Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

No patch nie pomga, trzeba czekać na kolejnego patcha :) A ci co u nich jest ok - robiliscie restart po instalacji gry? czy od kąd ją macie nie restartowaliscie kompa? jesli nie to zrestartujcie :D Umnie do restartu było ok (pomogł restart gry i pixeli nie było) a teraz nie pomaga nic!

Ok ide jeździć po płytkach ceramicznych :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co mam zrobić jeżeli chce grać na padzie?? Gra domyślnie ustawia przypisuje konfiguracje guzików do pada, i da się jeździć, ale jak to zmienić??

 

Nie mówcie że wystarczy wejść w controls... żadnego z guzików pada nie moge tam ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh i ja mam na drodze te piksele które rażą w oczy :/ Moja karta to GF4Ti4200. Niewiem co jest tego przyczyną bo w demie wszystko chodzi okej ale w full wersji to ta droga to istna kaszana. Juz probowalem resetowac paczowac i nic niepomaga jak komus sie uda usunąć te pixele to niech pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwuje filmikiem 11mb ktory prezentuje moja bryke - Hummera 2 :twisted: na dodatki do niego i tuning narazie wydalem $ 7k :) 26 calowe alufelgi roXuja!!! w garazu mam jeszcze 2 autka. mozecie sobie zobaczyc na tym aviku jak jade Jackson Heights. zobaczcie jak swietnie sie odbija swiat w tylnej szybie hummera (no moze lepiej widac jak nie ma deszczu). Gra SYCI na maxa... tylko trzeba wygrywac i kase zbierac. narazie mnie tylko irytuje to ze nie moge sobie nigdzie pomalowac aut. moze pozniej sie odblokuje.

 

nfsu2-hummer-RIP.avi (11mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLA TYCH WSZYSTKICH KTORZY MAJA PROBLEM Z TEKSTURAMI radze sciagnac patc 1.1 http://www.gamershell.com chocby nawet stad :) U mnie myka wszystko płynine :) JEZUSS CO ZA GRA == GRAŁEM Z 5 MIN A O MAŁO SIE NIE POSRAŁEM :) hehehe jakie kawałki ((FAT JOY, SNOOP, P,VAN..coś tam )) ja pierd... co za gra :) qrde posprawdzął ((wytestował od razu )) ale jak narazie siedzi u mnie laska na kolanach :) i niemoheee ale jak pozjdize to MMMmMmMmMM :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody sie maluje chyba w czerwonych sklepach :) - ja teraz jeźdze celika - narazie nic lepszego nie ma :(

 

Edit...

 

R.I.P

Tak jak myśłaęm ten hummer jest strasznie Cięnki :P - ze 2 razy wolniejszy od mojej celiki :P

 

UPDATE

 

Własnie sie przesiadłem na supre - biore sie za tuning ale cięnko jest z kasą (only 7k $) od 0-100 w 10 sec :twisted:

 

UPDATE2

 

Odblokowały mi se nastepne autka i po dłuzszym namysle zmieniłem na nia supre - i takie pytanko - czzy da sie sprzedac stare auta zeby miec kase na upgrade nowego :> ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja już kwadratów nie mam. Jest to zwiazane tak jak ktoś już wposminał z Texture filtering (być moze nawet patch nie jest potrzebny) - gra musi wystartować z właczonym w poprzedniej sesji filtriwaniem inaczej ceramika :D

Sterowniki nie mają znaczenia (mam 45.23)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...