdopingowac do samodzielnego myslenia. Na maturze tez wejdziesz na forum.purepc.pl i poprosisz aby rozwiazano za Ciebie zadanie???

Mysl samodzielnie!!

buahahah esencja tego topiku, szkoda ze ci tak nauczyciel przed lekcja nie mowil a potem nie pytal cie z nowych tematow po prostu ROTFL

 

a tak btw. to jest juz topik Matura 2k4 gdzie wymieniamy poglady i zadania na tematy zwiazane z matura :)

 

nie moglibyscie stworzyc jednego tematu o "pracach domowych" i go rpzykleic? bylby spokoj i mniejszy burdel w bazie (bo i tak tych zablokowanych z lenistwa nie usuwacie)

To do mnie???? To moze Cie uswiadomie i powiem ze z matura nie mialem problemow. Duzy sprawdzian ot co!!

 

A co do stworzenia takiego topicu to jeden juz zakladal MeHow ale nawet nie potrafiles tego doczytac :?

A tak na powaznie to moze cos jeszcze mamy robic za coniektorych. Moze jakies wypracowanie z polaka naskrobac, albo test z anglika rozwiazac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi jonathana wnioskuje, że nikt tobie nie pomagał i nie możesz na nikogo liczyć prócz siebie-smutne, początkowe wypowiedzi np.draak_2002, Sid czy khot (proszę nie obrażaj kotów) wydają mi się, że właśnie te osoby są przykładami ludzi wyznających w pewny sposób filozofie PRLu(wódz glosuje "poddani" się podporządkowują) czy lepperade. Nie zapominajcie jesteśmy w demokratycznym kraju(na papierze w pewnym sensie, ale zawsze) więc mam prawo się wypowiadać- to trochę dziwne, że taki błahy powód stworzył taki problem(obrazuje, że pewnym osobom nie zależy na bycie innych). Wiem, że ludzie mają serce, ale nie wszyscy potrafią z niego korzystać. Elpawlakos dzięki za pomoc(ludzie przecież to nie był przebieg zmienności funkcji=matematyczne wypracowanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To do mnie???? To moze Cie uswiadomie i powiem ze z matura nie mialem problemow. Duzy sprawdzian ot co!!

czy ja wspomnialem gdzies ze miales problemy z matura ? O_o chodzi tlyko o pomoc, skad wiesz ze jaroda nie bija nauczyciele i nie ma sie kogo zapytac :P

w kazydm razie: www.ufd.pl - tam mozna pytac :)

 

btw. znam pewne forum gdzie ludzie pomagaja sobie z angielski, polskim etc.. i to bynajmniej nie jest ufd.. i nikt z tego problemow nie robi, gdyz powstaja o wiele bardziej idiotyczne topiki niz prosba o pomoc z zadaniem (np. ten topik )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z  wypowiedzi jonathana wnioskuje, że nikt tobie nie pomagał i nie możesz na nikogo liczyć prócz siebie-smutne, początkowe wypowiedzi np.draak_2002, Sid czy khot (proszę nie obrażaj kotów) wydają mi się, że właśnie te osoby są przykładami ludzi wyznających w pewny sposób filozofie PRLu(wódz glosuje "poddani" się podporządkowują) czy lepperade. Nie zapominajcie jesteśmy w demokratycznym kraju(na papierze w pewnym sensie, ale zawsze) więc mam prawo się wypowiadać- to trochę dziwne, że taki błahy powód stworzył taki problem(obrazuje, że pewnym osobom nie zależy na bycie innych). Wiem, że  ludzie mają serce, ale nie wszyscy potrafią z niego korzystać. Elpawlakos dzięki za pomoc(ludzie przecież to nie był przebieg zmienności funkcji=matematyczne wypracowanie).

Z moich wypowiedzi wnioskujesz ze komu nie pomagali????

Zanim wezmiesz sie za historie i naiki polityczne zalicz ta mature.

A tak wogole to co ty wiesz o komunizmie????

A osoby ktore sie wypowiadaly poprostu rozumieja regulamin. Ktory trudno jest tobie zrozumiec. Moze powinienes zaczac tez prosic o pomoc w tlumaczeniu jezyka polskiego. Wogole to za wywlekanie twoich brudow (czyt. zakladanie tego topicu o zamknieciu innego) powinienes zarwac bana. I prosze Cie nie pyskuj juz i nie udawaj madrzejszego niz jestes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z  wypowiedzi jonathana wnioskuje, że nikt tobie nie pomagał i nie możesz na nikogo liczyć prócz siebie-smutne, początkowe wypowiedzi np.draak_2002, Sid czy khot (proszę nie obrażaj kotów) wydają mi się, że właśnie te osoby są przykładami ludzi wyznających w pewny sposób filozofie PRLu(wódz glosuje "poddani" się podporządkowują) czy lepperade. Nie zapominajcie jesteśmy w demokratycznym kraju(na papierze w pewnym sensie, ale zawsze)...

Ooo widze, ze kolejny "mlody gniewny" na dodatek przerazony zblizajaca sie matura? :lol: :evil:

 

Jak juz nam wszystkim pokazalas z matematyki tepy jestes ale zeby z historii tez? Co ma wspolnego PRL (totalitaryzm) z lepieriada (populizm)? "Kult wodza" taaa... jesli cholernie mocno nagniemy pewne fakty to masz "sladowa" racje.

 

Na drugi raz korzystaj z pojec/ terminow/ faktow hist. o ktorych masz pojecie :twisted: Jednak patrzac po twoim, ze sie tak brzydko wyslowie, "caloksztalcie" to niczym sie raczej nie popiszesz.

 

EoT dla kolejnego trola.

 

Vote To Ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie banujcie go, lecz zamknijcie topic

2. Dajcie mu prawie czerwona kartke

3. Teraz do Ciebie Jarod. Prosze: tutaj masz topic, w ktorym wstawiamy zadania sprawiajace klopot - ze zwiekszonym stopniem trudnosci. Najczesciej nalezy zasugerowac swoj tok rozumowania lub poprosic o wskazowke. Prosze oto link http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=66970&start=30

4. Temat mysle nalezy zamknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich wypowiedzi wnioskujesz ze komu nie pomagali????

Zanim wezmiesz sie za historie i naiki polityczne zalicz ta mature.

A tak wogole to co ty wiesz o komunizmie????

A osoby ktore sie wypowiadaly poprostu rozumieja regulamin. Ktory trudno jest tobie zrozumiec. Moze powinienes zaczac tez prosic o pomoc w tlumaczeniu jezyka polskiego. Wogole to za wywlekanie twoich brudow (czyt. zakladanie tego topicu o zamknieciu innego) powinienes zarwac bana. I prosze Cie nie pyskuj juz i nie udawaj madrzejszego niz jestes.

po porstu zamknij temat, probowalem koledze pomoc, ale tic tak zamiast.... hmm (kto ogladal Poranek Kojota ten wie:p)

 

po porstu zamknij temat (najlepiej skasuj i po problemie :))

 

draak_2002 - od upominania innych sa moderatorzy tak samo od dawania banow wiec.... vote to mozesz sobie wiesz: p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...