Skocz do zawartości
Lisek

Modyfikacje - potrzebne Wasze galerie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie robie dział modyfikacje, gdzie będą zamieszczone galerie Waszych obudów. Na początek potrzebuje ze dwóch, więc jeżeli ktoś ma przygotowane zdjęcia i dość szybko (ale nie byle jak) może zrobić opis, to bardzo bym prosił, oto opis. Co do fotek, to proszę tak do 10 góra :)

 

"W tym dziale będziemy zamieszczać zdjęcia Waszych modyfikacji. Wszyscy, którzy chcą, aby ich zmodyfikowane obudowy znalazły się w tej galerii muszą wysłać zdjęcia pod adres lisek@tweak.pl (muszą być dość dobrej jakości, jednak skompresowane jakimś pakerem np. ZIP czy RAR). Do tego każdy mail musi posiadać wymienione poniższe punkty:

 

Konfiguracja:

Procesor:

Płyta główna:

Pamięć RAM:

Karta graficzna:

Karta dźwiękowa:

Dysk twardy:

Napędy:

Chłodzenie:

 

Oprócz tych rzeczy w mailu ze zdjęciami należy opisać modyfikacje. Co zostało zmienione, w jaki sposób dokonałeś modyfikacji i co tam Wam jeszcze ślina na klawiature przyniesie :))"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym nie spali durona to juz pewnie dawno bym zamiescil modyfikacje BigTwoera z WC w srodku :) ale niestety zamiast kupic big twoera musze kupic nowy procek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przerobilem stara (10 letnia) obudowe AT na ATX z WC w srodku

komp wazy przeszlo 15 no moze 12 kg na gorze jest dziura 14x24 cm :)

 

cale WC zmiescilo sie w obudowie, chlodnica tez (jest pod ta dziura) a na niej 2*12x12cm z tego chodzi tylko jeden na napieciu 5V drugi wlanczam przyciiskiem na obudowie

 

niestety nie mam zdjec, qmpel nadepnal na karte TV i nie mam gdzie zrzucic filmu z kamery :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo mam tylko wentylki dolozone i wylozony caly srodek korkiem

Kupilem bigT HighScreena i dopiero w nim bede grzebal i rzezbil :mrgreen:

Jak tylko skoncze z nia to na 100% podesle pare fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo mam tylko wentylki dolozone i wylozony caly srodek korkiem

Kupilem bigT HighScreena i dopiero w nim bede grzebal i rzezbil  :mrgreen: 

Jak tylko skoncze z nia to na 100% podesle pare fotek

Ja u siebie sporo zmajstrowalem. Cale WC miesci sie w moim

big towerze :) z czego jestem bardzo zadowolony. Potrzebuje

jeszcze troche kaski i ladnie wszystko dopieszcze, pomaluje

i bedzie cacy. Napewno podesle foty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po kolei

 

moded-kompz było ok, ale jak tam wparował holman i ten drugi to się cos zeszmaciło :( (nie wiem czemu tak uważam, no ale jednak)

 

fotki swojej kupy złom podesle na 2043483210% wylko niech zrobie to do końca

 

a z tym kiblem to se chyba jaja Lisek robisz, bez przesady. fakt kolesie wmontowali kompa do jakiejś dupnej chaty od barbie ale żeby w kibel :) może od razu do wanny, bedzie lepiej chłodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podesle Jak zobacze jak Ci to wyszlo i jak zrobie nowe fotki kompa po ostatnich modyfikacjach. Na razie zapraszam na www.moddingzone.prv.pl odpalilem z kumplem galerie. Chwilowo bez opisu, ale juz niedlugo bedzie lepiej. Serwis racczkuje dopiero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej :), i ja sie dolaczm do zaproszenia na www.moded-kompz.prv.pl, nocnik mi sie zle kojarzy ... ;)

Oj Holman, Holman... ty mi srogo podpadłeś :)

widzsz Lisek ja nie bede czekal miesac az Ty sie laskawie zgodzisz mnie przyjac do skladu,nie jestem kolesiem z klimatu tych co wlaza w dupe zeby tylko ich ksywa pojawila sie kilkarazy w sieci, dostalem propozycje od chlopakow z modeda i teraz tam dzialam, i nie pisz ze Ci podpadlem bo nie wiedze powodu zeby tak bylo..., to z tym nocnikiem to byl zart i dobrze o tym wiesz wiec nie masz powodu zeby tak mowic, i nie przyjmuj do dzialu moded takich kolesi pokroju dr.zepsuja bo z takimi co rzucaj a inwektywy zamiast cos robic w temacie to daleko nie zajdzesz, zycze Ci tylko zeby dzial tweaka kiedys dogonil Modeda w rzeczowosci i profesjonalizmie, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po kolei

 

moded-kompz było ok, ale jak tam wparował holman i ten drugi to się cos zeszmaciło :( (nie wiem czemu tak uważam, no ale jednak)

 

fotki swojej kupy złom podesle na 2043483210% wylko niech zrobie to do końca

 

a z tym kiblem to se chyba jaja Lisek robisz, bez przesady. fakt kolesie wmontowali kompa do jakiejś dupnej chaty od barbie ale żeby w kibel :) może od razu do wanny, bedzie lepiej chłodzone.

zanim zaczniesz pisac takie rzeczy koles to sie 2 razy najpierw zastanow, po pierwsz nikt ci nie kaze odwiedzac modeda, a po drugie nie przyjmuje krytyki od frajerow ktorzy nawet tego nie potrafia uzasadnic, i uwazam ze nic sie nie zeszmacilo tylko jest coraz lepiej na Modedzie, jak sie niedlugo ukaze moj pierwszy artykul to mozemy na jego temat pogadac a na razie nie gadaj glupot czlowieku

 

poza tym od razu widac ze jestes jakims dzieciuchem ktory uwaza sie za wielkiego moddera i ktory "na 2043483210%" podesle swoje zdjecia ueheheh,a po twoich postach w temacie od razu widac ze probujesz na maxa sie wkrecic w sklad redakcji moda na tweaku ,a to jest juz max lamerstwo jak dla mnie, jak zobacze twoje zdjecia to zobaczymy co soba bedziesz reprezentujesz a na razie jak dla mnie to jestes maly ludzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam narzie to te modyfikacje i caly tweak w tej chiwli sa do $%$%. Dobil mnie ten artykul o obudowie nocnikowej lisek ROTFL . Lisek z tym nocnikiem to se #$#$#$#$ caly dzial bo @##$#$ to da! lepiej zrob se moda obodowy a nie @#@#@#l glupot bo nie masz czego zamiscic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...