Skocz do zawartości
mlody_gniewny

Przy jakiej grze komputerowej straciles najwiecej nerwow ?

Rekomendowane odpowiedzi

CS 1.6 po LAN`ie gdy kumpel z pokoju obok wbil mi piescia dziure w drzwiach :( :( :( zalepic taka dziure to dopiero problem :( a ukryc to przed kierowniczka akademika :( no coz ale poki co sie udalo:D:D:D

1497063[/snapback]

Idz zglos ze jak nikogo nie bylo w pokoju to ktos Ci zrobil taka dziure :)

Kumpel a akademika opowiadal jak wyniesli dzwi z WC i zdaje sie wyrzucili przez okno. Probowali zalatwic nowe ale nie zdarzyli bo kierowniczka przeszla sie po pietrze. Nie pamietam konsekwencji :)

Pozdrawiam

 

Edit:

W sumie post nie o grach ani nie przez gry ale przez % :D

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRIV3R

ORIGINAL WAR

VICE CITY - nieszczęsny helikopterek

SAN ANDREAS - samolocik sterowany coś a'la helikopter z vice city :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups, a ja teraz mam dopiero przeboje, a mianowicie GTA:SA :wink: gra jest cool 9/10, ale... no wlasnie, nie moge misji zdac :wink: i teraz sie wkurzam ostatnio nawet myszke tracera (naszczescie stara) polamalem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Sacred , bo większość otrzymywanych w nagrodę/ znajdowanych w ukrytych miejscach rzeczy jest generowana i raz dostanę 2xulepszenie najsilniejszego czaru, a raz nic :? Od ciągłego loadowania wyp.... ją i nie czekam nawet na dodatek :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bezstresowy - chyba zadna gra mnie nie zdenerwowala. Tylko troche denerwujace [nuzace] byly kazdorazowo pokazywane filmiki w FF 8 przy przywoluwaniu stworkoof. A tak to loozik chyba, nie gram tak duzo zeby sie zaraz wkruzac..

Co innego na ludzi w RTCW:ET ktorzy robili jakies glupoty - klne wtedy zawsze, ale taka uroda sieciowek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu sof2 jak grałem na polskiej scenie. Wkurzałem się jak ktoś z nienacka mnie zabił i musialem czekać do następnej rundy :mur:

Ale ogólnie gierka bardzo mi się podobała, szkoda że już nie gra ten skład co kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRIV3R

ORIGINAL WAR

VICE CITY - nieszczęsny helikopterek

SAN ANDREAS - samolocik sterowany coś a'la helikopter z vice city :/

1497425[/snapback]

Adlaczego OW?? Bradzo fajna i przyjemna gierka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kung-fu ? :D ciekawe czy coś z PS zostało :] Jeżeli trenował łamanie przedmiotów to pewnie tak :]

1516075[/snapback]

Podobno podczas przesuwu na prowadnicach laser tarł o obudowe i nie czytało płyt, a czy coś więcej to nie powiem bo nie wiem. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adlaczego OW?? Bradzo fajna i przyjemna gierka

1514892[/snapback]

 

gra poprostu świetna (najlepsza strategia w jaką grałem) ale wiesz jak grałem jeszcze na windzie 98 to w ostatniej misji przymierzem w którymś momencie wyskakiwał błąd i mnie to tak wkurzało że tragedia ale walnąłem XP-ka i było ok .

a jeżeli przeszedłeś całego OW to wiesz jak wygląda tam końcowa misja :) przerąbane jeszcze USA i Przymierzem to dałem rady ale Rosjanami to jest niewykonalne poprostu :) do tej pory tego nie zrobiłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak dużo ludzi ma problemy z tym helikopterkiem w GTAVC jakoś se zawsze radze z tą misją ale nie mogłem ździergać :) latania samolotm w GTA 3 dobrze że tym badziewiem nie trzeba było wykonywać misji bo bym sie pocioł i jeszcze mnie denerwuje PES 4 gdy gram 2 godziny aby zdobyć ten [ciach!]iany puchar i tak sie nie wyobrażalnie nudze

PS: Wie moze ktoś czy jest patch do PES 4 (orginalne nazwy drużyn itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...