Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość per3z

Ja mam wersje od Reloaded w ktorej nie ma domyslnie P106 i Corsy,ale spokojnie mozna przerzucic je z innej wersji i grac :)

Ja aktualnie Corse mam,nawet fajna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem posiadam wersje gry UK+ patch 1,1 i nie moge sobie zapisac ustawien samochodu jak poustawiam sobie zawieszenie , silnik, turbo, itp. dam save i wyjde do gry i odrazu spowrotem to ustawiena auta ma na default .Co jest grane dlaczego to sie nie zapisuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@per3z

 

??? ??? ???

 

skąd masz  P106 i Corse

 

??? ??? ???

 

.

1256224[/snapback]

@per3z

 

<_< :) :-P :D oddaj / daj namiar / podziel się !!!

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autka mozna znalezc na GameCopyWorld (poszukac trzeba, nie podaje konkretnego linka, gdyz serwery zmieniaja status, wybieramy serwer z Europy, potem Enter, potem szukamy "Game index" i wybieramy gre)

 

Moderatorow prosze o wywalenie tego postu(lub linka w nim podanego), jesli uznaja ze narusza on regulamin forum (będą wiedziec dlaczego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki że pewnie powtarzam pytanie,

Za co dostaje się a wałściwie to za jakie zdjęcie topienie gumy czy jakieś pirłaty, w trybie gdy pedzimy do złotej gwaizdki i tam mamy zrobić zdjęce np, do jakiegoś czasopisma, za co dostajemy najwięcej kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam taki prblem,

 

 

odkryte wszystkie sklepy , przejechane wszystkie wyscigi (jak sie weźmie na world map w garazu to mama w 1i 2 stage'u wszystko complete ) nie mam juz co dalej przejchodzic, gra sie zatrzylamala, co mam dalej zrobic? nie ma na mapie zadnych misji, wyscigow i zakrytych sklepow, a najlepsze auto do kupienia to audi A3 ktore mam po tuningu na maxa tyle co mam odkryte, i gra stoi .... co dalej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki że pewnie powtarzam pytanie,

Za co dostaje się a wałściwie to za jakie zdjęcie topienie gumy czy jakieś pirłaty, w trybie gdy pedzimy do złotej gwaizdki i tam mamy zrobić zdjęce np, do jakiegoś czasopisma, za co dostajemy najwięcej kasy?

 

 

1257308[/snapback]

 

czyliu może wiesz za co najlepiej płacą przy zdjęciach?

 

Czemu Audi A3 ja jestem moze w połowie może pod koniec może w połowie niewiem bo niewiem jak to sprawdzić i pomykam audi TT tobie też to moge polecić :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość szala18

czy moglby mi kto wysłac SAVY z dobrym AUTKIEM, bo gre juz dawno przeszłem a teraz chce pograc po necie a nie chce od nowa zaczynac .... Z GORY THX

mail: user12345@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

Hm...jest ten dodatek z dwoma autkami,ktorych wam brakuje na torrencie,ma 25(?) mb i trzeba jedynie zastapic kilka plikow.W razie czego postaram sie wskazac namiary na niego :)

co do oryginala-mylicie sie-mowie ze wersja od reloaded jest B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem co jest nie tak ale już mis ie w połowie gdzieś a moż ejuż koniec przynudza ta giera po stuningowaniu audi TT niemoge znajść nic co by miało lepsze osiągi jak moja furka ale i chyba niemam jeszcze wszystkich fur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość szala18

czy moze ktos mi poslac savy na MAILa gdzie jest duzo kasy i gra w 100% ukonczona (niekoniecznie) bo chce na necie pograc .... PROSZE WAS O LINKA LUB WYSLIJCIE NA MAILA: user12345@gmail.com DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza 1262137[/snapback]

Uwazam ze dobrze ze jest taka stronka. Przejrzyj ten temat. Jest tu kilkudziesiat osob ktore nie chca przechodzic gry tylko sobie "potuningowac" samochod! Musza wtedy tlumaczyc sie ze grali, ale musieli system przeinstalowac itp ;) :mur: Przynajmniej nie beda zasmiecac forum prosba o save'y! :)

 

pozdroweczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...jest ten dodatek z dwoma autkami,ktorych wam brakuje na torrencie,ma  25(?) mb i trzeba jedynie zastapic kilka plikow.W razie czego postaram sie wskazac namiary na niego :)

co do oryginala-mylicie sie-mowie ze wersja od reloaded jest  B)

1260272[/snapback]

popiszesz sobie za 7 dni dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem się w dziwnym momencie bo ani napisów ani misji alni wszystkiego odblokowane tz. ostatni wyścig był za 10000$ i tylko jedena furka chyba audi TT(?) i 5lap. I teraz brak żadnych misji na mapie i tu moje pytanko czy to już jest koniec gierki? jeszcze mam nie odblokowanenp w Tires->pierwsza paczka jest zablokowana druga działa pierwsza sie zwie Street Package a druga Pro package i ta pierwsza ma ikonke zamkniecia tak samo w breaks i weight reduction pierwsze są zamknięte a drugie nie. O czywiście gdy np. chce zamontować neon _> enigne neon także wyskakuje mi że nie zakupiłem ECU. drzwi nie moge modyfikowac itp... furek mam odblokowanych 29 i nie wiem czy tylko tyle tego już pograne? czy jeszcze giera się ciągnie? Ile jest furek w tej gierce? i za co się mam teraz zabrac ścigać inne samochody tuningowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...