Skocz do zawartości
B3wolf

:::H::E::L::P:::

Rekomendowane odpowiedzi

Mam powazny dylemat , potrzebuje miec wydajny komputer do pracy z programem Maya, 3dsMAX i XSI|Softimage i tu pytanie do was. Lepszy jest AMD Athlon 2000 czy Pentium IV i jakbyscie mogli polecic mi jakies płyty główne pod procesor waszym zdaniem lepszy. DZieki bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powazny dylemat , potrzebuje miec wydajny komputer do pracy z programem Maya, 3dsMAX i XSI|Softimage  i tu pytanie do was. Lepszy jest AMD Athlon 2000 czy Pentium IV i jakbyscie mogli polecic mi jakies płyty główne pod procesor waszym zdaniem lepszy. DZieki bede wdzieczny.

To jeszcze zalezy o jakim zegarze mowimy i o jakich pieniadzach. Ogolnie mozna powiedziec i tu sie zgodzicie ze mna, ze P4 do programow graficznych, 3dmaxow, cadow, itp jest lepszy. Chyba. ze chcesz jeszcze cos do pogiercowania ale to nie powinno zmienic decyzji co do P4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

athlony podobno są lepsze do "zastosowań profesionalnych" typu CADy itp, więc może do tych też, ale pogrzeb gdzieś po necie poszukaj jakichś testów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za helpa ja wam podam moj typ znaczy to co kupiłem

Athlon Xp 1800

płyta Gigabyte GA7VRXP

256 RAM DDR na kosćiach WILK Elektronik

ale to jeszcze urosnie

no i

ZALMAN CNPS3100GP

 

co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za helpa ja wam podam moj typ znaczy to co kupiłem 

Athlon Xp 1800 

płyta Gigabyte GA7VRXP 

256 RAM DDR na kosćiach WILK Elektronik

ale to jeszcze urosnie

no i

ZALMAN CNPS3100GP

 

co o tym myslicie?

no i prawidłowo

tylko ten producent pamięci jakiś podejrzany

podkręcałes coś

?????????????//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mowic, ale zrobiles blad kupujac GigaByte'a. Trzeba bylo wziac MSI lub EPOX'a. Ta plyta moze okazac sie totalna kleska w Twoim wyborze, ale jak to roznie bywa, moze sie okazac, ze nie bedzie sprawiac zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego ile masz kasy. Oczywiście Pentium IV 2400MHz jest szybsze od Athlona XP2100, ale kogo na to stać ?? Co do płyty głównej to polecam EPOX 8KHA+ (VIA266A) i oczywiście najszybszego Athlona. Zobacz także strone: www.tomshardware.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze mnie sie zdaje ze bedzie kurewwsko drogi, przynajmniej jak narazie

choc widzialem prognozy ze wcale nie bedzie az tak jak p4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...