Skocz do zawartości
stasimon

Neostrada+ za 99zl pare pytan - POMOZCIE!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanko, jestem zainteresowany zalozeniem tej tanszej wersji Neostrady za 99zl, jej parametry to jak wiecie 128/64 - ponoc od 1 maja maja sie zwiekszyc do 320/96... problemem jest tu jednak ten limit 5GB

i tutaj mam pytanko, czy limit 5GB wystarczy do swobodnego przegladania stron www, Gadu-Gadu, granie w gierki oraz do sluchania radyjka internetowego?

 

a jak to jest z szybkoscia, czy 320/96 starczy do grania w gierki? chodzi mi konkretnie o Counter Strike, Medal Of Honor, Painkiller...

 

moze ktos z was ma ta wersje Neostrady bo sam nie wiem czy inwestowac w nia?

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z szybkoscia, czy 320/96 starczy do grania w gierki? chodzi mi konkretnie o Counter Strike, Medal Of Honor, Painkiller...

Starczy spokojnie :wink: Ja kiedyś grałem w Q2 na modemie i jakoś to chodziło :D

Co do pierwszego pytania to ciężko powiedzieć bo nie wiadomo ile godzin dziennie chcesz być online ale ja na twoim miejscu wziąłbym pełną neostrade za 130 - pare zł , 2x szybciej , bez limitów , a różnica w cenie niewielka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policzmy sluchasz radia 4h dziennie w jakosci 128kbps to wychodzi 16 KB/s x 4 godziny = 230.400KB , do tego grasz w q3 na rate 25000 przez 2h = 180.000KB , no i na www cos sciagnac powiedzmy nastepne 150.000KB. wychodzi razem 547 MB dziennie przy MALYM wykorzystaniu lacza bez sciagania jakichkolwiek wiekszych plikow. Wiec limit ci sie skonczy po 9 dniach uzytkowania ... Co do grania w gierki to starczy , ale w tych bardziej wymagajacych do lacza to jakbys chcial grac pare godzin dziennie to ci limitu nie starczy.

 

Ja mam neo 512 na 1 kompie tylko a miesiecznie mam przeplyw na laczu w przedziale od 50 do 100 GB. Wiec limit bym 20 razy przekroczyl ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze rzeczywiscie podkreca wyzej.

 

Ja mam neo 512 na 1 kompie tylko a miesiecznie mam przeplyw na laczu w przedziale od 50 do 100 GB. Wiec limit bym 20 razy przekroczyl ;p

Jakie sa programy do naliczania jaki przeplyw jest? Jezeli takie sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie inwestuj bo szkoda kasy. Ja miałem sdi 115kbps i w Wolvensteina ET nie dało się grać, więc na tym neo, które ma 128kbps chyba też nie bardzo będzie to chodzić.

 

przeciez pisze ze zwiekszyli od maja do 320 to 3 razy szybciej niz sdi co miales .. ja mam pelne neo na 4 kompy i jest ok w gierki braciak szarpie dokladnie cs bez lagow jak ja w tym czasie ciagne dc z predkoscial 50kb pozdro bierz pelna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się łączy na 163.8 kb/s. Faktycznie nie poraża prędkością, ale ja generalnie korzystam z internetu w pracy a w domu to tak żeby nie stracić kontaktu ze światem :twisted: .

 

PRZYŁĄCZAM SIĘ DO PYTANIA: czy macie może jakiś program który by podliczał ile juz ściągnąłem/wysłałem ?? bo nie wiem czy do 5g się już nie zbliżam... :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się na neo 128 z dial-up i dla mnie różnica ogromna ;) Jak na ten moment nie narzekam ale jak mi tepsa limit dowali to moge delikatnego doła złapać bo przez kwiecień na dl poszło 19GB (mierzone dumeter'em) . Z tym, ze u mnie p2p chodzi praktycznie bezprzerwy. Gierki w jakie grałem do tej pory na tym łaczu to NBA Live 2003-4 i Heroes 3 i lagów nie zauważyłem. A do limitu doszedłbym po ok 14 dniach...(biorąc limit pod uwagę)

 

Wszystko zależy w jaki sposób się korzysta z netu i funduszy. Ja jakbym mial przeglądać www, rozmawiac na gg i grać w gierki (z radia rezygnując) to bym był w 100% zadowolony. Osobiście to wolałbym tą wyższą opcję ale ciesze się z tego co mam... lepsze to na pewno od liczenia impulsów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Walker3d

powiedz mi masz lana?

bo jesli tak - to ruch po lanie tez sie liczy

jesli nie - to qrde jakbym samych filmow z neta tyle sciagal (albo gier) to bym zapas chyba na rok zrobil przez Twoj sam marzec...

 

my mamy lana 1mb i od poczatku roku Dołączona grafika

z tym ze biega na tym pare serwisow i przez pierwsze dwa miechy ja dalem czadu na dc - teraz mi sie juz niechce:-)

mi by ta wolnijsza neo spokojnie starczyla, jak patrzylem na wykres inny to srednio z dwoch ostatnich miechow 2,5GB nie przekraczam...

a łaże po internecie spoooooroooooo (tyle ze juz bez dc)

 

acha te 150 GB natrzaskane na 8kompach z lanu i caffe internetowej (12kompow) takze Walker - chyle czola Tobie to sie udalo tego nazbierac:-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChrisB - mam lan ( ze mną 7 osobowy ) jednak tylko 2 osoby coś udostępniają (same starocie) , więc trzeba sobie samemu radzić :wink: ale nie przypuszczałem że aż tyle tego się nazbierało :P

Power by Neo + :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... :o a czy ktoś z was posiadający neo+ 128 przekroczył już w danym miesiącu limit 5G :?: . Faktycznie łącze zwalnia do oszołamiającej prędkości modemu :?: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...