Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a gdzie są te sklepy z zderzakami ? :P

wiem no ale nie wiem, a chciałbym sobie troche wygląda auta poprawic :D

acha no to sprawa załatwiona....

 

a jak ktos ma mych z 2 przyciskami to jak obracac samochod ?

może spróbuj se zbindować w opcjach obracanie samochodu na jakiś klawis... a nóż sie uda... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm kto wie ktory samochod jest najszybszy ?

przeszedlem calosc 125k $ na koncie i sie tak wlasnie zastanawiam w co to wpakowac, ostatnio wybralem rx7 bo ladne mial statsy, ale po tuningu okazal sie wolniejszy od mojej wypasionej celici ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy komus sie tak dzieje ze zniknely misje i zostaly same sklepy te zamalowane kolka , i nic sie nie dzieje nowego i mam niby odblokowane pare rzeczy do karoserii ale w garazu nie moge tego wykorzystac bo mam ze zablokowane a w grze sms ze odblokowane , czy moze to byc wina cracka ??? czy czegos innego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najeprzy samochod to

1.Honda Civic - szybka,latwo sie prowadzi,bardzo ladnie wyglada.

2.Hyundai Tiburon GT V6 - bardzo szybki, dosc latwo sie prowadzi choc czasem wpada w poslizg, rowniz bardzo ladnie wyglada.

3.Toyota Celica - dosc szybka fura choc slabo przyspiesza, wyglad mi sie niepodoba

4.Lancer Evolution VIII - szybciutki samochodzik nawet bardzo (niema problemu z pzyspieszaniem), niewada w poslizgi, wyglad zaje**** jak dla mnie.

Z tych 4 wybral bym Honde Civic, a jako 2 do tuningu wzial bym Lancer Evolution VIII.

Ale wybor nalezy do was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie TT dobry w driftach bo rzyca nim, A3 troszke mniej.

Mitsubishi 3000GT na prstej to po tuningu utrzymac jej niemoglem niema co jej tuningowac ostrzegam was pzed bledem !!!! to samo Nissan 240SX, Mazda Miata MX-S, Audi TT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 pytnka odrazu mowie ze nie czytalem calego tematu bo troszku za duzo stron

1. Przy instalacji pacza 1.1 na 50% pojawia sie blad: ,,Old File not fount. However, a file of the same name was found. No update dont since file contents do not match'' ?? Troche kapuje ale nie calej wie ktos OCB ?

2. Wiem ze juz o tym rozmawialismy ale nadal nie wiem. Chodzi o nowe fury wiem ze mozna kupywac ale zalozmy ze mam 4 miejsce w garazu zajete to moga jakas furke zaminic na inna ? Jesli tak to jak ?

3. Chodzi o gre na lanie gral juz ktos ? Kumpel zalozyl serw ja wchodze wyszukuje mi i widzi serwa klikam 2 razy pisze zeby podal nick podaje i wchodzi mi do tego ekranu dzie sie szuka serwy i tam juz nie wyszukuje tylko pisze ze 2 playerow online i 1 ser online

Pozdrawiam i czekam na odp z gory thx

uff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam wszysci ciach!ly gadacie.

To napewno przez to ze "Niemiec" na Procesor Baleron 2500+ od frajera za 170 zita, ciach!o Vdata 400MHz cl 2,5 zamiast ramu, a na dodatek Radosława Sapphire co ma 9100lat i to wszystko :D

Oczywiscie z zartami to wszystko "Niemiec" napisalem ;]

Z tego co przypuszczam to stery mialem podobne akcje na moim GF jak gralem w SL Redline, a po instalacji Detonatorow jak by reka odjal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze .. mam prośbe

 

 

Otóż ostatnio mam bardzo dużo nauki i mam mało czasu na kompa więc nie mogę za często grać w nfs'a. Chciałem miec już poodblokowywane wszystkie dodatki i samochody ale jak bede gral 1h dziennie to wątpię żebym skończył do lutego. Więc proszę Was, jeśli ktoś może niech mi prześle save'a ze swoją grą [mówię o tych co np skończyli grę albo mają z 80%] .. chcialbym samemu przejsc całą grę, ale zrobie to w wakacje jak będę miał dużo wolnego :D a teraz póki co chciałem się "pobawić" grą.. jeśli komuś to nie sprawia kłopotu niech wyśle mi save'a na g7r0j4n@wp.pl . Dzięki z góry :wink:

 

 

Ale.. nie wiem ile to będzie zajmowało :/ więc jakby co, możecie to skompresować zipem, ja Wam daje serwer i wrzucacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"makaveli" to jest forum a nie wyszukiwarka kazay, a tak wogole to jest to zabronione , a jesczze tak najbardziej wogole to powinienes miec cd key na pudelku lub w pudelku w ktorym byla gra i ktore zakupiles.

 

"tech'em" niewiem czy dobrze robisz proszac kogos o save z gry poniewaz w wakacje jak wezmiesz sie za przechodzenie gry to bedziesz wiedzial jak juz all wyglada --> dlamnie to niema sensu no ale jak sobie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka mi sie cięła nimiłosiernie w 1024 i ludzkich detalach;]

i pomogła mi ....... uwaga uwaga, SOFTMOD NA QUADRO :lol: :lol:

próbowałem wpierw mnóstwa sterów a tu takie proste rozwiązanie :D

na a na temat gry nie musze sie chyba wypowiadac bo jaka jest kazdy wie. dzięki niej dowiedziałem sie np ze na 206-stke mozna zamontowac pantograf :lol: :lol:

ale do pogrania sie nadaje;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie zainstalowalem omegi na catach 4.9 i to samo co na omegach na catach 4.10, nowszych juz nie ma a ja nie mam pomyslu, bo dzieje sie to w 640*480 detale default a to nie jest juz smieszne. gra chodzi gorzej niz bullet time max payne'a :/

 

zaczynam zmieniac swoje zdanie o grze .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, juz wiem dlaczego nic niewidac, tylko swiatla samochodu, trzeba ustawic antyaliasing na 0 i world details na standardowe (tam chyba jest pewna zaleznosc, bo gdy zwieksza sie world details to zwieksza sie automatycznie antyaliasing). jednak wtedy są te piksele na drodze itd. tak wiec ustawiamy antyaliasing w sterownikach i juz jest ok. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...