Skocz do zawartości
batkm

Jak nagrać zrippowany film na DVD..??

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym ze mam zrippowany film ktory zajmuje prawie 7 giga,probowalem go nagrac na dwie plyty dvd ale nic z tego,na stacjonarym odtwarzaczu niechce ruszyc..moze jest jakis program ktory nagra w ten sposób,bardzo zalezy mi na tym filmie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to mozesz "uszczuplic" nieco film o dodatki, jezyki itp. Chyba najlepszym softem do tego jest DVD Shrink a pomocny bywa tez DVD Decrypter.

Programy jak i opis 'how to do it' znajdziesz tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam programu ktory wstawi mi napisy do filmu , chodzi mi o plik avi ktory chce skonwertowac do dvd zeby chodzil w stacjonarnych dvd mam programy oprocz takiego co wstawia napis z txt lub inego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam programu ktory wstawi mi napisy do filmu , chodzi mi o plik avi ktory chce skonwertowac do dvd zeby chodzil w stacjonarnych dvd mam programy oprocz takiego co wstawia napis z txt lub inego typu.

Najlepiej dokonac konwersji do SVCD (program DVD2SVCD + CCE + SubRip) i wkleic napisy za pomoca skryptu avs (mi to zajmuje ok 2 godz). Dodam jeszcze, ze udaje mi sie bezproblemowo "upchac" avika zakodowanego (divx/xvid) o dugosci 90-120minut na jednej plytce 700mb :wink:

 

Jezeli chcesz dodac napisy do samego avika to polecam artykul :arrow: wklejanie napisow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...