Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, przejedzcie sie mustangiem, wypas wozik, zrobilem uprage prawie na maxa (screen nizej z osiagami) i jezdzi sie extra!

Virtuomaniak jestes troche slabszy odemnie:P

teraz Ty jestes slabszy :P

edit

cos nie tak, czemu od 0-100 mam 8s cos za duzo, jesli 0-60 mam niecale 3s

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlak mnie trafia że obraz taki ciemny, nie ma takiej opcji regulacji gammy ??, w zakładkach mojego gf 6800 nie ma takiej opcji, kto wcześniej o to pytał (odpowiedź była ale nizbyt precyzyjna), nie uśmiecha mi się robić na max jasności monitora :(, w garażu jakość samochodu również jest do kitu (ciemny obraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam udało mi sie usnąć tą pikseloze na drodze thx for all :)

Teraz jezdze toyota celica i żałuje że niemoge jej sprzedać bo bym chciał się przezucic na Audi TT :/

 

Mój wóz

http://www.alanek.republika.pl/mycar.jpg

 

/edit

Niebralem img bo jak dalem to na cale forum sie rozpiepszalo i bylo by niewygodne dla innych uzytkownikow w przyszlosci bede robil mniejsze skriny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od was takie pytanie:

 

Jak nagrywam gre na cd i instaluje, to pojawia sie blad, nie chce skopiowac pliku readme.txt z katalogu en-us, i moge tylko close setup. Zarowno w Nero jak i w Alcoholu tak sie dzieje. Macie jakies pomysly?

Mam to samo. Jak puscilaem z obrazu plyty to udalo sie to przejsc, ale za to pod koniec instalacji pojawia sie ten sam blad ale innego pliku.

Niestety nie pogram na razie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może ktoś na kierze ?? bo u mnie na Logitechu FF GP nie moge wogule przypisać przycisków (tych na kierownicy) do np. ręcznego, nitro, biegów :( a domyślnie są poustawiane na odwrót jak bym chciał :/ da sie coś z tym zrobić ?????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - gdzie do cholery jest drugi sklep w tym jakcson heighs ?? - zaraz przy wjeździe jest body shop ale drugiego nie mogę znaleźć :(

Jest obok. Prawie w tym samym podwórku :)

A widzisz :D - nie chciało mi sie podjechać troszeczke dalej - no i teraz moge sie pochwalic ze mam all sl;epy odkryte :)

 

a oto moje osiągi

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może ktoś na kierze ?? bo u mnie na Logitechu FF GP nie moge wogule przypisać przycisków (tych na kierownicy) do np. ręcznego, nitro, biegów :( a domyślnie są poustawiane na odwrót jak bym chciał :/ da sie coś z tym zrobić ?????????????????

Ja gram na tej samej kierownicy, i powiem Ci ze sterownie jest ok, tylko trzeba sie przyzwyczaic :P ale jesli bardzo chcesz zmienic to Cie zmartwie, nie da sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@R.i.P.

Całkiem ładne zdjęcia ale jednak troche nie pasuje podawanie linków do takich stron na tweaku.

 

A tak pozatym to dziwie się ze nikt z "góry" nie zajął się tym tematem, przeciez o piractwie w regulaminie napisane jest dość jasno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wertuje ten topic ale nie znalazlem odp.

Gralem na razie troche malo. Ale ludzie sie pytaja czy kazdy woz trzeba za nastepna kase od poczatku tuningowac.Czy zakupione/zdobyte tuning packi moza wkladac za free w nowe bryki czy trzeba kazdy nowo zakupiony wozik 'hodowac' od poczatku? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównianie wydajności FX5200, R9800PRO w low, medium, high details :arrow: tu

Chyba ci sie cos pokickalo ;) Tam jest porownanie do Xgi V8 a nie do R9800Pro

 

Co do gierki to tak jak sie spodziewalem , czyli wypas :]

Ogolnie wczoraj dowalilem buraka: przesiadajac sie z Celici na A3 zamiast zostawic celice w garazu to ja zamienilem z A3 i teraz mnie taxi wyprzedza :lol: a w banku 1200$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...