Skocz do zawartości
Kaeres

TESTY RADEONA 9700 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

tia czyli jednak K zaczal watek ale ok , no jestem ciekawy jak zareaguje nvidia napewno opusci ceny gf 4 tylko najbardziej mnie ciekawi nv30 podobno bedzie dopiero za 6 miesiecy ? chyba ze wypuszcza wczenisje ale niedopracowany ? hmm........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia czyli jednak K zaczal watek ale ok , no jestem ciekawy jak zareaguje nvidia napewno opusci ceny gf 4 tylko najbardziej mnie ciekawi nv30 podobno bedzie dopiero za 6 miesiecy ? chyba ze wypuszcza wczenisje ale niedopracowany ? hmm........

Nvidia trzymala sie swojej zasady. Wypuszczamy kolejne modele co pol roku. Jezeli teraz minie rok do nastepnego dziecka nvidii to bedzie to dopieszczony potwor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam ja i tak jesteem za nvidia - mowili ze polaza nacisk na dokladnosci i wykorzystanie obliczen - a jak zrobi GeFroce 5 z 2 procesorami NV30 i 512 pamieci QDR???????????

no ale to i tak nie na moja kieszen:))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, oczekiwalem wiecej...

W najczesiej uzywanej rozdzielczosci czyli 1024x768 w Giantsach tylko 15frames wiecej, w Comanch4 tylko 5frames wiecej , WOW a w Comanche4 na 1280 tylko klatke wiecej!!! PRZESADA a w Jedi Knight przegrywa z gfti4ti4600 arghh...oczywiscie w 1024

No i jeszcze IMHO slaby wynik w 3dmarku. Niektorzy na gf4ti4600 co prawda ostro wykreconym uzyskuja wyniki niz to co ten radeon pokazal.

Mozna to tez tlumaczyc jeszcze sterownikami i innymi guwnami, ale tam poczekamy i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, oczekiwalem wiecej...

W najczesiej uzywanej rozdzielczosci czyli 1024x768 w Giantsach tylko 15frames wiecej, w Comanch4 tylko 5frames wiecej , WOW a w Comanche4 na 1280 tylko klatke wiecej!!! PRZESADA a w Jedi Knight przegrywa z gfti4ti4600 arghh...oczywiscie w 1024

No i jeszcze IMHO slaby wynik w 3dmarku. Niektorzy na gf4ti4600 co prawda ostro wykreconym uzyskuja troszeczke lepsze wyniki niz to co ten radeon pokazal.

Mozna to tez tlumaczyc jeszcze sterownikami i innymi guwnami, ale tam poczekamy i zobaczymy.

a wyobraź sobie taego radka max.podkreconego hmmmmmmmmmm........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, oczekiwalem wiecej...

W najczesiej uzywanej rozdzielczosci czyli 1024x768 w Giantsach tylko 15frames wiecej, w Comanch4 tylko 5frames wiecej , WOW a w Comanche4 na 1280 tylko klatke wiecej!!! PRZESADA a w Jedi Knight przegrywa z gfti4ti4600 arghh...oczywiscie w 1024

No i jeszcze IMHO slaby wynik w 3dmarku. Niektorzy na gf4ti4600 co prawda ostro wykreconym uzyskuja troszeczke lepsze wyniki niz to co ten radeon pokazal.

Mozna to tez tlumaczyc jeszcze sterownikami i innymi guwnami, ale tam poczekamy i zobaczymy.

Popatrz na testy przy full wypasie

AA+FSAA to wtedy jest kopniak w d... dla NV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The recommended retail price of the Radeon 9700 has been quoted as being $399. We expect to see retail prices even lower than that in computer hardware stores. Besides, the "normal" 9700 will be even less expensive. :twisted: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, oczekiwalem wiecej...

W najczesiej uzywanej rozdzielczosci czyli 1024x768 w Giantsach tylko 15frames wiecej, w Comanch4 tylko 5frames wiecej , WOW a w Comanche4 na 1280 tylko klatke wiecej!!! PRZESADA a w Jedi Knight przegrywa z gfti4ti4600 arghh...oczywiscie w 1024

No i jeszcze IMHO slaby wynik w 3dmarku. Niektorzy na gf4ti4600 co prawda ostro wykreconym uzyskuja  wyniki niz to co ten radeon pokazal.

Mozna to tez tlumaczyc jeszcze sterownikami i innymi guwnami, ale tam poczekamy i zobaczymy.

A nie czytałeś podpisu w Comanche 4? Napisali, przecież, że ta gra jest przede wszystkim CPU dependant, i karta graficzna małe znaczenie ma, stąd małe wyniki 47 fps.

 

Jedi Knight słabe wyniki? Jak dla mnie JK2 to najlepszy benchmark z tam zaprezentowanych! 1600*1200 i ZERO spowolnień w stosunku do 1280*1024! Mało tego! Dwa razy szybsza o GFTi4600!

 

No cóż, ale ja powiem tak. Redeon 9700, to karta dla ludzi z wypasionym sprzętem, którzy chcą grać w rozdziałkach 1600*1200.

Ja? Mój monitor nie wyrabia przy 1600*1200 (małe odświeżanie) więc mi tyle nie potrzeba, a i sprzęt mam z klasy "Moderate" jak tam napisali, więc mi nie potrzeba tyle mocy. Poczekam na R9500, chyba, że ceny będą faktycznie sporo niższe u Gigabyte'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale przeciez nie musisz miec super monitora ,zeby sie przekonac o mocy tego radka!!! Grajac w 1024/768 wlaczasz AA X6 i Anizo Quality x16 i masz full wypas i szybciej niz na GF4 o co najmniej 3x!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak najbardziej w podłoge mnie wgniotło aniso 8x:

http://firingsquad.gamers.com/hardware/r300/page8.asp

porównajcie sobie jakość z gf4 i radka :))))

Nie przesazaj. Dopatrywalem sie roznicy przez 2 minuty. Dopiero zobaczylem, ze delikatnie R300 lepszy ale zeby az tak sie podniecac to nie ma czym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to albo Ty jesteś ślepy albo ja się nawaliłem jednym piwem wypitym trzy godzinki temu ;P... nie tak serio to popatrz na tekstury tego czerwonawego czegoś na dole, na radku wyraźnie jest pokazane jakby to było hmmm chropowate ;) może rozjaśnij troche monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze widac roznice. Chcialem poprzez moja uwypuklic moje spostrzerzenia co do tego iz nie ma sie czym podniecac. To nie jest zaden przelom tak jak np. srodowiskowe mapowanie wybojow w matroxie 400 (to byl szok jak zobaczylem gre expendable na niej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem poprzez moja uwypuklic moje spostrzerzenia co do tego iz nie ma sie czym podniecac. To nie jest zaden przelom

Rozumiem. Żaden przełom. Wszyscy się już przyzwyczaili, że karty ATi mają wyższą jakość niż produkty NV...

;D

BTW - wracając do przełomów i tak dla mnie największym było Voodoo I (od Diamond'a offcourse MONSTER 3D !!!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......... ,, ATi to se ne wrati,, ............ tym optymistycznym akcentem koncze wylaczam kompa i ide spac ......... :evil: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...