Skocz do zawartości
michu19

które stery ati najwydajniejsze???

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdź sam

nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi....

na jednym sprzęcie najlepsze są te, na drugim inne...

poza tym jedne są lepsze np. w gierce x ale słabe w y...

jak cię interesuje to mam zrobioną tabelkę z porównaniem catalyst i omeg od 3.6 w górę...

przydałoby się wiedzieć równierz jaki masz sprzęcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sam

nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi....

na jednym sprzęcie najlepsze są te, na drugim inne...

poza tym jedne są lepsze np. w gierce x ale słabe w y...

jak cię interesuje to mam zrobioną tabelkę z porównaniem catalyst i omeg od 3.6 w górę...

przydałoby się wiedzieć równierz jaki masz sprzęcior

interesuje mnie bardzo,jakbys mogł podesłac mi na maila to bede wdzueczny - luk19mich@tlen.pl - a co do sprzetu: barton 2500,abit nf 7,his radeon 9600, 2 x 512 ram ddr kingston 400mhz tak z grubsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz sprawdzić, jak to na twojej karcie działa. Ja sam używam różnych sterów w zależności od gry, w którą gram. Jak grałem w Far Cry to miałem 4.2. Teraz pogrywam w BF Vietnam, a to chodzi najlepiej na 4.4. Musisz sam wybrać, ale tak ogólnie to polecam omegi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz sprawdzić, jak to na twojej karcie działa. Ja sam używam różnych sterów w zależności od gry, w którą gram. Jak grałem w Far Cry to miałem 4.2. Teraz pogrywam w BF Vietnam, a to chodzi najlepiej na 4.4. Musisz sam wybrać, ale tak ogólnie to polecam omegi .

 

czyli co gra to inne stery :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...