Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna jakos sprzedawac stare samochody?

Brakuje mi kasy i zupelnie nie moge ruszyc w grze :?

 

Varrol

Ja gram na kierownicy i jest ok. Czuc duza roznice w kierowaniu roznych samochodow - opor jest inny, ale jak sie postarac to wszystko sie da :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem peugotem 206, stuningowalem go troche, kupilem nissana 240sx (ktory jest goly :/). Mozna w jakis sposob ten tunin z peugota przezucic na nissana?

Też sie nad tym zastanawiam. Mam super zrobionego Hyundaia i nie wiem jak kupić coś nowego żeby te części na niego przeszły. I jak sprzedac samochód z garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w tej grze jeździ na kierownicy? Bo ja próbowałęm, ale po prostu nie dam rady i chyba wygrzebie pada z szafy...

Ja jezdze na kierownicy :P Logitech WingMan z FF i gra mi sie extra, sterowanie super, 0 problemow, a co Ci przeszkadza w sterowniu?

Czy jak sie zmienia samochod (jezdze supra w ktora wlozylem sporo hajsu (mam juz prawie wszystko na 3 levelu) i chce zmienic sobie na jakis z napedem na 4x4 i czy da sie te ulepszenia z supry przeniesc na ten nowy woz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Mam autku Audi A3 3.2 od 0-100 2.95:D.Maxymalna szybkosc 336 km/h mam ukonczone 43% gry:D.Jesli ktos chce fotki to moge przeslac e-mailem.

Ja z chęcią zobacze wytuningowane Audi, m.ój e-mail to topdiablo@wp.pl

 

 

Czy jest ktoś z warszawy (najlepiej Bemowo Lotnisko) kto ma tą gre i przegrywarke ? Jeżeli tak to niech sie do mnie odezwie na powyższy e-mail bo z torrenta za chiny teraz sie nie ściągnie kupa ludu jest.

 

====================

regulamin - tydzień poczytasz forum ...

 

edited by gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem z Need for Speed Underground 2 ale wał jak diabli jak dam detale na max przy radeonie 9500 to mi podczas gry tylko widać czerwone swiatła a wszystko do okoła jest czarne niewiem co to moze być

miałem ten sam problem musisz wyłączyś w opcjach DISPLAY

opce typu light texture czy cos takiego teraz nie pamietam dokładnie i wszystko pujdzie pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem z Need for Speed Underground 2 ale wał jak diabli jak dam detale na max przy radeonie 9500 to mi podczas gry tylko widać czerwone swiatła a wszystko do okoła jest czarne niewiem co to moze być

miałem ten sam problem musisz wyłączyś w opcjach DISPLAY

opce typu light texture czy cos takiego teraz nie pamietam dokładnie i wszystko pujdzie pozdrawiam :D

No ja też miałem ten problem :) i twój post mi pomógł :D

 

Gra ma swój stary kozacki klimat :) ie moge od monitora się oderwać:)

 

Gram na medium :) Narazie 3/3 wyścigi wygrałem :)

 

Ja już chem samochód tuningować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od was takie pytanie:

 

Jak nagrywam gre na cd i instaluje, to pojawia sie blad, nie chce skopiowac pliku readme.txt z katalogu en-us, i moge tylko close setup. Zarowno w Nero jak i w Alcoholu tak sie dzieje. Macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...