Skocz do zawartości
Boxster

! DEMO GTRa!

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos jest fanem "ściganek" to ucieszy sie jesli powiem ze jest juz DEMO GTRa, a pewnie jeszcze bardziej gdy podam mu do niego tego linka:

1. http://gtr.cust.port80.se/gtr_press_demo1.exe (ok 150 MB)

2. ftp://anonymous@ftp.gtr.cust.port80.se/gt...press_demo1.exe (j.w.)

hasło do instalki: GTR_Press_Demo

, a tutaj troszke fotek - link:

http://omega-hell.net/gtrdemo/ (wywaliłem fotki na stronie, bo troszke zajmowały, a nie wszyscy maja np. Neo)

, a jesli ktos nie chce targac dema, to niech zobaczy co traci - movie - link: http://www.bhmotorsports.com/getMovie/301

Można smialo powiedziec ze jest to rarytas, bo oficjalnie DEMO tylko dla "PRESS".

 

P.S.

Czekam na dziekuje! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grales albo slyszales o GPL?? W trybie Simulation wlasnie tak sie jezdzi. Ale w produkcie finalnym beda trzy tryby :Arcade ,Pro-Simulation i Simulation. Wiec pewnie trafi do tych co ledwo jezdzic potrafia jak i do Alienow wirtualnych szos :lol: Jakby co moge zapodac 20MB filmik mojego autorstwa z przejazdu w trybie Sim ,potrzebuje tylko miejsce zeby go gdzies umiescic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziwna sprawa max moge jechać 78 km/h i ani troche więcej !!!! :? zmieniam biegi ale to nic nie daje jak wrzuce 2 to się obrotomierz zaczymuje w połowie i kropka !!!! a jak włącze ai to jedzie normalni ,,,wyłącze to znowu prędkość spada do 78 i się nie da jechać szybciej :? może coś nie tak z ustawieniami??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPY_NET masz wlaczony ogranicznik predkosci w pitach :) Def to klawisz L.

Demo WYMIATA !! Dzwieki su super , fizyka jazdy tez ! Nie mialem, tez problemow z ustawqieniem kierownicy i jej dzialaniem-- w CMR 04 nie dalo sie kierownicy ustawic .

Polecam sciagnac demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie doszedłem do tego zaraz po napisaniu postu ale nie mogłem się z wami podzielić to nowiną bo nie działało mi forum!!! :D

a co do raelizmu to fakt stoi na wysokim poziomie ale moim niedościgniomym ideałem jest LIVE FOR SPEED :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde :P Jak mam odblokować tą prędkość? Coś mi nie wychodzi  :oops:

wchodzisz do " controller" przyciskasz " accessories" i tam masz "rpm limiter" musisz mu przypisać jakiś klawisz i jush odblokowane !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz "L" na klawiaturze (default)...

 

Co do dema powiem tak: fizyka jazdy jest wysmienita i niemal bliska idealu ale...

 

- grafika przecietna, wrecz slaba (fatalnie wykonane otoczenie, brak wizualizacji uszkodzen [czasem cos odpadnie ale brak RT deformacji :/]- naturalnie gram w 1280x1024@high)

 

- najwiekszy minus- symulacja uszkodzen, a raczej jej brak :/ Ja rozumiem, ze to demo, wersja nieukonczona bla, bla, bla.

Ale jesli GTR ma byc najbardziej realistyczna gra wyscigowa na pieca to dlaczego (grajac oczywiscie na sim) po uderzeniu w betonowa bande z szybkoscia 200km/h odpada mi zderzak + atrapa chlodnicy...??!! Czasem "uda" sie stracic rowniez kolo...

 

Ehhh, tutaj panowie dali ciala na calej lini. Mam nadzieje, ze to sie zmieni przed wypuscieniem fulla bo jak nie to bedzie to kolejna stracona szansa na dobra gre (co z tego, ze nietrudno o spina i czolowke z banda jak bolid dalej wyglada tak jakby wlasnie wyjechal z racing trucka?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie gra baardzo podoba dzwiek i fizyka suuper,

zastrzezenia jedynie do uszkodzen.

 

ktos wie moze jakie auta beda w full wersji????

i w ogole kiedy gra ma sie ukazac a moze juz jest bo ja pierwszy raz dowiedzialem sie o niej dopiero z tego topica (podziekowania dla boxstera :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR_Press_Demo - nie wiem dlaczego dopiero za którymś razem poszło. A skopiowałem z innego źródła niż ten z posta boxtera, bo z tego nie chciało działać a jest takie samo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR_Press_Demo - nie wiem dlaczego dopiero za którymś razem poszło. A skopiowałem z innego źródła niż ten z posta boxtera, bo z tego nie chciało działać a jest takie samo :roll:

 

U mnie było to samo!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR_Press_Demo - nie wiem dlaczego dopiero za którymś razem poszło. A skopiowałem z innego źródła niż ten z posta boxtera, bo z tego nie chciało działać a jest takie samo :roll:

 

U mnie było to samo!! :lol:

...bo wklejaliscie ze spacja na koncu :roll:

 

a jak wam sie podoba FFedback ?

dla mnie rox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos PIEKNEGO ! Do tej pory pozycja LFS byla nie zagrozona, jednak po tym demie wiem ze ciezko bedzie sie obronic przed tym atakiem.

Wielkie dzieki za linka, pozostaje czekac na pelna wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linka

 

...qrcze nie wiem... jeszcze sie nie wgryzłem, ale jakoś mnie nie przekonuje narazie fizyka, osobiście wolę model z lfs

nie wiem, moze cos popsulem ale jak sie rozpedze to lister telepie sie jak by koła byly zamocowane mimośrodowo. rozumiem, ze tor moze być nierówny, ale az tak? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...