Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, to nie wiem. Ja sie pozbyłem 6600gt z powodu wydajności w n4su2 i collinie 04/05. Ale w riddicku było przyzwoicie. Może w sterach masz ustawiony FSAA na 8x ??

1384057[/snapback]

mnie colin i nfsu2 chodza lepiej niz na radku 9800 slyszalem ze glownym powodem jest nforce u kolegi na nforce 6600gt w doom3 mial 31klatek 3razy test zapuszczony a umnie na slabszym konfigu szyna kt400 szyna 180 po trzech testach 58fps i wszystkie gry chodza cacy riddick tez ale musze dac na 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie colin i nfsu2 chodza lepiej niz na radku 9800 slyszalem ze glownym powodem jest nforce u kolegi na nforce 6600gt w doom3 mial 31klatek 3razy test zapuszczony a umnie na slabszym konfigu szyna kt400 szyna 180 po trzech testach 58fps i wszystkie gry chodza cacy riddick tez ale musze dac na 2.0

1384933[/snapback]

To całkiem możliwe, ja mam płytę na nForce2 i miałem trochę problemów z przycinaniem się w grach oraz nawet czasami przy przewijaniu stron w IE :blink: . Musiałem obniżać "przyspieszenie sprzętowe" aby było płynnie. Dziwne bo to i to jest nVidii :huh: . Ponoć któryś z asusów na nForce nawet nie chciał się uruchomić po wsadzeniu 6600GT agp :mur: .

 

<_< Ale z colinem 04 / 05 to coś nie tak. We wszystkich testach jakie widziałem i zresztą u mnie też radek 9800pro jest 30 - 50 % a i więcej szybszy :rolleyes:

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całkiem możliwe, ja mam płytę na nForce2 i miałem trochę problemów z przycinaniem się w grach oraz nawet czasami przy przewijaniu stron w IE  :blink: . Musiałem obniżać "przyspieszenie sprzętowe" aby było płynnie. Dziwne bo to i to jest nVidii  :huh: . Ponoć któryś z asusów na nForce nawet nie chciał się uruchomić po wsadzeniu 6600GT agp  :mur:  .

 

<_<  Ale z colinem 04 / 05 to coś nie tak. We wszystkich testach jakie widziałem i zresztą u mnie też radek 9800pro jest 30 - 50 % a i więcej szybszy  :rolleyes:

1385109[/snapback]

a jak dokladnie chodzi ci ten colin bo ja mam colina 4 i odczucia miedzy radeonem 9800 a 6600gt sa na korzysc 6600gt filtry i aa bardzo plynnie a co do karty 6600 i asus to wiesz ja kiedys tez mialem problem z abitem i geforce 3 wiec to chyba niejest wina karty tylko asusa ale kolega mial problem na asusie z pamieciami hynix niewykrywalo mu zmienil na kingmaxa i te dzialaly a jaka masz fsb na tym nforce2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fsb pomiędzy 166 a 220 - zależy jak bardzo potrzebna mi moc procka.

Co do Colina 05 - mierzone frapsem 1024 + wszystko na max + FSAA 4x - 6600GT ~ 45fsp, 9800pro ~ 75 fsp (na tej samej trasie).

Nfsu2 - 6600GT potrafiło spaść do 17 fsp, na 9800pro nie widziałem jescze poniżej 24fsp. (1024 + wszystko na max, wyłączone tylko wzmocnienie kontrast - nie lubie przerysowania). Co ciekawe - średnia fsp jest praktycznie taka sama a może odrobinę na + dla 9800pro ale przyjemność z grania na radku jest znacznie większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fsb pomiędzy 166 a 220 - zależy jak bardzo potrzebna mi moc procka.

Co do Colina 05 - mierzone frapsem 1024 + wszystko na max + FSAA 4x - 6600GT ~ 45fsp, 9800pro ~ 75 fsp (na tej samej trasie).

Nfsu2 - 6600GT potrafiło spaść do 17 fsp, na 9800pro nie widziałem jescze poniżej 24fsp. (1024 + wszystko na max, wyłączone tylko wzmocnienie kontrast - nie lubie przerysowania). Co ciekawe - średnia fsp jest praktycznie taka sama a może odrobinę na + dla 9800pro ale przyjemność z grania na radku jest znacznie większa.

1386261[/snapback]

mi w nfsu2 trasa na lotnisku wszystko full fps spadaja najbardziej ale itak mam 25 klatek min oczywiscie najnowszy patch zainstalopwany i stery mam 76.44 ale itak na takich ustawieniach niegram wiec poczekamy ale jedna rzecz mnie zastanawia czemu na 6600 w 3dmark2001 mam tylko 14800 na 9800 mialem 17200 tylko to mnie denerwuje w 6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś mi nie pasi.

Dostałem Lancera i chciałem go wypasić - tak więc kupiłem wszystkie upgrad-y 2-ego poziomu i dostaje po dupsku równo w dragu - mój Peugot 206, którym grałem od początku ma o wiele większego kopa.

 

Stąd moje pytanie - czy trzeba też kupować pozostałe części tuningu silnika, zawiesznia itp? Czy po prostu jak kupię najwyższy upgrade to on zawiera to samo co niższy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś mi nie pasi.

Dostałem Lancera i chciałem go wypasić - tak więc kupiłem wszystkie upgrad-y 2-ego poziomu i dostaje po dupsku równo w dragu - mój Peugot 206, którym grałem od początku ma o wiele większego kopa.

 

Stąd moje pytanie - czy trzeba też kupować pozostałe części tuningu silnika, zawiesznia itp? Czy po prostu jak kupię najwyższy upgrade to on zawiera to samo co niższy ?

1402087[/snapback]

Czesc rzeczy niestety sie nie pokrywa - np. zdjecie limitu max. predkosci - jest w 1 upgrade, ale w 2-gim juz nie. Trzeba po kolei sprawdzac co sie ma i co mozna jeszcze dolozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba - kupuje najlepsza dostepna po czym sprawdzam co jest w slabszych. Jesli nie masz czegos to kupujesz. Jak masz juz i to w lepszej formie to sie zawsze pyta czy chcesz wymienic dana czesc na gorsza. Mozna zaoszczedzic troche kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałem sobie zagrac z kolegą w NFS U2 przez lana ale są małe problemy.

Problem polega na tym ze widac jego serv ale jak wejde to nie widac jego załozonej gry. O co w tym chodzi??

Prosze o pomoc!

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kev

 

RS jest aż dwa lata dłużej na tym forum od ciebie więc reguły ma wypukane na blaszke...

 

swoją wypowiedzią zachęca jedynie do kupowania oryginału aby uniknąć problemu... ;]]

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie mam pytanko ...

jak mam 60 % (w nfsu2 ,nie na forum:P) to ile jeszcze wyścigów przedemną bo nie wiem czy mi sie chce :>

 

 

aaaa sory że nie edytowałem tamtego postu ale się zagapiłem

 

SORX :mur:

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS    radze Ci nie wspominać o piratach na tym forum :> hehe

 

 

kilka pastów wyżej prosisz zeby ci cracka na meila wyslali (co jest jawnym łamaniem przepisów), a teraz dajesz rady osoby która nawet odrobine nie złamała regulaminu. geeeeeazzzz 12LO ??

Edytowane przez burro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...