Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ma ktos Underground 2 Mega Pack lub cale sejwa albo wie jak cofnac gre o deczko do tylu chodzi o to ze wjechalem do sklepu z autkami i kupilem nowe autko i zaminilo mi to co miałem odszykowane na to nowe z salonu ktore nic nie jest ztunigowane a kaski mam malo :( wie ktos co z tym zrobic ??

Edytowane przez yogurcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

houk :)

 

dorwałem nową kartę -- radek 9800

 

więc się zabrać chcę do nfsu2 -- bo odstawiłem na razie na poołkę diablo 2 -- i mod-a zyel i gry fpp -- hl2

czas zagrać w coś wyścigowego nie :) -=-- chamoow nie prosze o chamskie odzewy

 

teraz pytania -- bo w 1 nie grałem --- tylko nie piszcię , żem .......... ; każdy może o każdym myśleć sobie co zechce ale nie musi się nawzajem od razu obrażać i ubliżać drugiej osobie -- zwłaszcza , że ktos piszę w sprawie pomocy :)

 

a TERAZA DO ŻECZY

 

jaki najleprzy samochodzik na starcie sobie kupić / jak zacząć najlepiej w to - najłatwiej grać -opcja kariery oczywiście

 

jak i co tuningowac -- kolejność proszę

 

jakieś serwery do tey gry może podali byście

 

 

gg 3036259

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki najleprzy samochodzik na starcie sobie kupić  / jak zacząć najlepiej w to - najłatwiej grać  -opcja kariery oczywiście

1230251[/snapback]

Do circuit najlepsza jest Corolla, wystarczy wejsc online na Ranked i zobaczyc czym jezdza najlepsi. 90% jezdzi Corollą, a pozostali Corsą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najlepiej się jeździło miatą oraz corollą. Corsa też jest ?? Przeoczyłem......

To ja w takim wypadku tez przeoczylem, czy nie wkradł się w ten post jakis błąd ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas gry on-line. Mam fure stuningowana na maxa (wszystko level 3 unique upgrades), a mimo to goscie odstawiaja mnie na 50 sekund. probowalem grac z trainerem (unlimited NOS) ale i tak nie bylem w stanie ich dogonic, a ponadto przy uzywaniu trainerow zostaje zdyskwalifikowany i nie zarabiam punktow. Pomocy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak :( grę przeszyłem 100% pisze, że wszystkie części mam odblokowane. Samochód ma wszystkie gwiazdki a dalej mam nie odblokowane Wide Body Kits nie wiem, co mam robić ścigam się już z 30 razy z na Out Run i nic :( cały czas jest zablokowane. Jest może na to jakiś PATH lub kod, bo nie wiem, co mam z Tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak :( grę przeszyłem 100% pisze, że wszystkie części mam odblokowane. Samochód ma wszystkie gwiazdki a dalej mam nie odblokowane Wide Body Kits nie wiem, co mam robić ścigam się już z 30 razy z na Out Run i nic :( cały czas jest zablokowane. Jest może na to jakiś PATH lub kod, bo nie wiem, co mam z Tym zrobić.

1239500[/snapback]

Mialem cos podobnego Wide body kit mialem tylko w Customize a w karierze nie... wlasnie nei wiem dlaczego tak jest. Glupie outrony tez jezdzilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak :( grę przeszyłem 100% pisze, że wszystkie części mam odblokowane. Samochód ma wszystkie gwiazdki a dalej mam nie odblokowane Wide Body Kits nie wiem, co mam robić ścigam się już z 30 razy z na Out Run i nic :( cały czas jest zablokowane. Jest może na to jakiś PATH lub kod, bo nie wiem, co mam z Tym zrobić.

1239500[/snapback]

a masz odkryte wszystkie zielone sklepy? Sprawdz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam body kita i to nie jest tryb arcade :lol:

 

 

Dołączona grafika

 

_EDIT_

 

dobra powiem :wink:

żeby mieć body kita trzeba grać w trybie "HARD" i ścigać się z kolesiami po mieście

jak dobrze trafisz to wygrasz u niego body kita moja furka ma już cały unikatowy silnik, spoiler i body kita :)

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi? mam gierke zainstalowaną na D: i nie mage sejwów znależć!!! Powinny byćchyba na C:\ Documents and Settings\ Nazwa\ Dane Alikacji\ i jakiś katalog a tu nic.. może gdzeiśindziej są? POMOCY... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myszek1990

Witam

kiedys przeszedlem nfsu2 ale mialem format i skosowaly mi sie savy :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: czy jakis dobry czlowiek moglby mi podrzucic sava ze 100% albo blisko 100 na maila myszek1990@tlen.pl bede BARDZO wdzieczny bo nie chce mi sie przechodzic tej samej gierki 2 raz a chcialbym pograc przez siec troszeczke z kumplami. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem przeszedłem tą gre już 3 razy i tylko na Hard zdobyłem BodyKita

 

więc mówie to bo takie było moje doświadczenie

 

 

jak grałem na easy i normal nie wygrałem bodykita ani większej ilości unikatów a na hard mam cały silnik z unikatów, spoiler i bodykita

 

 

to jest gra prosto z PS2 gdzie grając na hard się wszystko odkrywa

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem przeszedłem tą gre już 3 razy i tylko na Hard zdobyłem BodyKita

 

więc mówie to bo takie było moje doświadczenie

jak grałem na easy i normal nie wygrałem bodykita ani większej ilości unikatów a na hard mam cały silnik z unikatów, spoiler i bodykita

to jest gra prosto z PS2 gdzie grając na hard się wszystko odkrywa

.

1244416[/snapback]

Ja gre przeszedlem na kazdym poziomie trudnosci i za kazdym razem odkrylem wszystko.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unique upgrades

 

Hoods: 4 wins in outrun level 2.

Engine, transmission or tires: 3 wins in outrun level 3.

Rims: 6 wins in outrun level 3.

Spoilers: 4 wins in outrun level 4.

Vinyls: 6 wins in outrun level 4.

ECU, turbo or brakes: 9 wins in outrun level 4.

NOS, weight or suspension: 6 wins in outrun level 5.

Wide body kits.: 11 wins in outrun level 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...