Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilwrc

Łaaał suuper

 

W sumie patrząc na tego screena można stwierdzić że engine wiele się nie zmienił. Ale to w sumie dobrze bo będzie pewne czy gra pójdzie na naszym sprzęcie :) (tylko żeby były większe możliwości tuningu :D)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...w sumie to engine gry jest zajebisty , niczego mu nie brakuje prócz zniszczeń (chodzi mi o 1 cześć :) ) wiec dla mnie moze nie ulegać zmianie, tylko wypadało by jakichś europejczyków więcej do tuningów :). Wakacje zlecą szybko :) wiec pozostaje sie podniecać tylko faktem ze cos takiego bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ciekawe jak to im wyjdzie :D

Tej gry to chyba moj mx niepociągnie :D

Pociągnąć ją powinien, ale tylko w minimalnych detalach.

 

A co do tematu: Underground to moja ulubiona gra i na dwójce napewno sie nie zawiode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że na premierę undera 2 będę miał już mojego ps2.

bo w pieca nie mam zamiaru już więcej ładować :roll:

 

 

pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania ani grafika sie jakoś znacząco nie zmienia - przeciez zarówno 1 jak i 2 wychdza równolegle n aps2 i inne konsolki - a z ps2 sie juz duzo wiecej nie da wycisnac) Chyba ze sie zajma gra "spece od optimalicacji" i trzeba bedzie miec r 9500 w zwyż :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAKI OT: McDrive Ty się nie obawiasz antyglobalistów ?? jeszcze Ci nicka zdemolują :)

 

[chyba nie wytrzymałem-=-atmosfera szczytu g10 :) ]

 

 

Tak jak wy też czekam z niecierpliwością na NFS:U II ... dobrze że sprzęt jest przyszłościowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT z www.gry-online.pl (moze ktos nie czytal wiec wrzucam :roll: )

 

Za około sześć miesięcy, dzięki korporacji Electronic Arts, zmaterializuje się sequel Need for Speed: Underground - hitowej gry wyścigowej, którą w ciągu pół roku od momentu oficjalnej rynkowej premiery (listopad 2003) nabyło legalnie ponad pięć milionów ludzi w skali całego globu ziemskiego. Zainteresowanych tematem posiadaczy jakiejkolwiek z pięciu docelowych platform sprzętowych (PC, Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance) zachęcamy do lektury rozszerzonych wiadomości tekstowych i obejrzenia debiutanckiego zrzutu ekranowego.

 

Niniejszy produkt nawiąże do bardzo popularnego zjawiska tuningu samochodowego i filmowych przebojów o tytułach: The Fast and the Furious (Szybcy i wściekli) i 2 Fast 2 Furious (Za szybcy, za wściekli). Jednakże wydatnie zmodyfikowana zostanie forma zabawy, gdyż developerzy zwrócą ją w pewnym sensie w stronę serii Grand Theft Auto i Driver. Albowiem użytkownik ma dowolnie eksplorować skąpaną w nocnym mroku metropolię, złożoną z pięciu odmiennych dzielnic o dość dużej powierzchni. Podczas zwiedzania można będzie napotkać kierowców, stanowiących np. potencjalnych rywali w starcie z linii najbliższych świateł lub kluczowe źródło informacji nt. miejsc zbiórek typowych entuzjastów prędkości. Wirtualne rozmowy przyniosą również wiadomości, dotyczące lokalizacji sklepów z artykułami motoryzacyjnymi. Trzydzieści licencjonowanych maszyn czterokołowych (m.in. spod znaku Mitsubishi Motors, Nissan, Subaru i Honda) wraz z bogatym katalogiem części (felgi, oświetlenie neonowe, spoilery etc.) spowoduje, że ogólna liczba unikalnych kombinacji sięgnie siedemdziesięciu miliardów.

 

 

P.S.teraz male OT .. smieszy mnie jak ktos pisze ze jakas gra ukaze sie na PC,PS2,X-BOXA i GAMEBOYA (chocby to byl i ADVANCE) :lol: :lol: przeciez taka gra na gameboya ze wzgledu na jego mozliwosci to zupelnie inna bajka.

:roll:

w zwiazku z tym wyobrazilem sobie pewna sytuacje:

Rozmawia dwoch kolesi (Pierwszy z nich ma PC a drugi PC i GBA)

 

Pierwszy: Chcesz moze MEDAL of HONOR na peceta , mowie ci super gierka.

Drugi: EEE dzięki , przeszlem jakis czas temu ją na GBA, troche przynudzała pod koniec

 

:lol: :lol: ale to takie male OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ta wieść ogromniaście:) nie da się ukryć, pierwsza część była bardzo grywalna, nawet samo modowanie aut sprawiało dużą frajdę. Lubię samochodówki a cmr4 to pomyłka (nie chcę wywoływać wojny) pozostaje CZEKAĆ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać - pierwsza część wymiatała - przelazłem ją kilkakrotnie (jak każdy zapewne :D ).

 

Ale mam nadzieję że dadzą trochę więcej opcji tuningu...

 

A grafy mogli by nie zmieniać bo w jedynce była na wystarczającym poziomie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ps2 sie juz duzo wiecej nie da wycisnac)

Człowieku z tej konsoli można więcej wycisnąć niż to sie może wydawać. Zanim nie kupiłem PS2 mówiłem że konsole są do [gluteus maximus] i takie tam, a kiedy raz kuzyn pożyczyłm mi ją na weekend od razu zmieniłem poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz widzę że to kolejny podtytuł NFS ktory bedzie komercyjnym sukcesem a dla mnie "duchowa" klapą,,, nfs zaczął konać już dawno,, 4 lata temu wyszedł ostatni dobry moim zdaniem nfs,,,

 

nie musicie się godzic z moim zdaniem, znam ludzi ktorzy sie ta gra (underground1) jarają, dla mnie troszke za szybka kolorowa siepa i 300km/h w zakręcie ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Wiocha pełną parą :D Widzę że nawet super zestawy do "umc umc umc" będzie można modyfikować :P Jak dla mnie liczy się tylko Porsche Challenge podobno miał wyjść Ferrari Challenge ale jakoś nic nie wiadomo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest kila zbila & Interloper --- macje racje tylko w 1 przypadku ! ze każdy ma swoje zdanie o tej grze ! ale ze to jest wioska itp to troche przesadziliście ! Jesli bedzie zachowana miodność jak w 1 i dzwięk ! to bedzie po prostu masakra :D

 

BLANTMEN --- patrząc na screeny to mi sie nie wydaje ze panowie z electronic arts dodadzą "nowe niewidzialne krawężniki, niewidzialne auta itp"

...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...