Skocz do zawartości
0000

GIGABYTE czy SAPPHIRE 9600 pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robot

kupic jakiegos 9500@pro z allegro z gwarancja od jakiegos sprawdzonego allegrowicza , wydajnosc duzo wieksza niz te twoje tutaj , a i cena bedzie nizsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej skłaniałbym się do Gigabyte! 8)

 

UPDATE

Słabo się wyraziłem! :lol: :lol: :lol: Jeśli uparłbyś się na karte nvidii to gigabyte. Ale i tak polecam Sapphire. Masz w nim pełne DX9 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

w Siriusie jest za 599 zł FIC R9600Pro, którego podkręciliśmy w naszej redakcji do 500/800 MHz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

ja na moim gf fx 5900xt mam 2.8ns Hynixy i chodzą spokojnie na 900 MHz :-) bez radiatorow, kupie radiatory i moduje na 5950 Ultra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś 5900Xt Leadteka i mem 2.2ns poszły na 840Mhz. Ale sprawdzałeś temperaturke pamiątek? :lol: :lol: :lol: Normalnie nie można palca utrzymać przez 3sekundy hehehehe. :D na moim radku też są parzące (założyłem radiatory). :D

 

A wracając do tematu to skusiłbym się jednak na tego FICa. Jak dla mnie rewelka się kręci! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbys zobaczył który model ma lepsze pamięci i wtedy wzioł ten z lepszymi.

Ja mam Sapphirka i jest loozik. Nie pamietam jak karta sie O/C przed zmiana na ZALMANA ale ja zmienilem na nigo bo mialem halasliwy wiatraczek. Teraz jest wszystko gicior i moge z czystym sumieniem go polecic! Ale to duzo zalezy od pamiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...