Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanwiam się nad jedną sprawą - kumpel ma GF4 4200, gorszego procka i tatowanie Ramu połowę niższe, a gra chodzi mu lepiej niż na moim Radku 9500 modniętym i podkręconym na 350/624... - no w każdym razie tak twierdzi...

 

Do tego mimo, że detale obniżyłem już 2 pozycje poniżej max, to czasem - np. na URLu przy lotnisku (tam gdzie te światła sa na drodze) gra mi tnie jak nie wiem - i w paru innych miejscach jeszcze.

 

3DMarki i wszystkie inne gry chodzą mi idealnie - a NFS wcale nie wygląda jakby wymagał tak mocnego sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez tak - w niekorych miejscach wyglada miodzio i chodzi 40fps mimo ze na ekranie duzo obiekrow itp, a w niektorych (z pozoru nie wymagajacych graficznie - ulr i streetX) spada nie przyzwoicie (nawet ponizej 20fps). Probowalem Nawet z detalami na sam dul zjechac, ale dalej w feralnych miescach troche fps spadaja (chodzi nie tak zeby sie nie dalo pograc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/

Mam pytanko czy moznliwa jest w jakis sposob rozgrywka 2 graczy na jednym kompie cos takiego jak w ps2? tylko ze na pc?

I czy przy zakupie nowego samochodu trzeba kupowac dla niego wszystko nowe czy mozna wyciagnac ze starego?np po przez zaznaczenie stock w sklepie?

dzieki

/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest do bani. Komputer oszukuje jak dziki. Nagle pare metrow przed meta "kierowcy" komputerowi odkrywaja ze maja pedal gazu w samochodach. Czlowiek prowadzi przez caly wyscig a tu kilka metrow przed meta nagle topnieje przewaga 5 sek. i komputer wpada pierwszy na mete. Tak samo jest na autostradzie, dogonic zaden problem, wyprzedza sie z ogromna roznica predkosci ale juz zgubic nie ma bata. Trzyma sie na zderzaku jak dziki i znow pare metrow przed meta nie wiadomo skad odkrywa ze jest cos takiego jak pedal gazu. Juz normalnie mnie krew zalewa. Albo jest dobry i caly czas prowadzi albo jest cienias i daje mi wygrac z pol minutowa przewaga a nie takie jawne oszukiwanie.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do przycinania mam identycznie !! ..... pare osob wczesniej o tym wspominalo .........

U mnie to samo, w centrum miasta smiga jak szalony, choc jest tam sporo neonow, lampek itp, a w niektorych URL'ach StreetXach, gdzie niby nic takiego nie ma, zwalnia do zenujacej ilosci fpsow :/

 

Ale co tam, przeszedlem NFS jakis czas temu, wiec niech sie inni martwia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dexter

już pisałem wcześniej, że komputer oszukuje, w pierwszej części było to samo, a komputer oszukuje po to, żeby cały czas była walka... moim zdaniem to jest dobre... tylko czy faktycznie nie byłoby lepiej gdyby jeździł naprawde dobrze, ale fair?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!!!

 

Mój problem jest już rozwiązany(załatwiłem sobie inną wersję inst.)

I szczerze powiem że mój sprzęt mnie zaskoczył!Chodzi naprawdę dobrze!!!Wszystkie opcje na full i nie zwalnia!Patch się przydał.

 

I poprostu mnie wciągnęło!!!

 

Szkoda ze praca w tym wszystkim przeszkadza:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

Mam wielka prosbe zalatwilem wlasnie gfx 4 mx440 64mb i nie mam czasu przeczytac calgo topicu, powiedzcie czy mozliwe jest w jakis sposob aby rozmywal sie obraz podczas gdy wlaczam nitro ?? tak jak na radeonach ??

Dzieki z gory

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem!

Dostalem esa ze mam dwie nowe sesje do magazynu, ale postanowilem ze zrobie je pozniej i najpierw jeszcze pojezdze w wyscigach zeby kase zarobic jeszcze cos wiecej do auta dorzuce zeby bylo ponad 5* no i jak skonczylem wyscigi to otwarl mi sie nowy STAGE i poprzednie sesje sie usunely, czy jest jakas mozliwosc ich przywrocenia czy przez to nie osiagne juz 100%

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo niczym. Nie można mieć czegoś w grze, czego karta nam nie wygeneruje :wink: Jedyna rada to taka: niekupuj GF4 MX tylko jakiegoś Radka 9000 wzwyż... ja ten błąd popełniłem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo niczym. Nie można mieć czegoś w grze, czego karta nam nie wygeneruje  :wink: Jedyna rada to taka: niekupuj GF4 MX tylko jakiegoś Radka 9000 wzwyż... ja ten błąd popełniłem  :cry:

..Z tego co wyzej to raczej frn nvidi prowadzi w tej grze :D

BTW Na moim sprzecie ustawielm wszystko na maxa OPROCZ antyaliasingu(niepleny) i jest gites..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem!

Dostalem esa ze mam dwie nowe sesje do magazynu, ale postanowilem ze zrobie je pozniej i najpierw jeszcze pojezdze w wyscigach zeby kase zarobic jeszcze cos wiecej do auta dorzuce zeby bylo ponad 5* no i jak skonczylem wyscigi to otwarl mi sie nowy STAGE i poprzednie sesje sie usunely, czy jest jakas mozliwosc ich przywrocenia czy przez to nie osiagne juz 100%  

 

Pozdrawiam!

:( Mam identyczny problem, czy da się jakoś wrócić do tamtych wyścigów :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas dziwna ta gra. Skonczylem ja wszystkie czesci odblokowane, a jest napsiane ze przeszedlem 64%

Jezdzilem szukalem wyscigow ktorych nie ma na mapie ale nic nie znalazlem.

:roll:

Gra nie jest dziwna tylko skaczyłeś podstawową część gry czyli jeździłęś po mieście i kończyłęś wszystko a żeby mieć 100% musisz wejść do world map w garażu i tam skaczyć wszystkie Not complete i bedziesz miał tak jak ja 100%.

 

A powiedzcie czemu nie mogę zainstalowac patchu alby grac przez neta jak prubuje zainstalowac to pokacuje się błąd "Old File not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contects do not match." i nie moge przez nata grac weście napiszcie bo gre skaczyłę i chciałbym przez neta grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czemu nie mogę zainstalowac patchu alby grac przez neta jak prubuje zainstalowac to pokacuje się błąd "Old File not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contects do not match." i nie moge przez nata grac weście napiszcie bo gre skaczyłę i chciałbym przez neta grać

A masz oryginała czy pirata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra sciagnołem sobie patcha na cracka i działa tylko że jak właczam mojego użytkownika pokazuje sie "Your cd ke cannot be authenticated. Make you sure your key is entered correctly and not already been used to authentlicated another account." Czyli że muj cd key nie jest zaśwaidaczony. Wyrabiają mi pewnien muj klucz jest wprowadzany prawidłowo i nie już używany. nic z tego nia kapuje jak kkotś wie lub miał taki problem to niech odpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...