Skocz do zawartości
microfon19

Cue Club

Rekomendowane odpowiedzi

Mam inny problem poprosze o jakies info. Kiedys gralem w Cue Club-a i bylo wszystko OK natomiast teraz kiedy probuje wlaczyc wirtualne sale albo mistrzostwa gra mi sie wylacza i wyskakuje standartowy windows-owski blad. Moge tylko pogrqac sobie w wszystko w opcji Szybka Gra nic innego niechce dzialac. Moji znajomi maja ta sama wersje zainstalowana i dzial im bez zarzutu.

Moze ktos napisac mi czego to moze yc wina. Mam Semp 2200+,ASRock k7v88 ,1GB Dual DDR, GF FX 5500 128DDR, Barracuda 120GB, DVD-RW Sony, WinXP SP2.

Czy to moze byc wina sprzetu czy tez czegos innego POMOCY !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo archeologu. ;) Myślę, że pan z postu wyżej już sobie dawno poradził z tym problemem, albo dał sobie spokój. A re-instalka systemu dla jednej gry się mija z celem (to taka rada na przyszłość). Szkoda zachodu dla jednej gry. Tego typu problemy można rozwiązać na inne sposoby. (patrz tematy w dziale FAQ).

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mm problem z grą. Kiedys grałem na windowsie 2000 i nie bylo problemu a teraz równiez na tym samym kompie z windowsem 2000 gra sie uruchamia i wiesza system. wyskakuje jakis błąd z "directDrev-4" czy cos w tym rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...