Skocz do zawartości
syfur

egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Rekomendowane odpowiedzi

http://bi.gazeta.pl/im/2056/m2056637.pdf

 

^^ jak ktoś chce (nie patrzyłem na strony wcześniej - być może już ktoś dał)

 

Według mnie był dosyć trudny... Myśle jednak że jak na brak przygotowania(bo egzamin mam za rok) i 20 minutowe pisanie to około 60% zrobiłem dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no temat rozprawki trochę głupi był. licze na ok 5-7pkt ogulnie jak zdobędę conajmniej 35pkt to będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez calkiem spox poszlo :D

 

juako przyklady do rozprawki dalem, sw.Franciszka i Van Gogha(pisalem na sztuke o nim ;] idealnie pasowal).

 

A w tym zadaniu przyczynowo>skutkowym, to dalem wlasnie || niechec do komunizmu > noszenie czarne buty, wszytsko bylo by dobrze gdyby niie to ze takie buty nosili za czasow okupacji Hitlerowskiej :lol: a wiec technicznie jest dobrze ale merytorycznie nie.....wkrecili nas :lol:

 

Ogolnie bylo dosc proste, zobaczymy jutro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w rozprawce posłużyłem się Einsteinem i Bethovenem. W sumie to chyba egzaminatorzy mnie lubią bo co jak co ale rozprawki lubię i umiem pisać. Moim zdaniem egzamin był dosyć łatwy, a jutro to już całkiem będzie sielanka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm....

ja w rozprawce posluzylem sie "Panem Tadeuszem" a raczej jego fragmentem :) i zdeczka mało miejsca dali na wypracowanie

machnąłem sie niestety w bodajze 3 zadaniach za jeden punkt.

Te z tą tabelką, sfery życiowe owładnięte tą modą czy cuś i jeszcze czym sie charakteryzuje ta moda dworska :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zartujesz.....no oczywiscie wstapienie Polski do Unii albo poprstu jej rozszerzenie o 10 panstw 1maja...

nie nie uje - bo u mni w szkole kazdy pisal co innego i tak dokonca nie wiadomo co trzeba bylo - ja napisalem ze europa sie jednoczy i jest to wazne dla swiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zartujesz.....no oczywiscie wstapienie Polski do Unii albo poprstu jej rozszerzenie o 10 panstw 1maja...

No nie wiem ten egzamin był wymyślany przed wstąpieniem Polski do UE (tj. oficjallnie) , a raczej obstawiłbym na referendum - o tym się najgłośniej trąbiło . Myśle, że referendum i same wstąpienie Polski do UE jest poprawną odpowiedzią.

 

Bardziej jakoś zdziwła mnie ta tabelka z tą butelką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale... masz mine jakbyś miał zatwardzenie 8O  a powinno być na odwrót  :?  

 

PS. Nie chciałem nikogo urazić jakby co :)

Troche sie uraziłęm 8)

Ale teraz to jestem :) :) :) :)

A jutro po egzaminach ide z kolegami na piwo i będe :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale... masz mine jakbyś miał zatwardzenie 8O  a powinno być na odwrót  :?  

 

PS. Nie chciałem nikogo urazić jakby co :)

Troche sie uraziłęm 8) Na mój wygląd ma jeszcze wpływ to, że mam katar od kilku dni i kaszel i jestem ogólnie chory :(

Ale teraz to jestem :) :) :) :)

A jutro po egzaminach ide z kolegami na piwo i będe :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale... masz mine jakbyś miał zatwardzenie 8O  a powinno być na odwrót  :?  

 

PS. Nie chciałem nikogo urazić jakby co :)

Troche sie uraziłęm 8)

Ale teraz to jestem :) :) :) :)

A jutro po egzaminach ide z kolegami na piwo i będe :D :D :D

Stary czytasz mi w myślach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pffff

 

 

czy wy wszyscy chodzicie na ten egzam w garniakach????

a ty bruce jak przyszedłeś na egzamin w szlafroku, a może na valeta :?: to jeszcze bardziej działa na dziewczyny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani w szlafroku ani na valeta, tylko normalne dzinsy i pierwzego dnia biala, a drugiego bezowa koszula

 

ale sporo ludzi poprzychodzilo ubranych normalnie (jak to sie zwykle chodzi do skzoly)

 

edit:

 

no i oczywiscie moj niesmiertelny czerwony (bynajmniej nie matowy) krawacik w krowki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...