Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po demie mam bardzo kiepskie wrażenia. O ile pierwsza część była całkiem fajna, to ta będzie chyba maksymalnie wtórna (a wręcz gorsza od pierwszej). Ta "cukierkowa" grafika... Jedynka też była kolorowa, ale ta trasa w demie aż kłuje po oczach. Poza tym w jedynce były świeże pomysły - drag, drift oprócz normalnych wyścigów po ustalonych trasach, a teraz... Engine chyba się nie zmienił (przynajmniej ja tego nie zauważyłem), nie pamiętam czy wcześniej drzewa się bujały, ale kto by to zauważył przy tej prędkości. Ta gierka będzie najprawdopodobniej kolejnym odgrzanym kotletem ala electronic arts. Wykupili licencję na parę nowych samochodów, dołożyli dodatkowy tryb gry, trochę pomajstrowali przy enginie, wypuszczą przed gwiazdką i proszę bardzo: już można odcinać kupony. Zupełnie jak producenci za szybkich, za wściekłych. Nawet te panienki, które dają sygnał do startu są brzydsze, a ta na menu ma chyba coś nie tak z prawym okiem, a grafik zapomniał chyba o pępku. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to wiecie, ale powiem, że w demie jest, aż pięć "shop'ów" z informacjami. Tj. "graphics shop","body shop","car specialites shop","performance shop"i"car lot".

Kto szuka informacji o tym jak będzie z tuningiem w grze(bo napewno nie będą to jakieś paczki za wygrany wyścig) to proponuję pojeździć i poszukać tych miejscówek:wink:

 

what a fuc* :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demie mam bardzo kiepskie wrażenia. O ile pierwsza część była całkiem fajna, to ta będzie chyba maksymalnie wtórna (a wręcz gorsza od pierwszej). Ta "cukierkowa" grafika... Jedynka też była kolorowa, ale ta trasa w demie aż kłuje po oczach. Poza tym w jedynce były świeże pomysły - drag, drift oprócz normalnych wyścigów po ustalonych trasach, a teraz... Engine chyba się nie zmienił (przynajmniej ja tego nie zauważyłem), nie pamiętam czy wcześniej drzewa się bujały, ale kto by to zauważył przy tej prędkości. Ta gierka będzie najprawdopodobniej kolejnym odgrzanym kotletem ala electronic arts. Wykupili licencję na parę nowych samochodów, dołożyli dodatkowy tryb gry, trochę pomajstrowali przy enginie, wypuszczą przed gwiazdką i proszę bardzo: już można odcinać kupony. Zupełnie jak producenci za szybkich, za wściekłych. Nawet te panienki, które dają sygnał do startu są brzydsze, a ta na menu ma chyba coś nie tak z prawym okiem, a grafik zapomniał chyba o pępku. :D

Zgadzam sie całkowicie. Ta gra to zdaje sie dla dzieci .

Ja mam ponad 20 lat i takie gierki mnie smieszą.

Zinstalowałem demo pograłem 5 min i odinstalowałem.

Grafika faktycznie badziewna (po co tyle tych niepotrzebnych bajerow przez co nic nie widac ) jedynka miala lepsza, zero realizmu , taka sobie konsolowa scigałka jakich wiele na PS2

Tak wiec kolejny konsolowy hit na PC a konsole są dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, jacy wy wszyscy jestescie dorosli!

Po cholere piszecie i zasmiecacie watek waszymi nic nie wnoszacymi uwagami?

Rozumiem ze lubicie symulacje, rzeczywista fizyke jazdy i uszkodzenia.

Ta gra NIGDY nie miala takich aspiracji, tu chodzi o czysty FUN!

Wiec blagam zacznijcie grac w Richard Burns Rally, GTR czy co tam jeszcze i przestancie pisac te bzdury bo mam alergie na glupote i okropnie mnie denerwuje czytanie tych wypocin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demie mam bardzo kiepskie wrażenia. O ile pierwsza część była całkiem fajna, to ta będzie chyba maksymalnie wtórna (a wręcz gorsza od pierwszej). Ta "cukierkowa" grafika... Jedynka też była kolorowa, ale ta trasa w demie aż kłuje po oczach. Poza tym w jedynce były świeże pomysły - drag, drift oprócz normalnych wyścigów po ustalonych trasach, a teraz... Engine chyba się nie zmienił (przynajmniej ja tego nie zauważyłem), nie pamiętam czy wcześniej drzewa się bujały, ale kto by to zauważył przy tej prędkości. Ta gierka będzie najprawdopodobniej kolejnym odgrzanym kotletem ala electronic arts. Wykupili licencję na parę nowych samochodów, dołożyli dodatkowy tryb gry, trochę pomajstrowali przy enginie, wypuszczą przed gwiazdką i proszę bardzo: już można odcinać kupony. Zupełnie jak producenci za szybkich, za wściekłych. Nawet te panienki, które dają sygnał do startu są brzydsze, a ta na menu ma chyba coś nie tak z prawym okiem, a grafik zapomniał chyba o pępku. :D

Zgadzam sie całkowicie. Ta gra to zdaje sie dla dzieci .

Ja mam ponad 20 lat i takie gierki mnie smieszą.

Zinstalowałem demo pograłem 5 min i odinstalowałem.

Grafika faktycznie badziewna (po co tyle tych niepotrzebnych bajerow przez co nic nie widac ) jedynka miala lepsza, zero realizmu , taka sobie konsolowa scigałka jakich wiele na PS2

Tak wiec kolejny konsolowy hit na PC a konsole są dla dzieci.

Dostane pkt, a ciach!.

ciach!a czlowieku tobie nic nie pasuje :evil:

A to gta zle, a to nfs zly. I ciagle pieprzysz o tych dzieciach. Pedofil z Ciebie czy co?? Masz jakis uraz to ps2? Spadla Ci na leb jak Bobovita jadles? Wez idz juz sobie bo co nie ktorym Twoje teksty sa wielce debilne i uwaga Twoje ulubione slowo: DZIECINNE!

 

[no offence!] :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem jej jeszcze jedna szanse po tym jak w koncu (alleluja!!) dotarala do mnie MOMO force (bo na zdychajacym momo racing gralo sie fatalnie) i... ff dziala swietnie, a i prowadzenie auta uleglo poprawie.

 

Slowem, swietna odskocznia po Rysku. Jedyne co jest skopane to drifting. W zadnym aucie RWD po zerwaniu przczepnosci nie ma takich efektow jak w tym NFS i przez to ciezko sie driftuje z FF.

 

Procz tego jest ok i gra zyskala w moich oczach calkiem sporo (ale to raczej zasluga tej zajefajnej fajery ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Te dodatkowe bajery, rozmycia, swiatelka i inne ciach!ly zostaly zrobione chyba tylko po to, aby zamaskowac kiepskie tekstury. Ustawilem wszystko maksymalnie jak sie dalo, za wyjatkiem AA w rozdzielczosci 800x600. Karta graficzna obsluguje DX9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś nie podoba się krytyka tej gry, to proszę zmienić tytuł tematu na np. nfsu 2 - zachwyty i podziw dla twórców. Ponieważ tytuł wątku jest jaki jest, to powinien się wypowiedzieć każdy. Ja nie gram tylko w symulacje i pisałem, że pierwsza część była całkiem fajna.

Ps. Zapomniałem dodać, że samochody na ulicach to chała w porównaniu np. to gta (te mają przynajmniej wnętrze), a i zabudowania też nie są najwyższych lotów.

Ps 2. Kurde, mam nadzieję, że gta: san andreas nie będzie tak samo zepsute...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do KrzychuG

 

zapusc dooma 3 i tam tez znajdziesz slabe tekstury tak juz jest ze jakby dowalili wszedzie piekne teksturki i takie tam bajery to ra by u malo kogo chodzila plynie a tak to ta taxe w grze widzisz przes sekunde jak walisz z nie dzwona albo tylko jej swiatla i nie potrzebuje ona pieknej tekstury uwierz mi ze bylbys zly jakby gra chodzila ci wolno to bys sie zloscil ze po co to czego nie widac jest tak wyszczegolowione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale te wygladaja jak namalowane w paincie przez 5 letnie dziecko. Zrozumiem wiele, ale bez przesady. Z jednej strony dorzucaja efekty w stylu kropel deszczu, a z drugiej taka tandeta. Mnie jeszcze zastanawia kto tak namietmnie swieci latarka w tyl samochodu w tym demku. Albo to demno jest az tak niedopracowane, albo gra zrobiona zostala na szybkiego, byle tylko wyciagnac z ludzi kase i miec spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z latarka z tylu sie zgadzam ;] w sumie pisze ze to demo to nie finalny produkt zobaczymy za kilka miesiecy jak wyjdzie full ale powturze sie ze z tymi teksturami tak jest z kazda gra ..super doom3 ma tak samo nie moge dac screna bo jestem w domu a tu sie doom nie odpali i detale w nim sa na high ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, w innych grach tez mozna sie natknac na kiepskie tekstury (glownie pakowane tam, gdzie gracz nie zaglada ;)), ale te wygladaja poprostu koszmarnie. Pelna wersja ma byc w listopadzie, wiec zbyt duzo czasu nie maja.

EA has set the official North American release for PS2, XBox, PC, Gamecube and GBA versions of Need for Speed Underground 2 to November 15, 2004.

Europejska wersja raczej nie bedzie sie wiele roznic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z latarka z tylu sie zgadzam ;] w sumie pisze ze to demo to nie finalny produkt zobaczymy za kilka miesiecy jak wyjdzie full ale powturze sie ze z tymi teksturami tak jest z kazda gra ..super doom3 ma tak samo nie moge dac screna bo jestem w domu a tu sie doom nie odpali i detale w nim sa na high ...

To nie latarka, tylko laser led włożony w miejsce lampki podświetlającej tablice rejestracyjną - jak juz tunningować to do końca... :wink:

 

Jeszcze nie ściągnąłem dema i jakoś mnie do tego nie ciągnie - po screenach, filmach i wypowiedziach mam raczej kiepskie nastawienie do gry...

 

Jednak grafika dla mnie nie jest aż tak ważna - liczy się to jak się jeździ - liczy się miodność, a nie super wygląd - w jedynce jeździło się całkiem fajnie - tylko poślizgi na zakrętach były do niczego i lepiej było rąbnąć w ścianę (tutaj chyba jest podobnie sądząc po jakimś wywiadzie z jendym z autorów gry) :?

 

Jednak tu grafika ma poważną wadę - te jaskrawe kolory, światła moga przeszkadzać w grze, a to gorzej, niż gdyby grafa była na poziomie NFS1...

 

 

Aha - nie kłóćcie się o to, czy gra jest dobra, czy nie - każdy ma swoje zdanie i o gustach zwłaszcza w tej dziedzinie nie powinno się dyskutować. Jeżeli ktoś ma dziwną opinię, która do tego was obraża, to trudno - nie ma co dyskutować - a jeżeli ktoś kto tą opinię wygłasza faktycznie odstaje od normy, to tym bardziej dyskusja jest bezsensowna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - nie kłóćcie się o to, czy gra jest dobra, czy nie - każdy ma swoje zdanie i o gustach zwłaszcza w tej dziedzinie nie powinno się dyskutować. Jeżeli ktoś ma dziwną opinię, która do tego was obraża, to trudno - nie ma co dyskutować - a jeżeli ktoś kto tą opinię wygłasza faktycznie odstaje od normy, to tym bardziej dyskusja jest bezsensowna...

Jak to mawial niezrownany Kazimierz Pawlak cyt. "Madrego to i przyjemnie posluchac" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEM podaj dokładne ustawienia trasy, reverse itp, i jakim samochodem jeździsz, bo albo jedziesz na kodach 8) albo jestes magikiem, mi sie udało minimalnie 53:95 zrobić jedno okrążenie żółtym tj ostatnim autem

Czerwony NIssan, forward, teraz robie regularnie 47 sek, a raz na 3-4 okrazenia wykrece 46. Oczywiscie wyniki podaje z trybu offline, bo na online, czasem sa takie lagi, ze wyniki sa zwyczajnie kosmiczne, np. wczoraj mialem 20 sekund na jedno okrazenie. Dlatego moje wyniki sa podawane zawsze z trybu offline.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...