Skocz do zawartości
matroks

naciśnięcie > 3 klawiszy na raz

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, czego to jest wina klawiatury/płyty gł?

 

np. mogę nacisnąć 3 pewne klawisze ale w innej kombinacji już nie działa

 

a 4 klawisze to już w ogóle nie działają

 

jest to oczywiście istotne przy graniu w gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czego to jest wina klawiatury/płyty gł?

 

np. mogę nacisnąć 3 pewne klawisze ale w innej kombinacji już nie działa

 

a 4 klawisze to już w ogóle nie działają

 

jest to oczywiście istotne przy graniu w gierki

Mam ten sam problem! Chetnie dowiem sie jak go rozwiązać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam tez dokladnie nie wiem ale czytalem na jakims forum ze chodzi o jakis bufor klawiatury w ktorym zapamietuje ona kombinacje klawiszy i w tych tanszych klawiaturach niestety jest tak ze ten bufor jakis maly.... wszystko co tu napisalem to napisalem na podstawie jakiegos textu z jakiegos forum (dawno bylo i nie pamietam) i nie wiem czy to prawda...czyli wychodzi na to zw na droszych kl4wi4tur4ch powinno byc lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawa ma wbudowany kontroler ktory odpowiedznie wcisniecie klawisza wysyla do kompa.

W tanszych klawach ten kontroler nie jest pierwszej jakosci i nie radzi sobie z >3 klawiszami i sie zapycha, nie reaguje na pozostale.

W drozszych klawiaturach jest ten wynik troche poprawiony ale najlepszym efektem bylo by zeby wszstkie mozna bylo wcisnac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, niedawno kupiłem loga internet OEM i nie mogę np. łazić przy kucku na ukos w cs'ie... Ale chyba klawiaturki loga nie zaliczają się do tych szmatławych. BTW co do tego buforu - ok, 3 klawisze i koniec. ALE - dlaczego u mnie np. kombinacja: enter+strz. w lewo+w góre nie działa, a enter+w prawo+ w gore działa 8O Porąbane to to... Może to wina ps2? Pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli na logitechu jest ten sam problem, to co tu zrbobić? to już w końcu nie jest taniocha

 

problem jest taki, że nie będzie nikt latał do sklepu i z powrotem, bo na tej działa a+b+c ale nie działa a+c+d a na innej na odwrót, itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...