Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie jak jezdze sam po miescie srednio 40fps :) 1024x768 wszystko na Hihg procz AA i over bright (ta funkcja daje mi nawet o 10fps wiecej-przy on czy of nie widze roznicy albo slepy jestem :) wazne ze jest szybciej

catalyst 4.12 sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie :

dlaczego ta gra nawet 1024x768 na max detalach wgląda jakoś kaszaniasto ?? fakt w 1024 mi sie tnie troche ale powinna być chociaż ładna już 1 wyglądała ładniej co ja musze aa odpalić x24 żeby ładnie wygladało, wiem że nie tylko garfa sie liczy bo grywam w stare pixelowe gierki ;] ale bez przesady to ja mam coś nie tak czy to z EA coś nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktos juz po Lanie ?? nie wiem jak odpalic tego Lana  :oops:  jak robie server i koles sie wbija to przy jego nicku jest czerwona kropka a powinna byc zielona  :?  i przycisk Start jest nieaktywny ??

Widocznie 'koleś' jest mało rozgarnięty i nie wie że musi nacisnąć guzik 'Ready'. W ogóle ten LAN to działa jak chce, raz jest wszystko ok, raz widzi serwer ale nie widzi na nim założonej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaKaR: pociesze cie, u mnie jest tak samo. Moim zdaniem od strony graficznej to sie panowie z EA nie przylozyli, a efekty dodatkowe (swiatelka, krople deszczu itp) maja poprostu odwrocic uwage od reszty ;)

to mogli poprostu dorzucić autka nowe i by było cudownie bo 1 była miodna

a moze my mamy karty nie takie może potrzebuje ps 2.0/3.0/4.0/150.0 ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blagam niech ktos odpowie mam cos dziwnego tak jakby skonczyly mi sie misje mam same garaze zadnych misjii niczego , stalo sie to niby po zamianie auta !!! i jescze mam w tych smsach co przychodza ze odblokowane pare rzeczy np hoods a wchodze do garazu i mam zablokowane co jest ???????? widizlaem ze koles jakis zalozyl osobno topic o tym i ma podobny problem !!! co to moze byc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blagam niech ktos odpowie mam cos dziwnego tak jakby skonczyly mi sie misje mam same garaze zadnych misjii niczego , stalo sie to niby po zamianie auta !!! i jescze mam w tych smsach co przychodza ze odblokowane pare rzeczy np hoods a wchodze do garazu i mam zablokowane co jest ???????? widizlaem ze koles jakis zalozyl osobno topic o tym i ma podobny problem !!! co to moze byc ???

a jadno pytanie... kupiles cos w sklepach z czesciami ?? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|Micro| skąd możesz wiedzieć że nie ma tyle hajsu skoro po twoich screenach widać że ukończyłeś 70% gry  :roll:

Bo niby skąd ja brać :> - nie ma żadnych wyścigów zaznaczonych na mapie moze jakies pojedyncze ukryte + te outrun'y - z tego dużo kasy nie wyciągniesz ;)

To mówisz od 70% do 100% trudno znaleśc jakieś wyścigi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczam do grona osob ktore ukonczyly gre :)

jezdzilem roznymi autami ale praktycznie moja zabawka jest HYUNDAI TIBURON, pozniej Wam zapodam jakiegos screena.

co do gry... najbardziej wqrw*aly mnie URLe, a najlatwiejsze moim zdaniem STREET X. gra jest o wiele latwiejsza niz 1nka, ale za to dluzsza. w 1nce to myslalem ze mnie krew zaleje na niektorych rejsach a tu w sumie nie przezywalem az tak bardzo, choc tez mi zylka skakala :)

podsumowujac lepsza niz pierwsza czesc, bardziej rozbudowana zarowno w mapie jak i w tuningu, wiecej innowacji (sklepy z czesciami). teraz trza gonic 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szanownych tuningowcow i racerow:)) jak paru kolegow przeszedlem ponad 23% gry ... mam 3 dobre furki w garazu (supra/calica/a3) wyjezdzilem wszystkie wyscigi, co dalej?? widzialm poprzednio ze lekarstwem na takiego zonka byla zmiana auta, lecz w moim przypadku to nie dziala ..... prosze o pomoc, jak i paru moich poprzednikow ....

 

pozdrawiam malarz84 .. !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szanownych tuningowcow i racerow:)) jak paru kolegow przeszedlem ponad 23% gry ... mam 3 dobre furki w garazu (supra/calica/a3) wyjezdzilem wszystkie wyscigi, co dalej?? widzialm poprzednio ze lekarstwem na takiego zonka byla zmiana auta, lecz w moim przypadku to nie dziala ..... prosze o pomoc, jak i paru moich poprzednikow ....  

 

pozdrawiam malarz84 .. !!

 

moze ty "czlowieku" znasz odpowiedz na moje pytaine ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do patcha to.... trza kupić oryginał... :P:P

 

a co do wyscigow malarz84 jak zmiana auta nic nie daje to moze wykup wszytkie czesci dostepne w sklepie... :roll:

napewno nic nie masz na mapie zaznaczone :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka rzadzi 8) . Narazie mam Supre, dosys mocna, a drugim autkiem jest H2, ale ten bardziej na pokaz i duzy bagaznik na audio :D

Mimo ze gram na Hard, to wydaje sie ze jest latwiej niz w 1 czesci, tam czasem malo klawiatury za okno nie wywalilem, tutaj juz sie tak nie nerwuje 8) Czasem trzeba powtorzyc wyscig czy dwa, no ale co robic :D

 

 

Co do bledu przy instalacji patcha, to trzeba poprostu miec oryginalny plik .exe 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...