Skocz do zawartości
luk7

Ti 4200 i b. dziwne ciecie tylko w colinie 4 i test nature

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem jak w temacie. Mam podkreconego Ti4200 i P4 na ponad 3GHz. Od daaawna tnie mi zawsze test nature w 3dmarku2001 ale jakos bardzo dziwnie bo klatek jest duzo -ale tym si enie przejmowalem bo co tam tylko w tescie 3d mark. Teraz mam jednak problem-nie moge sobie pograc w colina 4 bo dzieje si etak samo :( Mam okolo 60 klatek na sekunde z wszystkim na full a jakos dziwnie tnie-tak skacze rownomiernie co ok 10 sekund ze nei da sie grac. Mialme tak samo jak przeszdelm colina 3 ale wtedy dareowalem sobie juz ustawianie. A teraz nic nie pomoga- obojetne jakie ustawienia chyba wszystko sprawdzlem-sterowniki itp (tez v-sync) i nic nie pomaga. Spotkal sie ktos z was z czyms takim?? Karta zwalona czy co?? we wszystkich innych grach jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Mi się tnie jak mam włączone gadu-gadu i ASUS PROBE.

Nie wiem jak ci pomóc ale u mnie tak to wygląda .

Napisz jakie masz stery.

 

pzdr

 

ps. kart nie jest słaba lecz jest b. dobra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kiedys czytalme tutaj na forum ze to jest przez to ze sie procek przegrzewa i po prostu sam zmniejsza taktowanie sobie takie termiczne zabiezpieczenie w P4 czyli kupic lepsze chlodziwo na proca albo zmniejszyc OC

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze ale w tym przypadku raczej tak - pamiętam że kiedyś na starej karcie (GF 3) też mi się Nature cięło (skakało mimo że było dużo FPSów) mimo że wsystko było w porządku nawet nie podkręcone, więc 3dmarkiem nie ma się co sugerować, natomiast jak w jakiejś grze to chyba oznacza że procesor karty graficznej wali błędy przez za duże taktowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. odkrec kompa

2. sprawdz chlodzenie na GPU, mam nadzieje, ze starles tego gluta od nv i posmarowales jakas pasta z dodatkiem srebra?

3. tak jak przedmowca mowil wylacz fast writes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...