Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

I MAŁE PYTANIE OSTATNI WYŚCIG CIRCUT NA 5 OKRĄŻEŃ 1 na 1 U WAZ TEŻ BYŁ TAKI PROSTY (kolenia już po 1 okrążeniu odsadzałem 10 sekund) ?????????

No niestety tak :(

Po całym wyścigu miałem ponad 1 minute przewagi (nie pamiętam dokładnie ile) i koniec.

Jak chcesz żeby było trudniej to włącz hard :)

 

Ja chce więcej wyścigów.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Bleee mam już dosyć tej gry :P

Monotonna

Monotonna

Drętwa

Monotonna

Monotonna

Monotonna

Monotonna

Monotonna

Syfiasta

Monotonna

Monotonna

Monotonna

 

Zostawie tylko dla tuningu furaczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I MAŁE PYTANIE OSTATNI WYŚCIG CIRCUT NA 5 OKRĄŻEŃ 1 na 1 U WAZ TEŻ BYŁ TAKI PROSTY (kolenia już po 1 okrążeniu odsadzałem 10 sekund) ?????????

No niestety tak :(

Po całym wyścigu miałem ponad 1 minute przewagi (nie pamiętam dokładnie ile) i koniec.

Jak chcesz żeby było trudniej to włącz hard :)

 

Ja chce więcej wyścigów.......

Nie dziwcie sie jak gracie na łatwuym poziomie. Chcecie zeby był lepszy, dajcie na medium albo najlepiej hard :twisted: Wogole na poziomie easy ta gra nie ma sensu. Poziom komputera jest na nim wrecz ZALOSNY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKI BABOL SPRAWDŹCIE SAMI UNDERGROUND 2

Ja grę już przeszedłem (tzn 70% i nie ma więcej wyścigów :cry: )

Pożyczyłem kumplowi grę (on kompletnie nie znał tej gry nie miał pojęcia co to jest wiedział o underground 2 tyle że to samochodówka)

Grał grał i jak przyszedłem do niego skończył już 40% gry ale nie wiedział że samochód da się tiuningować po prostu się ścigał!

CO CIEKAWE RYWALE NIE MIELI LEPSZYCH SAMOCHODÓW TEŻ ICH NIE TIUNINGOWALI MIMO TEGO ŻE KUMPEL PRAKTYCZNIE MIAŁ ODBLOKOWANE WSZYSTKO DO SILNIKA NA 2 POZIOM (prawie wszystko)

Samochody rywali były nawet z zewnątrz mało stiuningowane!!!!

 

I MAŁE PYTANIE OSTATNI WYŚCIG CIRCUT NA 5 OKRĄŻEŃ 1 na 1 U WAZ TEŻ BYŁ TAKI PROSTY (kolenia już po 1 okrążeniu odsadzałem 10 sekund) ?????????

 

POZDRAWIAM

jednym slowem (no offense) twoj kolega to MEGA LOL :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKI BABOL SPRAWDŹCIE SAMI UNDERGROUND 2

Ja grę już przeszedłem (tzn 70% i nie ma więcej wyścigów :cry: )

Pożyczyłem kumplowi grę (on kompletnie nie znał tej gry nie miał pojęcia co to jest wiedział o underground 2 tyle że to samochodówka)

Grał grał i jak przyszedłem do niego skończył już 40% gry ale nie wiedział że samochód da się tiuningować po prostu się ścigał!

CO CIEKAWE RYWALE NIE MIELI LEPSZYCH SAMOCHODÓW TEŻ ICH NIE TIUNINGOWALI MIMO TEGO ŻE KUMPEL PRAKTYCZNIE MIAŁ ODBLOKOWANE WSZYSTKO DO SILNIKA NA 2 POZIOM (prawie wszystko)

Samochody rywali były nawet z zewnątrz mało stiuningowane!!!!

 

I MAŁE PYTANIE OSTATNI WYŚCIG CIRCUT NA 5 OKRĄŻEŃ 1 na 1 U WAZ TEŻ BYŁ TAKI PROSTY (kolenia już po 1 okrążeniu odsadzałem 10 sekund) ?????????

 

Nie zmienia to faktu, ze gra jest dla koni pisana (jak wiekszosc gier ostatnio).

 

POZDRAWIAM

jednym slowem (no offense) twoj kolega to MEGA LOL :lol:

Gra jest zrobiona dla koni (tak jak ostatnio sa gry robione).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spakowałem tą gierkę rar-em- mam dosyć juz w nią grać. Po pewnym czasie doprowadza do szału te odbijanie się od band, wyścigi URL to istna paranoja- 1 mocny zakręt i trzeba szorować po bandzie, bo inaczej wytraca sie za dużo prędkości, a i tak przeciwnicy bez nitro potrafią przegonić na prostej bez większego problemu (mimo podobnego poziomu tuningu). A już najb...wk, jak się coś pop...z drogą do złotego bonusa ( zdjęcie do gazetki)- quit, load i...już po szansie na bonus grrrr :| A robienie total wsi z pięknego seryjnego autka ( naklejki, karbowane wszyskie elementy zewnętrzne, neony, super wieśniackie światła drogowe w rózne kolory są bardziej prestiżowe niż Xeony O_O LOL- takie na rynku można kupić u mnie od ruskich, ogromne wloty ala rally- wyglądają jak typowe atrapy- czyli plastik plastik is fantastik :?). Owszem, są fajne bajery ( choćby kółka z kręcącymi się felgami na postoju :)), ale łądowanie zestawu audio który ma masę taką, co reszta samochodu uznaję za LOL roku!! :? Zniesmaczyłem się do gry- o ile w 1-ce można było jeździć samochodzikiem bez całego tego szajsu na nadwoziu ( i tak 5 gwiazdek za prestiż się miało, bo się dobrze jeździło), to tu jest prawie wymagane, bo inaczej za bonusy mniej kasy sie dostaje, jak samochód nie jest na maksa zeszpecony grrrrrrrr!!!!

 

PS- jedyny tryb, który mi się najbardziej podobał, to drag ( mozna było rozwalić wóz) ale tu z koleji kierowanie brało mi na myśl starą grę elektroniczna typu jajeczka/ wyścigi F1- samochód miał kilka pasów ruchu i mógł kierować się tylko po nich- na zakrętach wogole nie trzeba kierować- TRAGEDIA 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się powtórze... ale nie chciało mi się przeglądać tych 53 stron postów :lol:

Czy jest sposób na wyciągnięcie muzyki z underground dwójki??

 

Jako ciekawostkę dodam że ta gierka "śmiga" jak szalona na takim sprzęcie:

C433 MMX, GeForce2 MX200 wspomagane przez VooDoo2, 320 MB(256+64 :wink:) Ram'u ...

I co wy na to?? ?? ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spakowałem tą gierkę rar-em- mam dosyć juz w nią grać. Po pewnym czasie doprowadza do szału te odbijanie się od band, wyścigi URL to istna paranoja- 1 mocny zakręt i trzeba szorować po bandzie, bo inaczej wytraca sie za dużo prędkości, a i tak przeciwnicy bez nitro potrafią przegonić na prostej bez większego problemu (mimo podobnego poziomu tuningu). A już najb...wk, jak się coś pop...z drogą do złotego bonusa ( zdjęcie do gazetki)- quit, load i...już po szansie na bonus grrrr :| A robienie total wsi z pięknego seryjnego autka ( naklejki, karbowane wszyskie elementy zewnętrzne, neony, super wieśniackie światła drogowe w rózne kolory są bardziej prestiżowe niż Xeony O_O LOL- takie na rynku można kupić u mnie od ruskich, ogromne wloty ala rally- wyglądają jak typowe atrapy- czyli plastik plastik is fantastik :?). Owszem, są fajne bajery ( choćby kółka z kręcącymi się felgami na postoju :)), ale łądowanie zestawu audio który ma masę taką, co reszta samochodu uznaję za LOL roku!! :? Zniesmaczyłem się do gry- o ile w 1-ce można było jeździć samochodzikiem bez całego tego szajsu na nadwoziu ( i tak 5 gwiazdek za prestiż się miało, bo się dobrze jeździło), to tu jest prawie wymagane, bo inaczej za bonusy mniej kasy sie dostaje, jak samochód nie jest na maksa zeszpecony grrrrrrrr!!!!

 

PS- jedyny tryb, który mi się najbardziej podobał, to drag ( mozna było rozwalić wóz) ale tu z koleji kierowanie brało mi na myśl starą grę elektroniczna typu jajeczka/ wyścigi F1- samochód miał kilka pasów ruchu i mógł kierować się tylko po nich- na zakrętach wogole nie trzeba kierować- TRAGEDIA 8O

W pełni się z tobą zgadzam, dlatego rozkoszuję sie teraz stroną dzwiękową tej gry "poprostu genialna".

Start pontiakiem Gto pod mostem (kamera, widok z przodu samochodu, bez muzyki, manualna skrzynia biegów). Warto się tak pobawić.

Ja sobie ustawiłem dzięk na full (grałem na słuchawkach). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z tobą zgadzam, dlatego rozkoszuję sie teraz stroną dzwiękową tej gry "poprostu genialna".

Start pontiakiem Gto pod mostem (kamera, widok z przodu samochodu, bez muzyki, manualna skrzynia biegów). Warto się tak pobawić.

Ja sobie ustawiłem dzięk na full (grałem na słuchawkach). :D

polecam CI sprawdzenie jak brzmi Honda Civic po tuningu, z tłumikiem o nazwie Thunderbolt.......

DZwiek powyzej 5k obr jak sie zalaczy v-tec jest extra :)...... az zaczolem grac bez muzyki. zeby sluchac tege ryku... :> jak wiertara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W pełni się z tobą zgadzam, dlatego rozkoszuję sie teraz stroną dzwiękową tej gry "poprostu genialna".

Start pontiakiem Gto pod mostem (kamera, widok z przodu samochodu, bez muzyki, manualna skrzynia biegów). Warto się tak pobawić.

Ja sobie ustawiłem dzięk na full (grałem na słuchawkach). :D

polecam CI sprawdzenie jak brzmi Honda Civic po tuningu, z tłumikiem o nazwie Thunderbolt.......

DZwiek powyzej 5k obr jak sie zalaczy v-tec jest extra :)...... az zaczolem grac bez muzyki. zeby sluchac tege ryku... :> jak wiertara :)

ja juz nie mgoe sie doczekac kiedy odpale na moim kompie NFS:U2 i bez muzyki sam ryk silnika i jazdaaa. :D:D:D ojjj bardzo nie mgoe sie doczekac....

 

wczoraj bylm u sasiada i gralem chwilke na kierownicy logitecha za 300zl (nazwy nie pamietam) i widok z maski i bylo super, glosniki tez ma niezle ale dzwiekuje marna bo zintegrowana a glosniki jakies logitecha z tanszych... ale bylo fajnie :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam CI sprawdzenie jak brzmi Honda Civic po tuningu, z tłumikiem o nazwie Thunderbolt.......

DZwiek powyzej 5k obr jak sie zalaczy v-tec jest extra :)...... az zaczolem grac bez muzyki. zeby sluchac tege ryku... :> jak wiertara :)

Wow to tutaj V-tec słychać?! Przecież przy 3/4 tuningu hondy i przy 3/4 tuningu rx7 nie słyszałem żadnej różnicy dopiero jak sie na lancerka przesiadłem to sie dziać zaczęło. Ten ryk... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZISKA słuchac mnie mam maly problem:( mianowicie jak gralem w nfsu2 to sprzeadlem extra furke ktora mnie kosztowala kupe kasy za audi tt i niestety zapisalem:(:(:(:(:( czy mozna jakos odkupic moje auto ;( i czy wogole mozna sprzedawac auta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel:17 jak starego auta nie masz w garazu to nie przywrocisz go juz.

 

Ewentualnie jak robisz backupy partycji z systemem i robiles niedawno to w katalogu documents and settings sa save'y..... ja tak dzis przywrocilem swoje auto.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki RS musze to sprawdzic.Dobrze ze niedlugo po mojej stracie przyszla oferta od sponsora bo bylem bez grosza przy dusza.Taką audica bez tuningu to sie grac nie da wszyscy mnie odstawiali na sprincie to nawet 10s DRAMAT ale teraz mam juz full tuning:) Bardzo oplaca sie scigac z tymi gosciami co sobie chasaja po ulicach odblokowale extra unikatowe spojlery i vinyle :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra pograłem troche i mam dośc dziwne wrażenie, że wozy nie prowadzą się jak powinny. Napęd 4x4 jest najgorszy ??? wóz jest tak podsterowny, że na najmniejszym zakręcie się wylatuje, i nie da się tego skorygowac jak w autach z tylnym napędem, bo samochód zaczyna bokiem lecieć w bandę. Niby Evo VIII to jeden z lepszych samochodów do tras jak w nfsie są Street X - a jednak tu się nim koszmarnie jeździ...

 

Samochody z przednim napędem zwłaszcza celika niewiarygodnie dobrze się prowadzą - celiką robię każdy zakręt bez problemu - nie używam w ogóle chamulców - tlyko bieg czasem redukuje, ale jednak zabawa rx8 jest lepsza...

 

Przeciwników komputerowych dotyczą inne zasady niż mnie - po rozwałce doganiają mnie w parę sekund, ale już nie przeganiają, tylko zostają za mną i zaczynaja się stopniowo oddalać. Na prostej jadą strasznie wolno, ale na zakrętach potrafią czasem jak po szynach bez zwlaniania przejechać. Przez to konkurencja wydaje się jakaś sztuczna...

 

Na outrunie po miejście przeciwnicy gubią się momentalnie, a znowu na autostradzie nawet z nitro mnie odganiają i to samo co poprzednio - po rozwałce nawet jak z nitro uciekam, to i tak mnie po chwili dogania... Aż się Hot Pursuit 2 i policja przypomina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem wczoraj cala gre..100%...nawet fajna ale od jakiejs polowy gry musialem sie ZMUSZAC aby grac...po prostu nuda!! ile razy mozna wkolko jezdzic i jezdzic te same wyscigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co powiem tak...jak zobaczyłem BAJECZNIE kolorowy predkosciomierz, to pomyslałem LUZ, jak zobaczyłem festyniarskie ruszające się felgi to pomyślałem NO CÓZ NIECH BEDZIE ale jak zobaczyłem że przy poślizgu DOPEŁNIA MI SIE N.O.S .... to podziękowałem.....to sie zaczął robic crash bandicoot racing a nie need for speed.......czy ktos kiedys widział SAMODOPEŁNIAJĄCY SIE NOS???? PRZY WEJŚCIU W POŚLIZG???? DWÓJKĘ KUPIŁEM TYLKO DLA DUŻEJ ILOŚCI CZĘŚCI DO ZEWNETRZNEGO TUNINGU SAMOCHODU.....jak chce pojeździć to włączam NFS:U1.... dwójka to mniej realistyczny jeśli chodzi o fizykę prowadzenia samochodu i ogólną przyjemność z gry gniot w porównaniu do części pierwszej.....takie mam odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

"]... ale jak zobaczyłem że przy poślizgu DOPEŁNIA MI SIE N.O.S .... to podziękowałem.....to sie zaczął robic crash bandicoot racing a nie need for speed.......czy ktos kiedys widział SAMODOPEŁNIAJĄCY SIE NOS????...

też tak sądze :| ta gra to doopa na maxa :| zakręce 2 bączki i mam nitro, nonsens. Znów się powtarza sytuacja - są 3-4 najszybsze samochody w grze i powiedzmy golfem się ich nie doścignie. Totalna bzdura :| (mówię o grze on-line.)

powiedzmy że chcę się przejechać na necie (tak to wyglądało w nfsu), no spoko mam Imprezę, patrze, a tutaj Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7, Skyline, Rx-7.

I doopa jedź z takimi :| ( w ug2 powinny być konie a nie paseczek :| )

Teraz mam 70% i zeby jeździć dalej muszę założyć wieśniackie karbony :| (zderzaki, lusterka itp) a festyniarz nie jestem to nie kończe gry. Lipa po całości.... mam nadzieję że Juiced nie będzie takim kiczem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm moja honda civic ma leprze osiagi niz na maxa zrobiony Skyline, tyle ze honda jest z unikatami na ecu, turbo i wage.

Ale Skyline jest raczej dosc pozno i trzeba by specialnie grac odnowa zeby dorwac Skyline i jezdzic kolejne outruny......

 

Btw, jakie macie czasy na 400 metrow na test run ? zszedl ktos ponizej 9 sekund ? Ja sie troche bawilem ustawieniami wozu i minilmalnie mialem 9.18....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem odpalic gre na 2 kompach polaczonych ze soba kablem scrosowanym i w momencie kiedy chce stworzyc gre po lanie jest komunikat 'connecting to lobby' i tak jest caly czas a wiem ze powinien zniknac gra sie powinna zalozyc i przejsc do wyboru samochodow. Mam ver. 1.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie! Mam takie pytanko czy w NFSU2 można odblokować tylko jeden Wide body kit i te inne unikaty? Przejechalem caaalutką gierce. Mam tylko Outruny. Ktoś tam kiedyś pisał, że KIT się odblokowuje po wygraniu 11 Outrunów w 5 STAGE'u. Ja już wygrałem chyba z 30 i nic (no oprucz tego JEDNEGO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam takie pytanko odnoscie nfs:u2 bo gram gra i jest spoko ale bardzo mi sie nie podoba to ze widac pixele w grze :( ustawienia mam na maxa i rozdzielczosc 800 na 600 (wszystko na maxa)

 

nie wiem czemu tak brzydko u mnie wyglada tra gra z reszta sami zobaczcie i moze ktos wie czemu tak jest???

 

Dołączona grafika

http://www.luknet.internetdsl.pl/reszta/nfs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom racja, faktycznie w omedze bylo zle ustawione juz dalem na domysle ale jak najlepiej to skonfigurowac aby wszystko bylo piekne:) interesuje mnie jak najlepsza jakos ale bez tych antyalizingow i innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam "Omega Drivers 2.5.58" sciagniete z tad http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=91386 a dlatego ze wyczytalem ze sa najnowsze oraz najlepsze do krecenia :D

Najnowsze są 2.5.97 dp ściągnięcia z http://www.omegadrivers.net/ tylko nie wiem jak jest z podkręcaniem na nich radka9550. Najnowsze sensowne to wg. mnie 2.5.90. Na tych co podałeś miałem identyczne "efekty specjalne" i bruczek zamiast asfaltu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...