Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilwrc

Na mnie nie zrobiło to to żadnego wrażenia. Taka sobie gierka. A Lancery ochydnie,obrzydliwie,bez smaku,tandetnie,idiotycznie stuningowane. Jakiś wieśniak musiał tuningować, bo tyle napaćkać na auto nikt normalny nie potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie nie zrobiło to to żadnego wrażenia. Taka sobie gierka. A Lancery ochydnie,obrzydliwie,bez smaku,tandetnie,idiotycznie stuningowane. Jakiś wieśniak musiał tuningować, bo tyle napaćkać na auto nikt normalny nie potrafi.

nic dodać, nic ująć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilwrc - ja nie widze zadnego idiotyzmu w tym lancer-ze, zwłaszcza jesli chodzi tu o wersje VIII... Pozatym nie wydaje mi sie aby na to auto było coś napaćkane :) ? Wiec jesli mozna to z osądzeniem gry jeszcze poczekajmy :) Chyba ze jesteś jedną z nielicznych osób co nie lubią tuningu samochodów etc....:) to co innego..

...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

OLAF_SKARPA

Widzisz ja prefruje delikatny tuning zew. Nie lubię oblepionych świateł 20 vynilów i do tedo plasteliny na wlocie powietrza. A i poszerzenia samochodu też są lipne. Jak grałem w Nfs ug1 na necie to normalnie zbierało mi się na wymioty. Wszstkie ALE TO WSZYSTKIE samochody które widziałem były badziewnie tuningnięte. Napchane 20 wynilów kolorki cameleon fele jak osrza od kosiarki (z wyglądu) i jeszce mantis albo vapor. A i spoiler największy i maska świński ryj (taka idiotyczna która wygląda jak pysk świni). O zderzakach nie będę wspominał bo zaraz się zhaftuje na klawiaturę.

A i lencerki były fajne do Evo VI. VII była już tandetna. Pozbawiona smaku. A VIII jest najgorsza ze wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Co kopary wam opadły ?? Wiem wiem mi też jak pierwszy raz live ją widziałem (byłem któregoś razu na 1/4 mili na tym lotnisku. Cholera jak ono się zwało?). A i srs.namco.com <<<<< Fajna gierca. supa strona. Supa filmówki 8) supa gra :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Modlin?

Tak

Impreza taka sobie jest, nie najgorsza ale też nie najlepsza :P  

PS. nie róbmy OT.

Ehh jakoś nie ma drugiej takiej osoby której by się podobała :P Jakiś odmieniec jestem

 

jak Lancer brzydki?!!?!?! to  zawalista fura :)

Jak pisałem co kto woli. :P

 

Eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gralem w demo :D :D Silalalal ;]

 

 

.... ale na ps2 .... ;]

 

 

Powiem tak. Gra jest super!! Moze AZ takiej zmiany nie ma graficznej. Ale ogolnie to pedzie frywolne po miescie jest boskie.

 

Czekajmy, naprawde warto. A wlasnie kiedy premiera :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba sa szpetne, to auto wyglada jak nieco szybsza taksowka

 

Nissan Skyline GT-R 34 V-Spec II RULEZ!

i jego silnik tez rulez  8)  

 

taa, tyle ze ten skyline z Subaru nie ma szans wygrać na jezdzie miedzy pachołkami, nawroty,łuki itp... .takie 2 turba to pewnie dziuuuurrraaaaa ogromna.....900hp i miszcz prostej :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...