Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Doczekałem się wreszcie na www.filefront.com ale transfer raczej bardzo średni ok 60 kilo :? chyba dzisiaj nie pogram :evil:

 

Dorzucili właśnie na www.gamershell.com 2 dodatkkowe servery i weszłem od razu 8O polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie mniec takich kolegow jak turzol - transrefy na torrencie po 400-500 :o

 

mam nadzieje ze jutro na uczelnie wezmiesz rw z nfs ;]

Przyjemnie miec dobre lacze - a co mi tam znow sie pochwale :P

 

Dołączona grafika

 

 

Tylko sie zastanawiam po co mi to 8O R9800PRO w serwisie a w kompie mega-dzik GF4MX440 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma byc exe zadnego zipa nie ssaj

 

Co do gry to cukierkowa grafika troche duzo fioletu i rozowego ;)

Spoko lata na high ustawieniach. Smiem twierdzic ze takie same wymagania ma jak jedynka :)

Muzyczka podobna do poprzednika nawet ci sami wykonawcy jak sie nie myle.

Ogolnie dobre wrazenie ale nic nadzwyczajnego, no chyba ze opcje tunningu fury beda obszerniejsze :D

Aha i czadowy efekt deszczu na szybie, cos jakby soczewki kontaktowe na szybe rzucali :D

 

To tyle tak wstepu ide spac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze 1 slowo o demku.... !!!!!!!!!! MIAZGA !!!!!!!!!!!

Grafa zabija, wygląd menu i w centrum nissany powala, drift zwalil mnie z krzesła , dzwieki doprowadzily mnie do szaleństwa, itp.... Gra bedzie BOSKA !

..co do grafiki to ma se wymagania.. hyh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional,

or XP Home operating system

Intel Pentium III (or equivalent) CPU running at 933MHz or higher

32MB DirectX 9.0c compatible video card (Geforce2 or higher) using a

supported chipset (see below)

256 MB RAM

DirectX compatible sound card

900 MB of HD space

8X CD-ROM

 

wymagania z readme,zaraz odpalam i powiem co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moja minirecka:)

Po fajnym intrze wchodzimy do menu,ktore jest bardzo przejzyste mamy kilka trybow gry.Pierwsze to free roam,gdzie uczymy sie jezdzic i poznajemy trase.Drugi jest qucik race.Tu mamy do wyboru 2 tryby:Circuit oraz Drift.Drift nie jest juz jednym widocznym kolkiem tylko mamy jedna dlooga trase,ktora przypomina normalnie trase z Circuit tylko ze roboimy poslizgi jak na drifta przystalo.Tryb Circuit ma jedna dlooga trase,w ktorej co chwile sa rozjazdy,cos pieknego a podziwiamy ją siadajac za kiermanke Nissana Z350.Oprocz tego mamy dostepny tryb multiplayer !!! Czemu nikt o nim nie pisze??Jesli dobrze to obczailem to w grze ma byc mozliwosc pogrania w kilku na jednym kompie,oby tak bylo !! Grafika jest wyraznie poprawiona a takze bardziej zoptymalizowana.Podoba mi sie nieoczekiwana zmiana pogody i efekt kropli deszczu.Na moim sprzecie gralem spokojnie (z wlaczonym gg w tle:P)w 1280x1024 z FSAA i detale na max i bylo okolo 40 fpsow wiec nie najgorzej.Sterowanie jest wziete z NFS HP2,tylko reczny cos spieprzyli po mojemu (ahh - gdzie sie podzialo sterowanie z NFS 2 SE w trybei wild :|) i za mocno zarzuca na zakretach,ale reszta sterowania jest centralna z NFS 2SE.Nitro w grze wyglada teraz bardziej realistycznie przez lekkie zmienijszenie blura,a poprawienie obslugi T&L na kartach. Oprocz tego mamy do wynboru 3 utworki,ktore mozemy wlaczyc w taki sam sposob jak w NFS7.Jest jeszcze jedna rzecz,ktora poprawili - obecnosc RYPLEI.Czyli podsumowujac:PLUSY-Dobra grafa,dobra optymalizacja kodu,odpowiednia dlugosc demka,fajna muzyczka,rypleye,fajne intro,nitro,rozjazdy,sterowanie,zmienne warunki pogodowe oraz ich efekty,multiplayer (sugeruje,ze bedzie opcja w gry kilku na jednym kompie w pelnej wersji) i pare innych smaczkow.MINUSY-za mocno zarzuca na recznym,nadal brak uszkodzen (choc dla niektorych to moze i lepiej),auta mogly bybyc nieco lepiej wymodelowane,ale nie jest zle.Moja ocena 9/10 - warto czekac na fulla,polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...