Skocz do zawartości
daniel11111

ktory zasilacz lepszy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Mam do wybory 2 zasilacze i pojawia sie takie pytanie KTORY Z NICH JEST LEPSZY. Wiem ze was to rozsmieszy :D

-CADEGON 300w

lub

-RUBKION 300w

 

pomozcie ktory z nich ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. Komp raczej nie bedzie wysoko podkrecany i prosze nie piszcie "A Chirtec jest lepszy i ma 360 w" po prostu nie mam kasy na inny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli potrzebujesz jakis zasilacz na juz, to ja bym wzial tanszy. Osobiscie mam Codegena i tam nie narzekam, ale niedlugo juz szykuje sie zakupic wlasnie Chiefteca. Wybierz ten na ktory Cie akutalnie jest stac, a pozniej sobie ewentualnie bedziesz mogl wymienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 75 zeta kup linkword 430w to ci wystarczy

za 45 coś tam to lepiej dołóż a chiftech to już dużo kasy pomyśl czego oczekujesz jak tani i dobry to ten co ci podalem jak cie stać to chiftech i nawet 300w w tym wypadku dla przykładu ja mam l 430w 16 wentli 24 diód i2 katody reszta w podpisie jade na 200 mhz i jeszcze dalej nie próbowałem ale podejżewam że wydoli jak tak to poprawie podpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Mam do wybory 2 zasilacze i pojawia sie takie pytanie KTORY Z NICH JEST LEPSZY. Wiem ze was to rozsmieszy :D

-CADEGON 300w

        lub

-RUBKION 300w

 

pomozcie ktory z nich ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. Komp raczej nie bedzie wysoko podkrecany i prosze nie piszcie "A Chirtec jest lepszy i ma 360 w" po prostu nie mam kasy na inny :(

1.mialem oba zasilacze :( rubikon jest znacznie lepszy od codeshita

2.pisze sie chieftec,codegen,rubikon

3.reszte napisali juz poprzednicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 75 zeta kup linkword 430w to ci wystarczy

za 45 coś tam to lepiej dołóż a chiftech to już dużo kasy pomyśl czego oczekujesz jak tani i dobry to ten co ci podalem jak cie stać to chiftech i nawet 300w w tym wypadku dla przykładu ja mam l 430w 16 wentli 24 diód i2 katody reszta w podpisie jade na 200 mhz i jeszcze dalej nie próbowałem ale podejżewam że wydoli jak tak to poprawie podpis

ale jak chcesz mam codegena 300w za 30 zł nowy u mnie chodził 2 tygodnie odrazu zmieniłem na linkword 430w więc ten jest mało używany bo miałem razem z obudową , napięcia ma stabl i wg. norm , ale mi niewystarczał a bogaty też nie jestem więc wybrałem alternatywe

limal32@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elpawlakos, tak się składa że mam codegena 300w, a kumpel miał rubikona 300w, nasze kompy podobne z tym że mobo ja mam na nforcie, on na kt266A, procki te same (T2000+), grafy prawie (ja mam 8500 pro a on LE), no i obaj mamy po nagrywarce, więc tak mój chodzi fajnie, nawet po lekki podkręceniu (B2800+), a jego restartował mu kompa co godzine aż się zwalił, więc nie mów że rubikon lepszy bo to zależy jaka się sztuka trafi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...