Skocz do zawartości
skamilos

czy to problem ramu ? czy bartek sie wysypał?

czy uwazasz ze moim problemem jest blad ramu?  

  1. 1. czy uwazasz ze moim problemem jest blad ramu?

    • tak
      4
    • nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

otórz mam restarty kompa i blue screnn powiedział mi że to problem z pamiecią ram!

ale zrobiłem testy memtestem86 i żadnych błędnów nie pokazało.

natomiast na jednej kosci prime 95 chodzi spoko 5h a na drugiej czasem wywala sie po 3 minutach:(

co jest grane?

czy to ram czy procek?Pomocy!!!!

sprzęt jak w podpisie i wszystkie uaktualnienia windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otórz mam restarty kompa i blue screnn powiedział mi że to problem z pamiecią ram!

ale zrobiłem testy memtestem86 i żadnych błędnów nie pokazało.

natomiast na jednej kosci prime 95 chodzi spoko 5h a na drugiej czasem wywala sie po 3 minutach:(

co jest grane?

czy to ram czy procek?Pomocy!!!!

sprzęt jak w podpisie i wszystkie uaktualnienia windy.

po co ci ta ankieta co referendym robisz czy jak, sprawa kolejna nikt tu ci nie powie co ci siada bo nikt tego osobiście nie widzi, jeden powie ci że to procek, inny że to ram, kolejny dojdzie do zasiłki a skończy się na płycie. jak sam nie dojdziesz co jest grane to udzielanie odp. co siadło mija się z celem. idziesz do znajomego wciskasz ram do niego i robisz testa, zabierasz ram qmpla idziesz do siebie i robisz to samo ot taka zabawa ale inaczej nie dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...