Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem otoz wyczyscilem cala mape z wyscigow nawet z niektorych ukrytych i nie wiem co teraz - zostala mi jeszcze jedna dzielnica do ktorej nie mam dostepu (ta za Coal Harbor) i nie wiem co jest przeciez nie bede jak glupi jezdzil po calej mapie i wypatrywal czy cos zostalo - HELP !!! :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nowy tu jestem wiec na poczatek pozdro dla wszystkich. :D

 

U mnie problem jest nastepujacy.

Podczas gry raz komp mi sie zresetowal no i po wejsciu znowu do gry przestala dzialac klawiatura (tylko ze w taki jakis specyficzny sposob). Otoz podczas wyscigow dzialaja kawisze TAB, ENTER, ESC no i sterowanie. Czyli wszystko byloby OK gdyby nie to ze jak wlacze MENU to juz klawiatura nie dziala i musze wszystko przelaczac za pomoca myszki 8O . I teraz mam problem bo po wyscigu musze se wybrac sponsora, ale tego myszka nie zrobie.

 

Probowalem juz wszystiego co do glowy mi przyszlo:

- resety kompa podczas gry,

- odinstalowanie, reset i zainstalowanie (ze 3 razy, w tym raz z recznym czysczeniem rejestru),

- instalacja patcha

 

No i nic to nie dalo :cry:

 

Mial ktos taki problem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tego co widze to ostre zamieszanie tu nastapilo .... azdy o cos pyta ;] wiec i ja sie zapytam :P

1.Gdzie zapisuja sie save ?

Bardzo bym prosil o odpowiedz na to pytanko bo nieche mi sie czytac 30 stron a odpowiedz prosil bym osoby ktorym chce sie odpisac. Z gory bardzo dziekoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam grę już od kilku godzin przeszedłem już 10 % gry mam 2,5 gwiazdki u miaty i full tuning pod maską przed chwilą kupiłem sobie hummera i go też troche podrasowałem, jak narazie mam wszystkie sklepy znalezione :)

u mnie naszczęście nie ma narazie problemow z grą, tylko na poczatku glazurę musiłem wyłączyć

dla tych ktorzy nieznają swoich "statystyk" polecam klawisz "T" podzcas gry :P

jak dla mnie jest zajefajny tryb kariery a same wyścigi i sterowanie prawie indentyczne jak w 1 , ale dzięki karierze sequel jest lepsiejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oka - wreszcie skończyłęm gre - tzn sam scenariusz - a do pełnego przejscia czyli 100% gry brakuje mi 30 % :) - jutro zarzuce screenami bo dzisiaj trochę późno jest :( - dodam tylk oże zakupiłem sobie skyline'a i urobiłem go na 10 gwiazdek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tego co widze to ostre zamieszanie tu nastapilo .... azdy o cos pyta ;] wiec i ja sie zapytam :P

1.Gdzie zapisuja sie save ?

Bardzo bym prosil o odpowiedz na to pytanko bo nieche mi sie czytac 30 stron a odpowiedz prosil bym osoby ktorym chce sie odpisac. Z gory bardzo dziekoje.

No własnie... Jesli ktoś z Was wie gdzie można znalesc savy z gry niech koniecznie napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oka - wreszcie skończyłęm gre - tzn sam scenariusz - a do pełnego przejscia czyli 100% gry brakuje mi 30 % :) - jutro zarzuce screenami bo dzisiaj trochę późno jest :( - dodam tylk oże zakupiłem sobie skyline'a i urobiłem go na 10 gwiazdek :)

Co masz na mysli mowiac "sam scenariusz" i "pozostałe 30% gry"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma na mysli pewnie to, ze komunikat o ukonczeniu gry, pojawia sie przy 70% ukonczenia - cos tak jak w GTA - fabule mozesz skonczyc, a grac dalej w misjach pobocznych.

Dokładnie to mam na myśłi - nie ma żadnych wyścigów zaznaczonych na mapie - i jedno mnie zastanawia - kiedy mi sie odblokuje i w jaki sposób "wide body kit" :) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

dziś zdobyłem pełną wersję gry,zainstalowalem i...mam kłopoty,to znaczy grafa jest do [gluteus maximus],tak to wszystko wygląda jakby mi Direktx 9.0c nie działał :( ,co dziwne to w demie było wszystko oki,

 

stery grafiki zmieniałem,nawet system przeinstalowalem i jest to samo,

 

wiecie moze czego to jest wina?może wyszedł już jakiś Patch,albo polecacie jakieś konkretne stery pod NFS2

 

PS.moja grafa to Leadtek 5900XY5950Ultra,wszystkie inne gry,łącznie z demem NFSUG2 chądzą super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja mam pytanie -> da się sprzedać furkę z garażu ?? mam calkiem fajnego 206, wcale nie lepsza suprę i po drodze przypadkiem nabyłem tiburona ;-) ;-) ;-)

 

btw -> na under #1 się pogniewałem - imo to była kiepska gra, z drugą częścią nfs wrócił do żywych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "ceramiki" jak ktoś to fajnie nazwał :) Ja miałem taki problem. Na początku jak zainstalowałem i odpaliłem grę, patrzę - Fuuuuj ... Ale kwadraty :? Kolega powiedział mi, żebym zainstalował nowe sterowniki. Zainstalowałem je i oto ci się stało - gra się uruchamiała, i jak wchodziłem do opcji ustawień ekranu po zmianie detali komp się restartował, i za każdym uruchomieniem NFS'a było to samo. Musiałem odinstalować nowe sterowniki, zainstalować stare, i zainstalować patch'a. Teraz już wszystko jest OK i moge powiedzieć tylko jedną rzecz - gra WYMIATA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole ;] ale wtopa mam wina xp pro +sp2 i w C:Documents and Settings niemam Administrator tylko All Users, Default User, Marcin (Bo tak mam na imie ;P) wiecie moze co z tym zrobic bo miemoge save skopiowac ;

Ps.Problem jest natury Windows lecz po czesci dotyczy on rowniez gry wiec pozwolilem sobie zamiescic to pytanie ;D moze kts juz mial taki problem? PLZ Pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...