Jump to content
Sign in to follow this  
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Recommended Posts

ale ja juz nie mam pieniązków na te naklejki... hlip hlip mam 8 dolarów!!!!

da się sprzedać jakieś autko swoje?? :mur:

Edited by Poyep

Witam serdecznie ma ktos Underground 2 Mega Pack lub cale sejwa albo wie jak cofnac gre o deczko do tylu chodzi o to ze wjechalem do sklepu z autkami i kupilem nowe autko i zaminilo mi to co miałem odszykowane na to nowe z salonu ktore nic nie jest ztunigowane a kaski mam malo :( wie ktos co z tym zrobic ??

Edited by yogurcik

houk :)

dorwałem nową kartę -- radek 9800

więc się zabrać chcę do nfsu2 -- bo odstawiłem na razie na poołkę diablo 2 -- i mod-a zyel i gry fpp -- hl2

czas zagrać w coś wyścigowego nie :) -=-- chamoow nie prosze o chamskie odzewy

teraz pytania -- bo w 1 nie grałem --- tylko nie piszcię , żem .......... ; każdy może o każdym myśleć sobie co zechce ale nie musi się nawzajem od razu obrażać i ubliżać drugiej osobie -- zwłaszcza , że ktos piszę w sprawie pomocy :)

a TERAZA DO ŻECZY

jaki najleprzy samochodzik na starcie sobie kupić / jak zacząć najlepiej w to - najłatwiej grać -opcja kariery oczywiście

jak i co tuningowac -- kolejność proszę

jakieś serwery do tey gry może podali byście

gg 3036259

jaki najleprzy samochodzik na starcie sobie kupić  / jak zacząć najlepiej w to - najłatwiej grać  -opcja kariery oczywiście

1230251[/snapback]

Do circuit najlepsza jest Corolla, wystarczy wejsc online na Ranked i zobaczyc czym jezdza najlepsi. 90% jezdzi Corollą, a pozostali Corsą.

Mnie najlepiej się jeździło miatą oraz corollą. Corsa też jest ?? Przeoczyłem......

To ja w takim wypadku tez przeoczylem, czy nie wkradł się w ten post jakis błąd ? :D

Bardzo przypomina undera

Wiecei co mi sie niepodoba zę niemoge już grac przez neta w undera 1 bo mam zła wersja :]

a tragedia ze w undera 2 niema szans bo klucz mam zły :D

Przeciez sie mówiło 100 razy

CORSA I PEUGOT 106 SĄ W WERSI ANGIELSKIEJ (UK) W (US) NIE MA !!!!

jak wypadłem??

a po co ci spolszczenie do tej gry? :D

przeciez w tej gierce jest na tyle proste ze kazdy powinien zrozumiec :)

a tak wlasciwie to chyba niema

:)

ma ktoś może sejwa z tej gry w momencie ok 50% gry (najlepiej jeszcze tylko z 1 samochodem i kupą siana :) !! ) !! Jeśli tak to byłbym wdzięczny za podesłanie :) matcomp@poczta.onet.pl :-P

Mam problem podczas gry on-line. Mam fure stuningowana na maxa (wszystko level 3 unique upgrades), a mimo to goscie odstawiaja mnie na 50 sekund. probowalem grac z trainerem (unlimited NOS) ale i tak nie bylem w stanie ich dogonic, a ponadto przy uzywaniu trainerow zostaje zdyskwalifikowany i nie zarabiam punktow. Pomocy !!!

Coś jest nie tak :( grę przeszyłem 100% pisze, że wszystkie części mam odblokowane. Samochód ma wszystkie gwiazdki a dalej mam nie odblokowane Wide Body Kits nie wiem, co mam robić ścigam się już z 30 razy z na Out Run i nic :( cały czas jest zablokowane. Jest może na to jakiś PATH lub kod, bo nie wiem, co mam z Tym zrobić.

Coś jest nie tak :( grę przeszyłem 100% pisze, że wszystkie części mam odblokowane. Samochód ma wszystkie gwiazdki a dalej mam nie odblokowane Wide Body Kits nie wiem, co mam robić ścigam się już z 30 razy z na Out Run i nic :( cały czas jest zablokowane. Jest może na to jakiś PATH lub kod, bo nie wiem, co mam z Tym zrobić.

1239500[/snapback]

Mialem cos podobnego Wide body kit mialem tylko w Customize a w karierze nie... wlasnie nei wiem dlaczego tak jest. Glupie outrony tez jezdzilem.

1239500[/snapback]

a masz odkryte wszystkie zielone sklepy? Sprawdz!

a ja mam body kita i to nie jest tryb arcade :lol:

Dołączona grafika

_EDIT_

dobra powiem :wink:

żeby mieć body kita trzeba grać w trybie "HARD" i ścigać się z kolesiami po mieście

jak dobrze trafisz to wygrasz u niego body kita moja furka ma już cały unikatowy silnik, spoiler i body kita :)

Edited by MAGIC

siemka moze mi ktos napisać jak dodać własna muze do NFS u2 ?? podać jakis link do programu bede wdzieczny :)

Acha - byłoby super, własna muza by rozwiązała wiele spraw ;) .... mam już dość słuchania tych samych kawałków.

o co chodzi? mam gierke zainstalowaną na D: i nie mage sejwów znależć!!! Powinny byćchyba na C:\ Documents and Settings\ Nazwa\ Dane Alikacji\ i jakiś katalog a tu nic.. może gdzeiśindziej są? POMOCY... :mur:

Guest myszek1990

Witam

kiedys przeszedlem nfsu2 ale mialem format i skosowaly mi sie savy :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: czy jakis dobry czlowiek moglby mi podrzucic sava ze 100% albo blisko 100 na maila myszek1990@tlen.pl bede BARDZO wdzieczny bo nie chce mi sie przechodzic tej samej gierki 2 raz a chcialbym pograc przez siec troszeczke z kumplami. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

a ja mam body kita i to nie jest tryb arcade  :lol:

1241373[/snapback]

Wierutna bzdura. Poziom trudnosci nie ma tutaj nic do rzeczy. Trzeba jezdzic outrony.

no nie wiem przeszedłem tą gre już 3 razy i tylko na Hard zdobyłem BodyKita

więc mówie to bo takie było moje doświadczenie

jak grałem na easy i normal nie wygrałem bodykita ani większej ilości unikatów a na hard mam cały silnik z unikatów, spoiler i bodykita

to jest gra prosto z PS2 gdzie grając na hard się wszystko odkrywa

.

no nie wiem przeszedłem tą gre już 3 razy i tylko na Hard zdobyłem BodyKita

więc mówie to bo takie było moje doświadczenie

jak grałem na easy i normal nie wygrałem bodykita ani większej ilości unikatów a na hard mam cały silnik z unikatów, spoiler i bodykita

to jest gra prosto z PS2 gdzie grając na hard się wszystko odkrywa

.

1244416[/snapback]

Ja gre przeszedlem na kazdym poziomie trudnosci i za kazdym razem odkrylem wszystko.

Edited by dem

Unique upgrades

Hoods: 4 wins in outrun level 2.

Engine, transmission or tires: 3 wins in outrun level 3.

Rims: 6 wins in outrun level 3.

Spoilers: 4 wins in outrun level 4.

Vinyls: 6 wins in outrun level 4.

ECU, turbo or brakes: 9 wins in outrun level 4.

NOS, weight or suspension: 6 wins in outrun level 5.

Wide body kits.: 11 wins in outrun level 5.