Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

konsole to lipa jakich malo o LIPAAA /o/

A gry które najpier wychodzą na badziewne konsole później same są badziewne

Kolejne fanboy'e PC. Może jak będą zaczynać wychodzić gry na PS3 i X2 to wtedy bedziecie zadowoleni bo wtedy konsole bedą o wiele potężniejsze od teraźniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fanboy'e PC.

Kochaj swego Pleja czy co tam masz :P

Ja i tak wole kompy :P

Może jak będą zaczynać wychodzić gry na PS3 i X2 to wtedy bedziecie zadowoleni bo wtedy konsole bedą o wiele potężniejsze od teraźniejszych.

Bla bla bla.

Wiesz powiem ci jedno :

Na początku może będą szybsze od kompów ale tylko przejściowo. Kompy szybciej są lepsze więc i bardziej zaawansowane graficznie :P

 

:P < lubie tą emotę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak jak wyjda konsole beda kilka lat do przodu przez kompami - zobaczcie jak jest teraz, dalej ps2 moze zachwycic, a ma juz kilka lat na karku, tak samo bedzie z ps3 - rok 2010, pc juz beda conajmiej 10razy szybse niz teraz, a dalej pewnie bedziemy ciupac w konwersje z ps3, ktora wtedy bedzie juz "staruszka".

 

Pozatym patrzcie teraz na mozliwosci ps2 i wyobrazcie sobie ze ps3 bedzie duuuuuuuuzo szybsza... ja sobie nawet nie moge wyobrazic jak bedzie wygladala gierka wykozystujaca w pelni potecjal nastepnych konsol. I chodzi nie jestem fanem tych maszynek (ostatnia konsole mam zakupiona w 92 roku) i chyba sie nie opre zaqupu ps3 (tymbardziej ze za kilka lat juz nie bede mial zasu zeby gre instalowac, konfigurowac, pachtowac i bawic sie w modernizacje sprzetu, a pograc pewnie dalej bede lubial (tak chyba do konca zycia zostanie)

Komp bedzie mi sluzul tylko do fpp przez siec (jesli chodzi o granie)

 

Taka jest moja wizja - czy sie sprawdzi - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_O OMG! Tam jest nowy mustang na skrinie czy mi sie wydaje? Juz sie doszczekac nie moge kiedy bedzie ta gierka.. Na rn ktos pisal ze 16 ma sie ukazac..

Tak, to jest Ford Mustang. I to bedzie woz ktorego bede dosiadal w U2 (jesli bedzie wystarczajaco dobry), bo na widok RX7 zbiera mi sie juz na wymioty.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na prostej, owszem i wciągnie taką furą to się nie da jezdzic :lol: w mieście..takie auta to tylka na modlin itp. a ja mówie o normalnej jezdzie i jezdzie miedzy pachołkami,tak jak np. KJS-y...mimo tego ze skyline ma o wiele wiecej mocy od subiego to i tak nie ma szans z nim wygrac na kjs czy innym rajdzie...a co to za filozofia na prostej jezdzic??

grzesiu, skoncz z tymi farmazonami, to ze w nfs skyline prowadzi sie jak szafa 3dzwiowa to nie znaczy ze w realu tak samo jest. Nie bede robil tu z siebie experta ale jest kilka wersji skyline i jedna z nich ma skretna tylna os, i chyba naped 4x4. Uwazasz, ze nie da sie tego prowadzic w zakrecie? Widziales test przeprowadzony przez Clarksona?

Wyglad to kwestia gustu, dla mnie wszystkie imprezy po tej cholowczyca wygladaja jak jakies cholerne daewoo.

Wracajac do skyline, a raczej idac dalej, Silvia/200sx S15 ma bardzo duzo wspolnego z skyline technologicznie. Chyba widzieliscie co japonczycy wyprawiaja na zawodach driftowych tymi wozkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie denerwuje w NFS:U - i teraz widze, ze w U2 to samo bedzie - to to, ze trzeba robic wiestunning zeby zbierac konkretne punkty :/ (wieksza ilosc gwiazdek).

Po prostu z tymi wszystkimi lotkami jak u szybowca, wlotami powietrza na dachach, malunki jakby w jakies bloto sie wjechalo.

No szkoda gadac. Te samochody nadaja sie na fajna stronke www.wiejskituning.com

Lepiej jakby wyposrodkowanie tuningu zewnetrznego dawalo wiecej pkt.

Czyli bezguscie odpadaloby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

na prostej, owszem i wciągnie taką furą to się nie da jezdzic :lol: w mieście..takie auta to tylka na modlin itp. a ja mówie o normalnej jezdzie i jezdzie miedzy pachołkami,tak jak np. KJS-y...mimo tego ze skyline ma o wiele wiecej mocy od subiego to i tak nie ma szans z nim wygrac na kjs czy innym rajdzie...a co to za filozofia na prostej jezdzic??

grzesiu, skoncz z tymi farmazonami, to ze w nfs skyline prowadzi sie jak szafa 3dzwiowa to nie znaczy ze w realu tak samo jest. Nie bede robil tu z siebie experta ale jest kilka wersji skyline i jedna z nich ma skretna tylna os, i chyba naped 4x4. Uwazasz, ze nie da sie tego prowadzic w zakrecie? Widziales test przeprowadzony przez Clarksona?

Wyglad to kwestia gustu, dla mnie wszystkie imprezy po tej cholowczyca wygladaja jak jakies cholerne daewoo.

Wracajac do skyline, a raczej idac dalej, Silvia/200sx S15 ma bardzo duzo wspolnego z skyline technologicznie. Chyba widzieliscie co japonczycy wyprawiaja na zawodach driftowych tymi wozkami...

Nawet wiekszosc Skyline ma naped na 4kola. Byla jaks wersja z napedem na tyl.

Grzesiu bardzo bys sie zdziwil ile fabrycznych samochodow (ze skylinem wlacznie) wessaloby twoja impreze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba... :wink:

Wielu jest takich ludzi.

Dlatego powstala ta stronka :)

wiesz co?? akurat strona wiejskituning nie jest zadna wyrocznia ani strona ktora mozna by szanowac...rzeczywiscie niektore fury sa smiesznie stunningowane, ale takze gro samochodow jest naprawde super i extra wygladajacych...ludzie piszacy tam nie maja zadnej kultury i potrafia objechac super zrobiona fure tylko dlatego ze ma jakas naklejke na baku czy nad wydechem...

 

nie jest trudno zrobic tunning za grube pieniadze...trudno jest zrobic stosunkowo niewielkim kosztem i tak aby odznaczal sie od innych samochodow...a z tego ci ludzie sie wysmiewaja..

 

mi sie NFSU bardzo podoba wlasnie ze wzgledu na mozliwosc szerokich zmian zewnetrznych...a jesli dla ciebie podswietlenie podwozia czy lotka jest wiestuning to chyba masz po prostu jakies kompleksy...sam pewnie tez chcialbys tak zrobic swoja fure ale nie masz kasy/czasu/checi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa wyglada tak: nfs:u to gra skierowana na amerykanski rynek. Wystarczy ogladnac "pimp my ride" albo rozgladnac sie po ulicach i odrazu widac jaka szkole tuningu popierali tworcy gry. Z reszta wozek "infinity" na jednym ze skrinow jest wystarczajaco wymowny.

Niektorym napewno bedzie sie podobac ten styl, jednak punkty za buraczenie powinny byc rozdawane w stosownej konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...