Skocz do zawartości
kapi32

Którą obudowy byście wybrali??

Rekomendowane odpowiedzi

mi podoba sie codegen bardziej od mercurego... :D Bo nie lubie zadnych tam wymyslnych wzorkuff :) Ale kazdy lubi co innego, najlepiej jak ty sam wybiezesz to co ci sie podoba :? A zasilacz oczywiscie bedziesz musial zmienic bo te gowna co daja to moze i maja moc max 300watt ale nanosekunde przed samospaleniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze wybor obudowy zalezy od gustu. MERCURY ma fajny bok, a panel zrabany, CODEGEN ma zas fajny panel, ale wkurzajacy bok. Jesli musialbym wybierac ktoras z nich, to wybralbym CHYBA codegena. Na Twoim miejscu dolozylbym troche i kupil jakas fajna, w ktorej sie zauroczysz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta pierwsza tylko inny model.kolega troszke zle ja opisal.

nie wiem czy na topie jest miejsce na fan ale i tak bralbym ta pierwsza.jest naprawde przestronna,sledzie na zaciski,duzo miejsca na hdd,latwo sie otwiera.

drugiej nie pomijam ,ale ta pierwsza polecam,szczegolnie za takie sianko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś z wawy to masz niedaleko do WGK, na twoim miejscu pojechał bym tam w sobote, obejrzał obudówki, i przedewszystkim kierował się funkcjonalnością, tzn. śrubki odkręcane ręcznie zamiast "zwykłe", możliwie jak najbardziej zwarta konstrukcja, wiadomo CODEGEN potrafi się "rozluzować po kilku miechah". Poszukaj takiej która ma 3 miejsca na wentylatory. Postaraj się znaleźć taką bez zasilacza, bo i tak będziesz musiał zakupić inny.

 

Jeżeli już taką znajdziesz na giełdzie i będzie w przyzwoitej cenie to kupuj odrazu, jeżeli będzie zbyt droga to spisz jej nazwe i poszukaj na allegro, zawsze będzie szansa że ktoś będzie wyprzedawał ten typ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Codegena tylko, ze 6063-M i bez okna bocznego (sam bede je robil jak nalezy). Buda jest przestrona i zatrzaski na sloty sa przydatne. Zasilacz oczywiscie odrazu do wymiany, mialem jakiegos kiepskiego rubicona 300W w budzie i beknal po 10 minutach pracy na procku 2200+ wiec porazka na calej linii.

 

Mercurego widzialem ostatnio na zywo i nie przypadl mi do gustu, a do tego pociolem sie jak montowalem kumplowi plyte glowna. Moze egzemplaz wybrakowany, ale niektore krawedzie nie byly obrobione jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej dołożyć i wziąć modecoma za ~175 zeta, wykonanie podobne (może minimalnie lepsze) ale zasilacz jest innej klasy. w codegenach i mercury siedzą jakieś dziwne urzadzenia bez zabezpieczeń, z wahaniami rzędu 10%, w modecomie "podkręcone pzrez naklejkę" fortony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos zadna mi sie nie podoba... jedz na gielde.. wybirz ladna bude i sam okno zrob :] duzo lepszy efekt i jaka satysfakcja :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujniki chyba są na kablach więc dowolnie można przekładać je. ogólnie budy tracera z wyświatlaczem cenowo wychodzą super ale panel tylko wyświetla. AeroGacie 2 (gacie powietrzne) za 200 zeta pozwala dodatkowo sterować prędkością wentyli ale po kij to komu, przełącznik 5/12V styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...