Skocz do zawartości
liberator

Obudowa do WC

Rekomendowane odpowiedzi

ja rowniez jestem zwolennikiem umieszczania chlodniczki nazewnatrz kompa - albo w takiej dobudowce pod kompem (jak wyzej na zdjeciu) , albo postawiona na kompie (tak jak u mnie - www w sigu)

przy takim umieszczeniu chlodnicy - to nie powinno byc zadnego problemu z montazem WC chyba w kazdej obudowie

 

arthx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie mazy taki o to miodzik od Lian-Li

Dołączona grafika

Jest to nietypowa obudowa gdyz jej dlugos wynosi ~600mm :!: i z zadnym WC nie bylo by problemow. Jednak cena jest przerazajaca lekko ponad 1000zl :evil: :x Zobacz tutaj jak jest wnetrze rozplanowane http://www2.turbokeu.com/mycomputer/mypc70.htm ja bardzo chcial bym miec taki porzadek w przyszlosci z WC :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy chce miec obudowe z Lian Li :wink:

Sam jestem zwolennikiem calego WC w srodku obudowy. Pozbylem sie mojego Recorda i kupilem Black Ice Pro. Caly czas kiedy patrzylem sie na moja bude, wkurzalo mnie to ze jest zupelnie nie mobilna. W przyszlosci mam nadzieje miec 100% WC przykreconego do obudowy. Zeby nic nawet sie nie moglo ruszyc :P - jak narazie zostalo mi tylko pompka i zastanawiam sie jak ja przymocowac zeby w 100% stlumic wibracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie mazy taki o to miodzik od Lian-Li  

 

Jest to nietypowa obudowa gdyz jej dlugos wynosi ~600mm :!: i z zadnym WC nie bylo by problemow. Jednak cena jest przerazajaca lekko ponad 1000zl :evil: :x Zobacz tutaj jak jest wnetrze rozplanowane http://www2.turbokeu.com/mycomputer/mypc70.htm ja bardzo chcial bym miec taki porzadek w przyszlosci z WC :wink:

gdzie mozna dostac taki fajny zbiornik wyrównawczy jak w tym modzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moje obudowie się zmieścily 3 bloczki. Mam midi tower tak ok 45-50 cm wysokosci. Trzebal bylo troche serca wlozyc w robote bo cybanty i kolanka rulz, bo inaczej to by sie za chiny nie zmiescilo. Nagrzewnice i pompe na zewnacz kompa. Stoja se na obudowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...