Skocz do zawartości
X#zA

Co można zrobić z moim sprzętem???

Rekomendowane odpowiedzi

Procek startuje bez problemu

Przy +5% jest ok dopuki nie instaluje Xp.

Wziąłem się na sposób i do instalacji ustawiam +7.5% a po 5% i jest ok

Napiecie na procku mam okolo 1,74-1,78 i wszystko hula przy temperaturze max 47 stopni więc jest ok. Przy 7.5% jest około 57 stopni :(

Jak uzbieram kasę to kupię coś lepszego z mozliwościa indywidualnego ustawiania napięcia i będzie cool :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lipa :(

Zamiast kręcić w górę to ja muszę w dół!!!

Moje pamięci 333 lipnie pracują na 333.

Jak je ustawie na 266 to ok a jak na 333 to programy mi wyskakują :(

Co za szmelc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej masz ten cooler od Spire to zalecane jest szlifowanie jego spodu. Na Bartku miałem Tytana i kupiłem Spire WhisperRock IV no i spód Tytana lustro a Spire czuć pod palcami rąbki freza po 3h szlifowania i jest tak samo jak u Tytana w miedzi można się przeglądać. Teraz na Bartku 2500+ @3100+ leci Spire i w stresie (dniami i nocami SETI) mam teraz 52C. Przed założeniem dobrze jest oczyścić jądro i cooler potem odtłuścić (jądro i cooler) potem rozsądnie pastą po jądrze a na coolera deko pasty i wetrzeć w miedź aż do czystości. Na koniec ostrożnie założyć.

Dobrze jak w budę wstawisz przynajmniej jeden wentyl co by powietrze wywalał na out :)

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytuję już Was od dłuższego czasu i postanowiłem się włączyć. Otóż:

 

-mój sprzęt: MSI KT3V, 256/333 (Elixir 2.5cl),Radek9500@9500pro,Chieftec 360DF no i Bartek 2500-M (chłodzenie Nexustec'a) :D .

 

Max fsb jakie poszło to 190 (pamięci poszły na 2.7V)-poza tą granicą winda sie nie uruchamia. 3dmark przechodzi natomiast tylko na max fsb180-inaczej wychodzi w trakcie testów. Grafike skręciłem póki co 345/640 (standardowe chłodzenie ATI plus radiatory na ramach-wiem że rdzeń poleci znacznie wyżej na lepszym chłodziwie), wyniki 3dmark01: 14020, '03 - 4015. Jak to ocenicie? Przy takich ustawieniach sprzęt działa stabilnie. Kręcił ktoś z Was coś podobnego?

Moje pytanie: jest sens jeszcze dorzucac ramu na tą MOBO celem zwiększenia wydajności? Czy od razu przesiadać sie na lepszą? No i chętnie poznam opinie kogoś kto kręcił takie cudo również . :D

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Trzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kompie co ma 512MB nie odczuwa się pracy kilku procesów naraz teraz to jest minimum. Pewnie w testach tego nie widać ale przy pracy systemu i z 8 programów naraz lub najnowszych grach to się czuje fainy luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...