Skocz do zawartości
freeride

winamp 5.03 i cmedia 9739A jak zrobić żeby...

Rekomendowane odpowiedzi

mam problema , nie chcą mi grać przody , grają tylko tyły, dodawałem różne opcje ale nic , grają tylko tyły

O ludzie a ustawiles w opcjach karty zeby graly 4 kanaly ???

Moze masz zly sterownik itd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest to że filmy chodzą normalnie na 4 głosnikach i głośno a mp3 nie chcą , stery mam własnie te co w linku

No to nie wiem poszukaj moze innych na stronie cmedi .

Jak masz instalke Foobara , mozna dodac jako Output Kernel streaming zobacz jeszcze jak na tym bedzie dzialalo . Ogolnie to pewnie masz jakis glupi blad .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ale w jaki sposob to robi. Bo jakostam to sobie cos wrzucic w tylne mozna tylko po co?

Generalnie jak masz nagrane cos w Dolby Pro Logic to tam sa zakodowane tylne na dwuch kanalach, procesor Pro Logic to rozkodowuje i wrzuca na tyl i mamy sobie surround. Jak cos nie jest nagrane w Pro Logic to na tyl leca jakies przypadkowe rzeczy bo procesor tak czy siak rozkodowuje.

Jesli natomiast masz dzwiek w AC3 to jest odrazu czterokanalowy ale nikt nie nagrywa muzy w AC3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ale w jaki sposob to robi. Bo jakostam to sobie cos wrzucic w tylne mozna tylko po co?

Generalnie jak masz nagrane cos w Dolby Pro Logic to tam sa zakodowane tylne na dwuch kanalach, procesor Pro Logic to rozkodowuje i wrzuca na tyl i mamy sobie surround. Jak cos nie jest nagrane w Pro Logic to na tyl leca jakies przypadkowe rzeczy bo procesor tak czy siak rozkodowuje.

Jesli natomiast masz dzwiek w AC3 to jest odrazu czterokanalowy ale nikt nie nagrywa muzy w AC3 :)

Ja to nie wiem wogule o co tobie biega . Jakie ac3 , jakie prologic ??? .

On ma mp3 w stereo i chce miec kwadro , co w tym dziwnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki używam directsound , kernel działa ale są zniekształcenia , dałem na 80% głośnośc na wzmacniaku od głośniczków i wymiata teraz ostro :) jest ok

 

Hehe no ale w jaki sposob to robi. Bo jakostam to sobie cos wrzucic w tylne mozna tylko po co?

dużo lepiej słucha sie na kwadratofonii , jak zmieniłem dla ciekawości na przody to aż strach jaka róznica :)

 

mp3 na 5 głosnikach wymiata !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem wogule o co tobie biega . Jakie ac3 , jakie prologic ??? . 

On ma mp3 w stereo i chce miec kwadro , co w tym dziwnego .

To w tym dziwnego, ze nie wiadomo jak "stworzyc" te dwa dodatkowe. Skopiowac lewy przod na lewy tyl? Czy moze puscic lewy tyl z lekkim opoznieniem? Po co to robic?

No ale generalnie jak ktos lubi tak sluchac to niech slucha, nie wtracam sie. Myslalem, ze kombinujecie jak surround zrobic z dwoch kanalow (bo byla mowa ze w filmach sa 4 kanaly a w mp3 nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowac lewy przod na lewy tyl?

właśnie tak to jest w kwadratofonii , efekt super , spróbuj a sam sie przekonasz

W sumie moze miec sens... Sprobuje przy okazji (jak bede mial karte z czterema wyjsciami). Na poczatku zle totalnie zrozumialem, przez porownanie do filmow myslalem, ze chcesz zrobic surround w dwoch kanalow. Kopiowanie sygnalu czyste faktycznie jest z sensem. (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...