Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jak dla mnie gierka całkiem w pompke ja to mówią :D Szkoda tylko że autka tak obrosły plastikiem :? Miasto jest dość duże, co wróży dobrą zabawę w pełną wersję. Tylko muzyka jakoś mi nie przypadła do gustu. Bardziej mi zalatuje NBA niż NFSU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy cos dziwnego dzieje sie z tym demem. Caly czas mi sie wywala tzn wyskakuje okienko MS ze wystapil blad i aplikacja bedzie zamknieta. O dziwo na beta 8.07 AA dziala idealnie i moze to jego problem :? Co mi sie bardzo podoba to dzwieki. W koncu zrobili jakies normalne :D I nawet na kierze bardzo fajnie sie jezdzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciagnelem demo z www.gameshell.com i myslalem ze sobie pogram. Chce zainstalwac demko a tu wyskakuje mi komunikat NFSU2_Demo.exe nie jest prawidlową aplikacją systemu Win32 :?

Co to moze byc bo ja szczerze mowiac nie mam pojecia :?: :?: :?:

 

 

__________________

Abit KV7

Barton 2500

512 DDRAM Kingston

Gaiward 5900 XT

Caviar 60 GB

Chieftec 360-302 DF

Win XP Pro + Sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciaglem nfsu2 demko zainstalowalem i obraz mam caly czarny :evil: mialem tak na fx5200 w nfsu jedynce jak dawalem nosa to obraz byl czarny a teraz mam caly czas czarny , mam omegi 2.5.58 moze mi ktos doradzic czy zmienic stery na inne czy moze jakis patch jest co to naprawia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciaglem nfsu2 demko zainstalowalem i obraz mam caly czarny :evil: mialem tak na fx5200 w nfsu jedynce jak dawalem nosa to obraz byl czarny a teraz mam caly czas czarny , mam omegi 2.5.58 moze mi ktos doradzic czy zmienic stery na inne czy moze jakis patch jest co to naprawia ??

Jakbys poczytal troche co tu piszemy to bys wiedzial , ze po wlaczeniu Full Screen AntiAlising w grze ( co jest defaulotowo ustawione ) obraz jest czarny.

Wiec sprobuj wylaczyc ta opcje i sprawdzic , u mnie i jak widac wielu innych podzialalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie:/ To demko badziewne jest. Własciwie to dostrzegam w nim same minusy:|

 

- prowadzenie auta totalne arcade -> mialem nadzieje, ze to sie zmieni

- wyscigi znowu tylko w nocy

- BRAK USZKODZEŃ!!! - tego nie moge przebolec:/

- grafika przecietna, praktycznie niczym nie rozni sie od tej w jedynce

- jakis debilne, nikomu niepotrzebne dodatki (nitro-bonus itp)

- niby teraz mozna wybrac trase, ale to tylko pozory - tak naprawde wciaz bedziemy sciagac sie wciąz po tych samych:/

- nawet modele samochodow nie przypadly mi do gustu :?

 

Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciaglem nfsu2 demko zainstalowalem i obraz mam caly czarny :evil: mialem tak na fx5200 w nfsu jedynce jak dawalem nosa to obraz byl czarny a teraz mam caly czas czarny , mam omegi 2.5.58 moze mi ktos doradzic czy zmienic stery na inne czy moze jakis patch jest co to naprawia ??

Jakbys poczytal troche co tu piszemy to bys wiedzial , ze po wlaczeniu Full Screen AntiAlising w grze ( co jest defaulotowo ustawione ) obraz jest czarny.

Wiec sprobuj wylaczyc ta opcje i sprawdzic , u mnie i jak widac wielu innych podzialalo :)

mam wlaczone full i juz normalnie chodzi po sciagnieciu patcha i zainstalowaniu omeg 2.5.90 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja.Zciagnałem demo, zainstalowałem, odpalam i .... nie działa :( po kliknięciu na ikone koło kursora pokazuje sie klepsydra na jakieś 5 sekund po czym znika i nic sie nie włącza.Miał ktos coś takiego??jak wlączyć tą gre???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz moja kolej

KASZANKA

dlaczego?

1. grafika na GF4 Ti4200 BRZYDSZA niż w części pierwszej - i niech mi nikt nie wmawia, że nie. mam oczy i potrafię porównać. tandeciarstwem zajeżdża na kilometr. to, że tekstury są w wyższej rozdzielczości nie oznacza, że grafika jest lepsza. MINUS

2. sterowanie - NFS:U był arcade, ale był to arcade LOGICZNY. jak wciskałem gaz do dechy, to mniej więcej wiedziałem, czego się spodziewać. tak samo z hamulcami. teraz tak nie jest. mam wrażenie, że ktoś tu robi ze mnie wariata. WIELKI MINUS

3. wygląd tras: nie wiem jak inni, ale ja jeżdżąc po tym miasteczku mam wrażenie strasznej monotonii. może budynki nie powtarzają się co 100 metrów, ale nie ma jakichś charakterystycznych miejsc - jak to było chociażby w NFS:U. wszystko do siebie podobne i tak samo nijakie. MINUS

4. samochody: co to za wieś? ja wiem, że w demku NFS:U też był samochód zmodowany, ale bez przesady! do tego te świecidełka pod samochodem... porażka zupełna.

5. czy można regulować siłę ForceFeedback? haaalooo? bo jak na razie, to muszę jeździć z FF wyłączonym, bo inaczej kierownica lata mi we wszystkie strony. zmiana na niższą siły w Ustawieniach kierownicy skutkuje tylko działaniem/nie działaniem FF. totalna porażka. gdzie możliwość ustawiania martwej strefy??

6. wymagania: owszem, mam stare sterowniki. a co. ale to nie powód, żeby gra w ściśle określonych momentach zwalniała mi do 12-16 FPS! a te ściśle określone momenty to: obrót dookoła własnej osi samochodu. poprzedni NFS:U też się haczył przy takich manewrach, ale to co tutaj się dzieje, to paranoja.

7. muzyka kaszana, ale można wyłączyć.

8. zero miodności.

9. samochody "traffic" są żywcem wzięte z NFS:U. mogliby chociaż jakieś lepsze tekstury powstawiać. a tak nawet koła im się nie kręcą.

10. powtórki? <lol> dlaczego? zderzcie się z kimś czołowo i zobaczcie, jak to wygląda na powtórce. jeśli ktoś uważa, że to jest widowiskowe, to chyba ostatnią grą samochodową jaką widział był OutRun.

11. i znowu tylko w nocy.

12. deszcz zrobiony KIEPSKO. wiem, nie mam DX9. i co z tego? w Colinie04 jakoś można było ten deszcz zrobić REWELACYJNIE na DX8, a tutaj się nie dało?

13. brzydsze laski na początku wyścigów.

14. gdybym nie grał tyle w NFS:U, to może by mi się ten NFS:U2 podobał. grałem sporo w NFS:U i wiem, jak można zrobić MIODNĄ gierkę z szybkimi samochodami w roli głównej. NFS:U2 taką grą nie jest.

 

na pewno jej nie kupię - nawet nie chcę jej od nikogo pożyczać.

 

kaeres: spadek wydajności o około 40% w stosunku do NFS:U. mam zainstalować nowsze sterowniki? NIE CHCE MI SIĘ. na tych RBR śmiga mi w 1024x768 w high detail, Rally Trophy tak samo, podobnie jak Colin. wersja 45.23. dla SPIEPRZONEJ gry, jaką jest NFS:U2 nie będę ich zmieniać na pewno.

jak ktoś lubi kaszankę, to może zagrać. ja podziękuję.

demo odinstalowane, idę grać w RBR

 

EDIT: pokukałem na fotki ludzi, którzy mają DX9.

to dwie zupełnie różne gry.

ja rozumiem, że nastała era DX9 i w ogóle, ale skoro tak, to niech gra nie odpala się na kartach DX8,a nie wygląda jak Gran Turismo 1 z PSX na emulatorze z powłączanymi bajerami. a tak niestety jest - no, może trochę przesadzam, ale drzewa z płaskimi liściami to były w Colinie 02 w którym roku? 2000? a który mamy rok? czy autorzy widzieli chociażby Colina 3? nie wspominając o Colinie 04, 2005, czy Richardzie Burnsie. że duże plansze i sporo obiektów? i co z tego, skoro i tak 95% zakrywają WIELKIE PROSTOKĄTNE BLOCZKI pokryte teksturami. odpalcie za pomocą tego programiku do mieszania w ustawieniach DX grę bez tekstur. to są same prostokąty! prostokąt obok prostokąta, na którym stoi inny prostokąt a obok walec składający się z 16 ścianek.

porażka zupełna - czekałem na tą gierkę i [gluteus maximus] blada. ale może to i dobrze? nie mam czasu na gry, więc będę miał go więcej na Richarda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodobro nie wiesz co mowisz/piszesz,przeczytaj moja recke to moze sie oswiecisz,a pewnie nie grales w multi ani nawet w quuick race ani drifta tylko free roam i sie wypowiadasz bez sensu.Grafika przebija wszystkie samochodowki.Nie sciemniaj ludzi ze nie ebdziesz jej wciagal,powiem wiecej - ty ją sciagniesz.Sory,ale denerwuje mnie cos takiego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samoDobro

niebęde komentował tego komentarza ja to samo moge powiedziec o RBR idz i sobie graj tam w to co grasz nadal najpierw zobacz jak gierka wygląda na dx9 a pózniej komentuj mam obok siebie 2 kompy jeden na radku 9600 pro drugi na gf ti4200 i różnica pomiędzy grafiką jest kolosalna jak zobaczysz to uwierzysz a według mnie w demie wymiata drift uliczny jest boski już udziugałem 268tys ciężko jest ale próbuje dalej.pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie, że gra jest zła itp. tylko nie mam żadnej frajdy z grania w nią. :wink:

We wcześniejszego Undergrounda grałem i przeszedłem, do tego mnie już tak nie ciągnie. :wink:

przeciez to jest tylko demo, a nie full. poczekaj na full i potem ocen. ja tez z finalna ocena czekam :)

swoja droga jak juz pisalem wczesniej milo by bylo ze strony EA gdyby dali mozliwosc wlaczenia sobie uszkodzen samochodu - tak dla frajdy :)

 

@ Rob@k -> wejdz w WINRARA i w nim wejdz do pliku NFSU2_Demo.exe i wypakuj, moze to pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.I.P to już nie chodzi o to czy to demko czy pełna wersja ( jak będzie oczywiście :D ) tylko jak już zobaczyłem tą fizyke jazdy i ogólne podobieństwo do undrg1 ( dla mnie jest mocno podobna :wink: ) to mi się odechciało w to grać. Chociaż nie skazuje tej gry ( u mnie ) na strate, wyjdzie full, instalne i spróbuje ją przejść, a może akurat mnie coś do niej przekona. I tak jak napisałeś z finalną oceną gry poczekam aż ona wyjdzie, narazie opieram się tylko na demku :wink:

 

Z tego typu gier ( to fast :lol: ) to najbardziej mi przypadł do gustu Midnight Club 2 :D Co prawda samochód też na początku się dziwnie prowadziło, ale klimat tej gierki bardzo mi się spodobał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem 10minut i zaraz wracam grać dalej.

ogólnie fajna, szczególnie gdy gra sie na padzie;]mam tylko zastrzezenia do plynnosc tej gry na mym sprzęcie. mam stałą fps 30 i za nic w swiecie nie moge jej zwiększyc.czyzby pozostalosc po konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...