Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mają problem z grą, sprawdzaliśmy to na 3 kompach i jest tak samo :mur: Gdy jest wyścig z Calebem, nie? ten Circuit na 10,000$ to jak kliknę na accept to potem dźwięk robi się przerywany a gra się zawiesza HELP! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem , mam NFS:U2 zainstalowane na Viscie , i miałem zamiar przekopiować sobie save , na nowa instalke gry , ale nie mogę zlokalizować folderu z savami .

 

Może ktoś wie gdzie on się w Viscie znajduje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem , mam NFS:U2 zainstalowane na Viscie , i miałem zamiar przekopiować sobie save , na nowa instalke gry , ale nie mogę zlokalizować folderu z savami .

 

Może ktoś wie gdzie on się w Viscie znajduje ?

Spróbuj wpisać w wyszukiwarke systemową NFS UNDERGROUND 2 w którymś z wyświetlonych folderów będą nazwy save'ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jakiś czas temu przeszedłem NFSU2 i teraz chce sobie potrenować oczywiśćie ustawiłem poziom Hard ale zawsze ścigam się z coroll(albo jakoś tak) a te wozy są słabe nawet gdy jest na Hard ja mam mazde Rx8 i hyudnaia i oby dwa wozy garną coroller jak chcą a ja bym chicał sie troche pościgać a nie odstawiać je na 5s można to jakoś zmienić aby jeździła takie wozy jak ja mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie niedawno NFS undercover ale, że nie spodobał mi się postanowiłem odkopać NFS Underground 2. Niestety jednak na drodze jest straszna pixeloza mad.gif Chciałbym to naprawić jakimś pathem lub modem (tu duże doświadczenie z GTA SA), ale nigdzie nie mogę niczego ciekawego znalaźć, więc proszę was o pomoc.

 

 

PS.

Sory jak już coś takiego było, ale braknie mi czasu na czytanie 65 stron!

Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Suwak od Texture Filtering należy ustawić na maxa. W opcjach gry oczywiście. Samo filtrowanie anizotropowe ze steorwników tego nie poprawi.

 

Droga i niebo to chyba najbrzydsze elementy graficzne w tej grze, która swoją droga jest najlepszą ścigałką w jaką życiu grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie niedawno NFS undercover ale, że nie spodobał mi się postanowiłem odkopać NFS Underground 2. Niestety jednak na drodze jest straszna pixeloza mad.gif

Jaką rozdzielczość ustawiłes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suwak od Texture Filtering należy ustawić na maxa. W opcjach gry oczywiście. Samo filtrowanie anizotropowe ze steorwników tego nie poprawi.

Nie dawno odpalałem demo i bez problemu z poziomu sterownika wymusiłem AA i AF :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

U mnie zawsze co bym nie ustawił w sterownikach to droga i niebo wyglądały jak szachownica jeśli Texture Filtering było w opcjach gry wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukam tego texture filtering i napiszę.

 

Mam rozdzielczość 1600x1200 więc to nie to :P

 

Edit:

TF jest na max, z poziomu sterownika wymusiłem pełne AA i AF i nadal kicha. To pewnie wina gry, więc teraz poszukałbym jakiegoś moda :/

Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeszcze spróbuj zresetować ustawienia 3D w panelu sterowania NV (i nic nie ruszać potem). Wiem że też się z tym kiedyś męczyłem na nowszym sprzęcie i w końcu jakoś do tego doszedłem.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na v1.2 + UniWS + zgodność z XP i zero jakichkolwiek problemów.

Czy są w UG2 inne wyścigi 'specjalne' niż dla SUV-ów?

 

Tak z ciekawości - jakie są waszym zdaniem najlepsze wehikuły? Ja zacząłem od Nissana 240SX i - po sponsoringu - Hummera. O ile Nissan bardzo przyjemnie jeździ, to Hummer IMHO jest najgorszym z SUV-ów.

 

Nie wiem dlaczego kiedyś mi się UG2 nie podobał, ale na dzień dzisiejszy orzekam - to najlepszy NFS wszechczasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja przeważnie większość kariery jeździłem 206, a pod koniec dopiero się przerzucałem na Lancera Evolution, który dla mnie był rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego kiedyś mi się UG2 nie podobał, ale na dzień dzisiejszy orzekam - to najlepszy NFS wszechczasów.

Myślę dokładnie to samo :)

Gdyby BlackBox Studio utrzymało przeskok graficzny jaki nastąpił od UG2 do MW to chyba Grid mógłby się schować przy Undercoverze, ale niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę dokładnie to samo :)

Gdyby BlackBox Studio utrzymało przeskok graficzny jaki nastąpił od UG2 do MW to chyba Grid mógłby się schować przy Undercoverze, ale niestety :(

Aj już nie przesadzaj - mi grafika z UG2 w zupełności wystarcza. W tle chodzi od groma programów, a gierka chodzi płynnie przy wcale nieszpetnej grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie jeździłem Tiburonem i nie za mocno zmodowanym Focusem (na codzień tez jeżdzę :) do driftów w późniejszych etapach, bo nie trzymał się drogi jak przyklejony :>

Edytowane przez avalan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie

 

Jesli karta nie obsluguje efektow dx9 to po prostu nie da sie ich wlaczyc

 

(jak ktos nie wierzy to proponuje sprawdzic :D Na geforce 2 mialem do wyboru duzo mniej opcji grafiki w grze niz na obecnym kompie)

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie zrozumialeś, jak oszukać grę, że mam np. geforce 2mx (co uaktywni tryb dx7)

 

mialem tą grę jak jeszcze posiadałem geforce 2 mx i grałem dx7 ki tam było w ogóle wszystko obcięte, a co innego na dx8 czy dx9

 

nie ma jakiegoś parametru uruchamiania typu "dxlevel7"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, posiadam grę NFSU2. Przeszedłem już 36%, mam Suv'a ale nie mam misji!!. Nie wiem co robic dalej. Może pomoglibyście mi ?? Z góry dzięki

 

Ps. Jak komus by sie chciało przesłac mi informacje na maila to byłbym baaaaardzo wdzięczny podaje emaila: maciej.igi@wp.pl

Dzięki i pozdrawiam. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra jeździłem po miescie i szukałem. wszystkie misje " Not Completed " zrobiłem mam SUV'a i Audi A3 miałem Hyundai coupe ale nie chcący zamienilem na tego Suv'a

 

mam juz wszystko ulepszone w audicy a misji dalej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...