Skocz do zawartości
walus

Artefakty w pixel shared 2!!!

Rekomendowane odpowiedzi

W 3DMarku03 w tescie pixel shared 2 pojawiaja sie artefakty:(Tylko tam w innych juz jest Ok.Karte mam podkrecona,radiatorki na pamieciach ledwo cieple,bo bude mam dobrze chlodzona.Na ustawieniach defauldowych problem wystepuje rowniez.Karta to ATI 9700.Prosze o rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3DMarku03 w tescie pixel shared 2

udostępnione pixele? :twisted: :twisted: :twisted:

 

jest za bardzo przekrecona :)

mother nature potrafi dobrze obicazyc ..

odpal sobie testy w najwyzej rozdzialce jaka masz na monitorze z anizo i antialiasingiem powinno sie przezucic to na maxymalne grzanie karty i zobaczysz czy amsz lub nie masz artefaktow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3DMarku03 w tescie pixel shared 2

udostępnione pixele? :twisted: :twisted: :twisted:

 

jest za bardzo przekrecona :)

mother nature potrafi dobrze obicazyc ..

odpal sobie testy w najwyzej rozdzialce jaka masz na monitorze z anizo i antialiasingiem powinno sie przezucic to na maxymalne grzanie karty i zobaczysz czy amsz lub nie masz artefaktow

Uczynilem tak jak zaleciles.Wszystko na max!!!W tescie z tymi slonikami;)nadal pojawiaja sie artefakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo artefakty na tych Słoniach ma każdy, albo większość... nawet bez żadnych przeróbek i kręcenia. Po prostu błąd programu.

ahia,juz jestem spokojniejszy,choc w Far Cry na maxymalnych ustawieniech(światło,cienie) na wodzie rowniez pojawiaja sie artefakty......a tak normalnie wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...