Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co zrobić żeby pograć online?

Zakladam ze masz juz kupiona gre, pozostaje ci zarejestrowac sie (poprzez gre) w EA Online i jazda, jesli masz konto zalozone na poprzedniej czesci NFS:U to mozesz wejsc przez tamto bez zakladania nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mama takie pytanko

odrazu mówie że rzejżałem ostatanie 8 stron więcej nie bo już oczoplasu dostawałem

 

a więc :

gierka spoko maroko ale po paru dniach grania dzisiaj chiałem sobbie zagrać i jest lipa, po odpaleniu chiwle pomysli komp pozastanawia sie i [gluteus maximus] zimna, 4 reinstale nie pomogły patch tyż nie pomógł miał jużktoś taki problem bo mnie drażni mam chwile wolnego se popykac nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, odpaliłem pierwszy raz przed chwilą grę i jak mam ustawione światła to mam prawie wszystko czarne, a jak wyłącze to mam pixele jak 10 lat temu :> Radeon 9800PRO. Pewnie już ktoś miał ten problem ale przeglądać 43 stron mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos mi tak dziwnie chodzi ta giera. tzn są miejsca (tylko na torach zamkniętych od URL Drift czy Street X) ze bardzo giera zwalnia a np jak się obejze do tyłu w tych miejscach to śmiga płynniutko a na mieście też jest spoko. taki sam problem mialem z ug1 ale tam to były raptem 2 miejsca a tu jest ich z 15... moze ktoś wie jak temu zaradzić? sory jeśli ktoś się już o to pytal ale za dużo stron do czytania jak na transfer 9kb/s :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, dzieki. Juz sklep odkrylem. No ale mam BIG problem teraz. Gra ukonczona wszystko odblokowane, wszystkie wyscigi z Garazu z World Map przejechane, no i mam 77% ukonczonych wyscigow!! Co jest grane? Na ulicach zostaly mi juz tylko outruny, ale jezdze je juz wkolko i nic?

Kto ma pomysl jak to rozwiazac? Gdzie szukac pozostalych wyscigow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie fuksy to ja chyba z 5 razy miałem w czasie gry :wink:

 

Na jakim poziomie gracie? Ja tak gdzieś do 40% grałem na medium, ale mnie jeden wyścig wk****ał i zmieniłem na easy. Trochę za łatwo potem było. Powinno być coś pomiędzy :)

 

=>dem => poczytaj wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie

ja znalazłem fajne bugi w grze a o wojtku to ja dawno wiedziałem

raz spotkałem andrzeja itd. W Taksówkach jest błąd zmieńcie wszystko na low i zajedzcie taksówkę od lewego boku widać lusztrzane odbicia napisów TAXI CAB jak zmienicie jest napis IXAT BAC a w asfalcie odbijają sie czasem budynki których normalnie nie ma

 

:D :D :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj Patcha 1.1

 

Teraz problem.

Powiedzcie mi co jest grane?

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wszystkie sklepy mam odkryte, a bykiem stoi ze tylko 4/5 :!:

nie masz wszystkich odkrytych :lol: ja mam 5/5 i mam jeden sklep wiecej widzisz na samej górze pomiedzy jasnym niebieski a czerwonym jest alejka tam masz zapewne jakiś sklep ( zapewne bo nie pamietam całej mapki ) załorze sie że tam jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, dzieki. Juz sklep odkrylem. No ale mam BIG problem teraz. Gra ukonczona wszystko odblokowane, wszystkie wyscigi z Garazu z World Map przejechane, no i mam 77% ukonczonych wyscigow!! Co jest grane? Na ulicach zostaly mi juz tylko outruny, ale jezdze je juz wkolko i nic?

Kto ma pomysl jak to rozwiazac? Gdzie szukac pozostalych wyscigow?

Mam taki sam problem co robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, dzieki. Juz sklep odkrylem. No ale mam BIG problem teraz. Gra ukonczona wszystko odblokowane, wszystkie wyscigi z Garazu z World Map przejechane, no i mam 77% ukonczonych wyscigow!! Co jest grane? Na ulicach zostaly mi juz tylko outruny, ale jezdze je juz wkolko i nic?

Kto ma pomysl jak to rozwiazac? Gdzie szukac pozostalych wyscigow?

Mam taki sam problem co robić ??
A SUVem przeszliscie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem calego topika , no juz pozno , a mam problem

 

moj wynik w 3dmarku 2003 - 4700pkt

 

Sprzet jak w podpisie

 

Gram w NFSU2 na ustawieniach ( 800x600 wszytko na full ( sciagniete odbicia drogi do 1 poziomu i calkowicie sciagniety AA ) na torach i w pewnych miejscach w miesice mam masakre - spada mi do 23 FPS

 

Czy to normalne ?? tak malo klatek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a ja mam tak ze przejechalem wszystkie wyscigi co mialem na mapie jezdzielm tez wyscigi co nie byly zaznaczone na mapie scigalem sie z gosciami co se jezdza po drogach no i teraz nie mam nawet tych gosci "luzno" jezdzacych :( no to kupilem SUV'a pojechalem te 3 wyscigi co sa dla SUV'ow no i ... dalej nic :( ma ktos jakas rade dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam podobnie co do "przycinania" mam Pc jak w opisie co prawda zadna rewela, gram na 800x600 i prawie wszystko na max, jak latam free runn po miescie jest super plynniie zadnej przyciny itd ... jak odpale natomiast URL albo Xstreet (czy jak to tam sie nazywa) to gra zwalnia mi dosc mocno .... z czego nie jestem zadowolony:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...